Тренінг

Що таке Zcash (ЗЕЦ)? | Керівництво по Bitcoin, підставі конфіденційності монети

Що таке Zcash (ЗЕЦ)?

Що таке Zcash?

Zcash є публічно зашифрований blockchain і науковий прорив у криптографії з її використання нуль знання криптографії, відомий як zk-SNARKS. Ця система дозволяє користувачеві використовувати дві адреси: один повністю приватним і одна прозорого (за аналогією з Bitcoin). Два режими настроюється, екранованих і прозорим, дозволяють транзакцію бути повністю анонімними або публічно для перегляду.

 

Яким Zcash роботу?

Zcash є значним, тому що вона забезпечує надійне транспортування шару для ваших даних (і в кінцевому підсумку ідентичності). Це HTTP гроші. Уявіть собі броньований автомобіль, що містить дані в полі. Безпеки від транспортного засобу захищає хтось інший від перегляду вмісту поля, а також забезпечує безпечного проходження для даних.

 

З Bitcoin, чіткими, скло автомобіля транспортує ваших даних, що дозволяє кожному для перегляду вмісту. Спостерігачів, злодіїв, або інші погані суб’єкти мають можливість побачити, що у вас в транспортному засобі, будь це кількість ваших фондів або де вони збирається/прихід до/з.

 

ZK SNARKs є науковий прорив у криптографії, які дають змогу засвідчувати дії без того, щоб виявити всі деталі певної дії. Перед zk-SNARKs хтось буде мати для повторного створення та повторно перевірити входів, ви використовували.

 

Zero знання стислій формі не інтерактивний аргументи знань (zk-SNARKs) є математичним доказом конструкцій, які забезпечують всю інформацію (відправник приймач та суми) шифрується, а також запобігання подвійного витрат (найважливішим елементом для успішного cryptocurrency архітектури).

 

Яким Zcash зробити конфіденційності Факультативний?

Ви можете зробити Zcash приватних угод переглядатися через функцію вибіркового розкриття.

 

Угоди мають поле приміток, яка дає змогу надсилати додаткові операції дані можна переглядати лише одержувачі. Ви могли б встановити цю пам’ятку замовний чином випадків, передбачених промисловості, контрольовану відповідність або інших представників судової влади.

 

Наприклад, ви могли б поділитися, що у вас є принаймні мільйон доларів на вашому рахунку не розкриваючи вашого загального рахунку. Ви також могли б довести, що ви володієте закритих ключів гаманець і по суті, можливість витрачати (наприклад, контролер).

 

Bitcoin, прозорість

Непарні негативний результат прозорості в Bitcoin є що підкований злочинці можуть отримати деякі анонімність (через монета змішувачі та IP клоакінг), хоча середній користувач отримує немає конфіденційності. Оскільки анонімність не вбудований, більшість користувачів не змінити настройки за промовчанням. Подібна прозорість створює вразливостей, як потенційний нападники можете Вишневе pick найвищого значення жертв, бачачи, які має більше грошей на свій гаманець.

 

З боку підприємства бізнес повинен захищати конфіденційну інформацію з конкурентами, клієнтами і навіть постачальників. Роботодавці можете заробітної плати, тримати в таємниці від інших співробітників і суперниками. Ці секрети торгівлі не є незначним, і ви не повинні недооцінювати утиліта їх захист.

zcash

zcash

 

Zcash команда

Не було ні натовп продажу або ICO для Zcash, але досить приватних інвестицій з відомих осіб, як військово-морська Ravikant (засновник Список ангел), Роджер Ver (ранній Bitcoin інвестора), Ерік Voorhees (засновник Shapeshift), Баррі Silbert (засновник Цифрова валюта ради) і Фред Ehrsam (засновник Coinbase).

 

Дорожня карта

Zcash команда зараз працює над другої та третьої версії Саджанець реліз. Саджанець спрямованість на удосконалення для екранованих операції, такі як більш високу продуктивність, розв’язки нуль знання доказ обладнання від транзакції підпис устаткування і розширення екранованих ключів.

 

Конкурс

Cryptocurrency ринок заповнений конфіденційності монети. Однак, найбільшим конкурентом Zcash, є Monero. Monero використовує RingCT і кільце підпис (серед іншого), надати вам анонімність. Немає zk-SNARKs в полі зору.

 

Інші популярні конфіденційності cryptocurrencies включають тире, PIVX і ZCoin. Кожна монета підходи приватних угод по-своєму унікальний.

 

Де слід зберігати

Найбезпечніший, хоча і найбільш важко використовувати, гаманець варіантом є клієнт командного рядка Linux, zcashd. Ви повинні використовувати тільки цей гаманець, однак, якщо ви комфортно навколо комп’ютерів і мають досвід роботи з інтерфейсом командного рядка.

 

Zcash Фонду також випустила робочого стола гаманець для операційних систем Linux, Windows і Mac. Крім того, Jaxx і вихід також підтримує ЗЕЦ. За бажанням апаратних гаманці, ви ‘ Re пощастило. Леджер і Trezor мають підтримку ЗЕЦ.

 

Заключні думки

Такі компанії, як Google і Facebook, створені дуже прибуткового ведення бізнесу з нашими даними. Макс Schrems, активіст конфіденційності, запитану інформацію Facebook на нього для паперу теза і отримав характер 1200 сторінки профілю різних 57 категорій.

 

Існує цілий даних світ там, і більшість людей не знають, як це працює, або як її використовує проти них. Zero знання доказів і такі проекти, як Zcash захищає від сферу дії вікові установ хоча парадоксально, пропонуючи дотримання норм і правил введених ці самі органи сьогодні.

 

Обіцянка нових безпеки та конфіденційності зосереджено cryptocurrencies шари як Zcash і zk SNARKS освіжаючий нагадування про важливі і часто забувають, має потребу в дедалі централізованої і динамічна світу.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *