Uncategorized

Як підключитися до майнінгового пулу Ethereum?

Крок 1 : Переконайтеся, що маєте Адресу

Чесно кажучи, все, що Вам потрібно — це адреса, яку можна взяти з гаманця ethereum. Вам потрібен гаманець або адреса, щоб зазначити в пулі куди Ви хочете отримати гроші. Вам не потрібно синхронізувати blockchain, провайдер майнінгового пула зробить це за Вас.

 

Крок 2 : Підключення до Пулу

Після того, як Ви отримаєте адресу, необхідно запустити ethminer (криптомайнінгова програма), якщо Ви її ще не встановили, це можна зробити дотримуючись інструкцій цього розділу.

Зараз Вам необхідно завантажити програму Ethminer, яка допоможе Вашому ГП або ЦП запустити алгоритм хешування, який є доведеним елементом безпеки для системи Ethereum. Ви можете завантажити її тут, а потім перейти до низу сторінки, щоб отримати потрібну версію — найостанніша буде в самому кінці.

Натисніть “Завантажити”, а потім “Встановити”. Ваш firewall може видати проблему, але просто натисніть “Дозволити”, якщо таке відбудеться, теж саме стосується й Windows, якщо вона не бачить або не розпізнає програму — натисніть “ОК”, якщо спитає. Натискайте “Далі” до поки не почнеться налаштування програми Ethminer.

1

1

Вам необхідно відкрити ще один командний рядок, як і в кроці 4, Ви побачите два не дуже гарних діалогових поля. Просто правою кнопкою натисніть на вже відкритий командний рядок в панелі задач, внизу сторінки та натисніть на командний рядок в меню, що відображається. Новий командний рядок повинен відкритися в C:\users\username>. Це не правильне місцерозташування програми ethminer, тому впишіть нове місце для пошуку.

2

2

Введіть “cd /” у відкритому командному рядку, який має виглядати так: “C:\users\username>cd /” потім натисніть enter. Зараз Ви побачите: “C:\>”, Ви щойно використали команду “cd” або “change directory”, щоб почати пошук на C:/ drive — а не в папці user.

3

3

Введіть “cd prog”, а потім натисніть на “вкладка”. Це виглядає так: “C:\>cd prog”, а потім натисніть на “вкладка”, що автоматично завершить фразу, шляхом пошуку відповідника на диску C: як це відбувається з автоматичної заміною тексту на Iphone. Після натискання на “вкладка” Ви побачите: C:/> cd “Program Files”, тоді потрібно натиснути “enter”, що видасть Вам: C:\Program Files>.

Введіть “cd cpp”, а потім натисніть на “вкладка” та “enter”. Ці дії допоможуть Вам відкрити папку зі встановленою програмою Ethereum. Після натискання на “вкладка” це виглядає так: C:\Program Files>cd cpp-ethereum при натисканні “enter” Ви побачите: C:\Program Files\cpp-ethereum>

 

Крок 3 : Встановити адресу для гаманця

Зараз, коли у Вас є адреса ethereum та встановлена програма Ethminer, Вам потрібно задати команду програмі, що робити — це зазвичай означає підключити ethminer до Вашого майнінгового пулу та вказати, куди відправляти Ваші добуті альт-монети — Вашу адресу.

 

Крок 4 : Вибрати майнінговий пул та конфігурувати налаштування

При виборі майнінгового пулу для Ethereum у Вас можуть виникнути труднощі, тому нижче Ви можете скористатися нашими підказками з приводу того, як та навіщо потрібно його вибирати. Із метою обговорення ми вибрали nanopool, який Ви можете відкрити за посиланням нижче:

http://eth1.nanopool.org:8888/

Спочатку Вам необхідно додати свою адресу сюди — ось як виглядає наша: 0x154230ed91d1e711e56b9c0f88b5ba5fd2b0503f

Ви отримаєте щось на зразок цього:

http://eth1.nanopool.org:8888/0x154230ed91d1e711e56b9c0f88b5ba5fd2b0503f

 

Потім Вам необхідно вписати в командному рядку наступну інформацію взяту з кроку 2:

 

ethminer.exe -F http://eth1.nanopool.org:8888/0x154230ed91d1e711e56b9c0f88b5ba5fd2b0503f -G

4

4

Зараз Ви підключилися та почали добувати валюту, Вам буде нараховуватися  ethereum на вказану адресу.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *