Uncategorized

Що таке Nano (NANO)?

Nano

Що таке Nano?

Nano: Основи

 • Nano є cryptocurrency, що акції перспективного бачення, що будь-які інші cryptocurrency чи-замінити fiat валют, ще прагне зробити революцію в технології blockchain в цілому шляхом надання zero вартість угод в режимі реального часу без споживання енергії та інтенсивної роботи над головою характеристика Bitcoin inter alia.
 • Спочатку названа Raiblocks, Nano був створений Колін LeMahieu, інженер-програміст з багаторічним досвідом роботи в компанії, як Dell, AMD, Qualcomm. Він був запущений в 2015 році як RaiBlocks та ребрендинг в ранньому 2018 році як Нана. Значення NANO (XRB) збільшився на 40% протягом 24 годин після його ребрендинг.
 • Нано використовує алгоритм графік прямі акрилові (Даг), але використовує свій новітній технології називається заблокувати решітки архітектури, які по суті означає, що кожній фізичній особі присвоюється свої власні blockchain, називається рахунку ланцюга.

 

Які переваги Nano?

Технології:

 • Кожній фізичній особі присвоюється свої власні blockchain Nano є єдиним cryptocurrency, який використовує свою власну технологію заблокувати решітки архітектури. Кожній фізичній особі присвоюється свої власні blockchain, який називається рахунку ланцюга.
 • Обсяг даних, які потрібно зберігати є значно меншою, ніж його сучасників балансує архітектури записи бізнес-партнера, на відміну від інших blockchain технологій, які відслідковувати всі суми операції. Кожен нано транзакції створює свій новий блок, який замінює старшого попередню на користувачів рахунку ланцюжку. Таким чином, в результаті Отримано новий блок, який записує корегування сальдо кожного користувача.
 • Миттєвий і в режимі реального часу: зазвичай стикаються питання є затримки час угода, яка виступає за середнім з 164 хвилин у разі Bitcoin. У разі Nano немає не треба чекати Леджер мережі для оновлення. Інформації, відображеної оновлюється власник і потім буде оновлено асинхронно на більший блок решітки, в результаті чого нижче рази транзакції.
 • Вільні плату: Ще один момент для занепокоєння з крипто користувачів є збільшення плата операцію на Bitcoin мережі і масштабованість проблеми. Нано усуває ці проблеми, як це плата нуль операцію валюти як немає збори сплачуються шахтарі, а отже, обмін безкоштовно.
 • Знизити енерговитрати: споживання енергії стало основним точки говорити в екосистемі крипто, тому що Bitcoin видобутку споживають більше електроенергії, ніж 159 країн. Консенсус bitcoins доказ роботою (PoW) використовує оцінками 27.28TWh щорічно і на 26 кВт/год на транзакції.

 

Транзакційні процес:

 • Переказ коштів вимагає двох операцій – відправника та на приймач транзакції. Всі операції направляються в пакетах протокол користувацьких дейтаграм (UDP), які допомагають у підтримці низька вартість обчислювальних і дозволити переказу коштів, навіть якщо приймач розташовано в даний час в автономному режимі.
 • Для операції буде завершена Приймаюча Сторона підписує блок, який підтверджує, що були отримані кошти. До такого підтвердження транзакції перебуває у стані очікування та марковані як неврегульованими.
 • Після підтвердження одержувачем угода не може бути скасоване.
 • Після того, як угода транслює до мережі, кошти за вирахуванням безпосередньо від відправника рахунку і очікуванні поки Приймаюча Сторона підписує блоку і підтверджує їх визнання.

 

Nano

Nano

Що таке майбутнє Nano?

Останніх тенденцій

Волатильність бере участь у cryptocurrencies швидке відновлення після різкої втрати є основні точки продажу для будь-якої такої валюти виживання. Це було саме історія Nano, чия ціна в два рази протягом декількох днів, в кінці лютого 2018 році, після того, як весь cryptocurrency ринку стали свідками масивні падіння в кінці 2017 року.

 

У квітні 2018 року нано зазнала відновлення знову і було видно, що давати жорстку конкуренцію на верхньому монети азіатського ринку. Його торгових Ціна підвищилася поки що інших впав. Нано монети в даний час проводить 19-му і став свідком стійкий висхідного тренда.

 

Чому Nano виглядає багатообіцяюче в найближчому майбутньому

 • Позитивні відгуки від крипто експертів:

Чарлі Лі, засновник Litecoin, Опубліковано вдячність чірікать NANO в білий папір-основу і своїми інноваційних технологій і функціональність, як і cryptocurrency, з його особистого рахунку Twitter. Настрій ринку для цих монет сильним впливом позитивні слова, як ці.

 

 • Android гаманця:

Nano в спробі розвинути андроїд cryptocurrency гаманець був помічений як великий крок на ринок так як більшість людей використовують Android. Альфа-тестування на цей гаманець продовжується, а значна кількість трейдерів як очікується, використовувати його після його звільнення.

 

 • Twitch За підтримки:

Смикатися є відомий гра платформи потокового з Амазонки. Цій платформі почав приймати NANO монети як є припустимою грошовою одиницею для платежів в результаті збільшеній популярності оскільки платформи в даний час має більш ніж 10 000 абонентів.

 

Яким чином забезпечується Nano відрізняється від інших cryptocurrencies?

Нано прагне ліквідувати дуже проблеми, які повторюються в blockchain технологія, використовувана Топ торгуються cryptocurrencies як Bitcoin, Ethereum та ін. Він активно вирішує питання високі операційні витрати, затримки в операційний час, високе споживання енергії що кращі гравці намагаються боротися з в даний час.

 

Все це досягається за допомогою надання своїм користувачам свої власні blockchain – те, що не інших cryptocurrency було до цих пір придумати.

 

Якщо ви інвестуєте в nano?

Прибуткові партнерські відносини, що він дивиться, перспективних лістинг на Coinbase і запуск Android гаманець може дійсно працювати на користь Nano якщо вони добре виправдалися. Нано цілком міг би стати майбутніх Дарлінг, якщо він функціонує як добре на практиці, як і на папері бо проблеми масштабованість і затримки, що зберігаються може бути значно піклуються Nano.

 

Тим не менш, це цікаво відзначити, що найбільш продаваним точки Nano тобто нульовий плата за операцію, також комп’ютерну за нездатність бути перераховані так само легко на крипто обмінів, який є основним фактором, що стоять на шляху його популярність. Обміни заробити гроші шляхом стягування плати обміняти гроші з однієї валюти на іншу або здійснювати операції і Nano ускладнює для цих сайтах, щоб робити гроші з його підтримки, так як немає жодної плати та обміну є безкоштовним.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *