Тренінг

Що таке зоряної (XLM)? | Керівництво до простої людини фінансова мережа

Що таке Stellar?

Що таке Stellar?

Stellar рекламує себе як з відкритим кодом, розподілених платежі інфраструктури, побудований на тому припущенні, що міжнародне співтовариство вимагає “Всесвітня мережа фінансових відкрити нікому”. Проект заповнення цієї потреби, з’єднує людей, установ і платіжних систем через свою платформи.

 

Таким чином, Stellar команда хоче грошовими операціями, швидше, надійніше та дешевше, ніж вони під поточні систем. Крім того, їх протокол з’єднує людей з усього світу, дозволяючи для більш ефективного транскордонними платежами.

 

Яким Stellar роботу?

Як (майже) всі інші cryptocurrencies Stellar несе цього красиві модним словом, яке стало візитною карткою blockchain технології: децентралізації. Пролягає Інтернеті децентралізованих сервери підтримують створення міжнародного консорціуму фізичних та юридичних осіб. Ці сервери підтримують розподілених Леджер, яка стежить за даних у мережі та операцій.

 

На практиці Stellar протокол функції, такі як більш відкритою, більш гнучкий PayPal. Щоб почати використовувати його, вам потрібно завантажити коштів на якір в мережі. Подібно банку або PayPal цей якір потім тримає свої гроші і питань, кредитних ваш віртуальний гаманець свою службу.

 

Ви можете бути здивовані, чому вам необхідно обміняти дебету в кредит з якоря в першу чергу. Ну, анкери служити в якості мосту будь-якої даної валюти та Stellar мережі. Підкачки дозволяє формально перетворити ваші кошти на Stellar в громадських Леджер.

 

Така інтеграція означає, що можна переказати кошти миттєво в мережі без необхідності чекати банківський переказ, як і у випадку з PayPal. Він також струму транскордонними платежами. Припустімо, що ви хотіли, щоб переказати кошти у ваш бідної expat брат живе у Франції. Ви можете скористатись USD баланс вашого зарахованих йому знімати кошти через мережу XLM.

 

Stellar буде потім автоматично перетворити USD EUR Найнижчі курс обміну, і ваш брат рахунок буде зарахована обміняти суми в євро. Після отримання переказу, він може зняти кошти з якоря, який підтримує EUR і йти про його богемного способу життя.

stellar (xlm)

stellar (xlm)

 

Розподілена обміну

Stellar також пропонує можливість розміщення exchange замовлень на громадських Леджер продати або купити інших валют. Всі ціни визначаються попередньо індивідуальні замовлення, щоб вони не підлягають Автоматичний обмінний курс, що XLM застосовується до особистих переказів.

 

Якщо ви хотіли обмінятися, сказати, що для EUR, GBP б розмістити замовлення у книзі Stellar в порядку. Такому порядку потім надходить глобального ринку, який ви також можете ознайомитися, щоб побачити, як ваше замовлення стеки проти інших сподобається. Зауважте, що цей обмін не обмежується тільки fiat валют. Вона також включає в себе cryptocurrency і fiat торгівлі пари, а також.

 

Мультивалютною угоди

Як ми відзначали раніше, XLM дозволяє вільно відправити кошти через кордон без суєти з формальних банківських процедур або пункт обміну валют.

 

Для того, щоб досягти цього, цьому мережею не гарантується одним з трьох речей, коли ви запитуєте валюту переказу:

 

  • Stellar перетворює коштів з попереднє пропозицію на її книги порядку і автоматично спрощує обмін.
  • Stellar використовує люменів (XLM), її монета якості посередника для обміну. Він перетворює кошти від валюти A в люменів на світовому ринку, а потім він приймає ці люмен і перетворює їх у валюті B для користувача, отримання цих коштів.
  • Якщо немає не торгових пар в обмін на дві валюти, XLM здійснюється Пошук пропозицій у мережі, які призведуть до перетворення ланцюжка в бажаний валюти (напр., дол. США до Євро, євро, фунтів стерлінгів, BGP до AUD, AUD до JPY).

 

Цей процес обміну мультивалютною є дуже винахідливі, і пропонує користувачам гнучкого підходу до легко поміняти валют у міжнародному масштабі.

 

Stellar команда

Джед McCaleb є обличчям Stellar. Раніше він створив сумнозвісної Mt. Gox, хоча він вже не задіяні під час понад $450 млн рубати. Після цього він продовжував знайшов пульсації, Stellar, найбільш помітним конкурент. У 2013 році він залишив брижах через відмінності в ідеології проти решти лідерства групи. Незабаром після цього, він почав XLM.

 

Stellar має одну з найбільш вражаючих консультативних рад інших проекту в cryptocurrency просторі. Список включає в себе Патрік Коллісон (смугою CEO), Метт Mullenweg (засновник WordPress), військово-морський Ravikant (засновник AngelList) та Сем Альтман (Y Combinator президента).

 

Історії торгової XLM

XLM мав цікаву історію торгових, по меншій мірі. Монета досвідчені навколо на 5 x збільшення вартості на кінець 2014 року. Однак, що runup був нестійким, і ціна повільно впав протягом усього 2015 року 2016 і навіть на початку 2017 року.

 

Це не було до травня 2017, що речі дійсно почав розвернутися до медалі. Цього місяця за ціною злетіли від $0.00547 (~0.00000363 БТД) трохи більше $0.047 (~0.0000283 БТД) протягом чотирьох днів. Це не зовсім ясно, що викликало Ця монументальна стрибок. Це могло бути останні десантування команди, розміщення, більше людей, які вивчають про проект, або просто типова ринку махінаціями.

 

Після раннього може вирости, Ціна XLM більш-менш після відпочинку на ринку. У січні 2018 зросла до рекордно високого рівня більше $ 0.91 (~0.000061 БТД) і впав на частину року. Тобто, XLM пережив ведмежого ринку значно краще, ніж більшість інших altcoin. У самому справі, вона тільки втратила близько 50 відсотків від вартості БТД коли інші монети багато втратили понад 90.

 

Додавання більше якорів, партнерів і (очевидно) користувачів, слід все вплинути на ціни в позитивну сторону.

 

Де слід зберігати XLM

Більшість гаманці, зберігають XLM знаходяться у будь-якому XLM конкретні або існують в Stellar в мережі для використання з глобального ринку. Фортеця, наприклад, розподілена обміну, побудований в Stellar в систему, а StellarTerm клієнт, який дозволяє вам доступ до розподілена обміну для торгівлі або переказу грошових коштів. Команда Stellar також створила клієнт робочого стола, що стосуються валютних XLM.

 

Якщо ви шукаєте XLM невиключну гаманець, Леджер Nano S може бути безпечним було б поставити, але якщо ви не маєте цей гаманець обладнання, ви можете перевірити Звіздар, папайї та Saza.

 

В останні рекламний трюк Blockchain Додана підтримка XLM і віддала $25 варто XLM, коли ви перевірити вашу особистість.

 

Дорожня карта Stellar

Stellar має конкретні дорожньої карти на їхньому сайті, але вони тримають регулярних блогу.

 

У цьому блозі вони відправляють щомісячний облав найбільших подій цього місяця. Для жовтня 2017 roundup наприклад, вони підвів підсумки своїх партнерства з IBM і KlickEx для транскордонними платежами. Вони також забезпечені партнерські відносини з Remitr, MSewa програмних рішень, PesaChoice і Chaneum ICO консультаційні послуги.

 

У дусі МОО Stellar команда вважає, що свою мережу б ідеально за нагляд за МОО та blockchain запуску збору коштів. Є вагомі аргументи, які будуть зроблені для гнучкості, XLM в мережу пропонує для запуску підприємства, як вона могла б сприяти безліч варіантів оплати cryptocurrency та Фіату.

 

Як уже згадувалося вище, Stellar у партнерстві з Blockchain гаманець постачальника в листопаді 2018 році. Партнерство включає в себе інтеграції XLM підтримки в Blockchain і airdropping до 500 мільйонів XLM Blockchain користувачам.

 

Заключні думки

Якщо Ripple (XRP) був побудований фінансовим установам і банківської гігантів, потім Stellar люмен забирає працювати для простої людини. Він має потенціал, щоб модернізувати, як ми обробляємо однолітків to-peer угоди в глобальному масштабі.

 

Його універсальність і зробити використання випадках він функціонувати, як фінансові Швейцарський армійський ніж. З Stellar ви може обробляти мікро платежі з номінальним зборів, надсилають гроші без їдка над валюти exchange або банківських переказів та розраховуватися в режимі реального часу (2-5 секунд).

 

Якщо IBM і KlickEx партнерства було недостатньо, щоб справити враження на вас, Deloitte, Parkway проектів і темп почав будівельних послуг Stellar в мережі.

 

Між цими компаніями, використання XLM для прийняття реальних, його офіційний партнерства і бачення Stellar має майбутнє Пунтк обміну валют ми раді бачити у найближчі роки є чекає на мирянин Ripple. Ми не скаже вам, щоб покласти ваші гроші в неї, але це варто познайомитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *