Тренінг

Що таке Bitcoin Mempool ?

bitcoin mempool

Коли Bitcoin транзакції передається до мережі це вперше отримує перевіряються всі Bitcoin вузлів, доступних. Після того, як вона успішно проходить перевірку, він йде і сидить всередині “Mempool” (скорочено пул пам’яті) і терпляче чекає, поки Шахтарем забирає його включити його в наступний блок. Так в Mempool в основному на вузол холдинг район за очікування операції.

 

Всі вузли мають різні RAM здатність зберігати непідтвердженими угоди. В результаті кожен вузол має свою власну-відображення очікування операції, це пояснює, різноманітність розмірів Mempool угоди графів знайти на різних джерел. Але як вузли Уникайте чи від аварій через перевантаження за розміром Mempool?

 

Якщо Mempool розміру отримує занадто близько до оперативної спроможності, вузол встановлює мінімальну плату поріг. Операції з плати за Кбайт нижче, ніж цей поріг негайно виведені з у Mempool і лише нові угоди з платою за Кбайт досить великий дозволено доступ до на Mempool.

 

У Mempool є частиною BIP 35 (Bitcoin поліпшення пропозицію), і це допомагає SPV гаманці (легкий гаманців) запису транзакцій, Bitcoin шахтарів, які хотіли б наздогнати операцій після попереднього блоку добувалася і багато іншого. Тому в основному в Mempool є вузьким місцем Bitcoin мережі. Швидше угоди будуть видалені з його в Blockchain, кращий досвід користувачів отримати.

 

Якщо гірничого нові блоки операції буде нижчою, ніж ставка нові угоди, що прибувають в на Mempool “пробці” буде відбуватися і транзакцій може зайняти багато часу, щоб отримати схвалення (в залежності від їх розміру та навісне плати). Коли вузол отримує новий блок дійсні, вона видаляє всі операції, що містяться в цьому блоці з його mempool. Це призводить до різкого падіння в розмірі Mempool.

 

Якщо ви хочете, щоб побачити поточний статус на Mempool ви можете Погляньте на графік нижче (джерело):

bitcoin mempool

bitcoin mempool

 

Mempool розміру відображається праворуч. Якщо, наприклад, розмір Mempool близько 3 Мб потім транзакцію займе 3 блоки в середньому для того, щоб отримати підтвердження. Майте на увазі, що деякі Mempool операцій є низький пріоритет угоди, що їх відправника знає, що вони будуть тривати довго підтвердження – наприклад “пил операцій” (передачі дійсно невеликої кількості Bitcoin).

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *