Тренінг

Що таке segwit?

Один з найбільш найчастіше аналізованих термінів у спільноті cryptocurrency за останні кілька років були SegWit.

 

У цій статті ми будемо дивитися на те, що SegWit, чому і як вона стала та її ролі в cryptocurrency ринку.

 

Основи SegWit

SegWit = Segregated Witness

 

SegWit до розвиток підсумком метою закріплення транзакційні можливості Bitcoin blockchain. SegWit було реалізовано в Bitcoin blockchain серпня 2017 року – і вона мала великий вплив на Bitcoin і широкої cryptocurrency ринку.

 

Одним з основних результатів реалізації SegWit в тому, що Група розробників-не згодні з план-створив жорсткі вилка в Bitcoin blockchain і утворюються нові cryptocurrency, Bitcoin cash, який також запущений в серпні 2017 року.

 

Фоновому режимі

Blockchain мережі дозволяють фізичних осіб для виконання угоди між один з одним без допомоги третьою стороною. Вони роблять це, використовуючи громадськості ключових криптографії. Користувача на на blockchain має державних і приватних ключ, і об’єднання двох ключів створює цифровий підпис, який підтверджує особу користувача під час здійснення транзакцій. Операцій на blockchain виконуються, коли людина A вкладає транзакції даних відкритий ключ людині B.

 

Людина A використовує його закритого ключа сформувати його цифровий підпис і завершення транзакції. Blockchain мережі мають системи, пов’язані з до мережі, і кожного разу, коли виникає транзакції, транзакції і відповідна інформація повідомляється кожен системи і користувача в мережі, яка створює розподілених Леджер суспільного запис всіх операцій в мережі для всіх користувачів, щоб бачити.

 

Після того, як угода записані в мережі, користувачів на на blockchain підтвердити операцію — цифровий підпис індивідуума і транзакцій даних — і блок додається до мережі.

 

Дані питання

Проблема з цього процесу, створення і підтвердження блоків вимагає значних даних. Покоління цифровий підпис споживає більшість даних у операціях – близько 65%. Це питання використання даних позувала унікальні проблеми Bitcoin, тому що блоків на Bitcoin blockchain були обмежені тільки 1 Мб місця.

 

Оскільки все більше і більше операцій стався на blockchain, всі ці блоки були підсумовування.  В останні кілька років як збільшилося число користувачів на Bitcoin blockchain та інші blockchains – альтернатива Bitcoin-запустили, це обмеження розміру став збільшення випуску Bitcoin.

 

Тому що блоків на ланцюг не міг бути більша за 1 МБ, там були значні обмеження в частоті угод, які вдалося обробити на на blockchain-лише про одне кожні сім секунд. Це б обмежити Bitcoin, масштабованість і його потенціал як великого обсягу платіжної системи.

 

Ще одне питання в Bitcoin blockchain був пластичність.

 

Пластичність дозволяла користувачам на blockchain злегка змінити деталі номер транзакції, перш ніж угоди було підтверджено в мережі. Це не являють собою значні проблеми для Bitcoin, але це завадило мережі впровадження смарт-контракти.

 

Як Ethereum мережа отримала уваги і вартості-особливо тому, що вона дозволяє смарт-контракти – і галузей поза ринком cryptocurrency взяли інтерес, Bitcoin в нездатності створити смарт-контракти під загрозою стати послугами додаткові проблеми для майбутнього зростання Bitcoin.

segwit

segwit

 

Рішення

У 2015 році, під час масштабування Bitcoin конференції доктор Пітер Wuille запропонував вирішення цієї проблеми масштабованість за Bitcoin. Розуміння того, що цифровий підпис і транзакцій даних поєднанні сформувати дані блок і що цифрового підпису споживається більший обсяг даних, доктор Wuille висунули підхід називається розділені свідка.

 

Доктор Wuille ідея полягає в скороченні даних, участь у операціях зачистки цифровий підпис від дані операції та переміщувати її на точку в структурі пізніше при здійсненні операції. Робити це призведе до збільшення в межах блоку розміром від 1 МБ до 4 Мб, тим самим збільшуючи частоти транзакції даних і поліпшення масштабованість Bitcoin blockchain.

 

Відокремлені свідок отримує свою назву від ідеї ідентифікаційним датуються цифрового підпису даних транзакції. Оскільки користувачі на в blockchain перевірити або “свідок”, особисті цифровий підпис, якщо дані операції відокремлені від цифрового підпису, потім, по суті, те, що є свідком відділена від даних транзакції.

 

Реалізація SegWit

Більшість консенсусу користувачів на Bitcoin blockchain погодився з доктором Wuille пропозицію, і розвитку на цей новий підхід почав. Менше двох років після того, як він презентував ідею, в серпні 2017 розділені свідок впроваджували в Bitcoin blockchain.

 

SegWit є “м’які виделкою”-зміни в blockchain, в якому вузлів на старих blockchain може розпізнавати операцій на нових blockchain, так що вони можуть слідувати нового протоколу, а також на честь старої. Це означає, що користувачі blockchain Bitcoin, які не оновлення до нового протоколу все ще може перевірити операцій на blockchain.

 

Розвиток Bitcoin готівки

Хоча було більшості консенсус для SegWit в мережі Bitcoin, не всі розробники погодилися з нею. Замість того, щоб смуги цифровий підпис від даних транзакції, Група розробників хотів просто збільшити розмір блоків у мережі.

 

Так вони і зробили.

В 2017 році серпня, коли SegWit було розгорнуто як м’які вилка на Bitcoin blockchain, ці користувачі виконаний “жорсткий виделкою” вилка мережі і створив Bitcoin готівкою. Жорсткий виделкою відбувається зміна до оригінального blockchain, який робить новий blockchain несумісні з ним. Жорсткий виделкою вузлів на новий blockchain буде взаємодіяти з або не визнати угоди або вузлів на старих blockchain.

 

Розвитку Bitcoin готівкою, ймовірно, найбільш значні жорсткий виделкою недавно, зокрема, оскільки він був пов’язані з найвищих профіль і найцінніших cryptocurrency, Bitcoin.

 

Переваги SegWit

SegWit, що дозволило збільшити від 1 МБ до 4 Мб даних розмір блоків на Bitcoin blockchain. Це збільшення розмір блоку дозволило для збільшення частоти операцій в мережі. Додатковою перевагою поділ цифровий підпис від дані операції та зменшує розмір даних угоди є, що більше операцій може поміститися в блоці.

 

Так що не тільки розмір блоків більші, але більш угоди може зайняти місце в блоці, що дозволяє для ще більшого збільшення у транзакції частоти. Крім того, SegWit досягла своєї мети з вирішення проблеми пластичність Bitcoin. Більше не користувачі можуть змінити деталі транзакції ID.

 

Це дозволило для збільшення розробок функцій, що може дозволити виконання смарт-договорів, яка є збільшення вартості за рахунок їх переваги для багатьох галузей промисловості в більш широкому цифровий ринок.

 

Виконання заходів

Хоча SegWit була розгорнута у серпні 2017, реалізації в ній не було негайно. Меншини операцій на blockchain (менше 25%) були зроблені за допомогою SegWit. SegWit є варіантом для операцій, але не обов’язковим.

 

Велике питання, що стоять перед SegWit був, що хоча протокол запущений в серпні 2017 році, багато цифрових гаманці не змогли його підтримують. Він узяв час для відомих гаманці – у тому числі Trezor і Леджер – включити його. Coinbase не підтримує SegWit до 2018 року лютого. Хоча було питання і дискусії в мережі Bitcoin про SegWit, її розвиток надає переконливі приклад того, як blockchain мереж може розвиватися.

 

SegWit показав, як розробники blockchain мережі може створити протокол для оптимізації мережі blockchain для досягнення в технології і мінливому ринку. Це також показано, як розробники в цій же мережі може створити жорсткий виделкою на blockchain у відповідь на що нового протоколу. Ці зміни до Bitcoin зробити SegWit інтригуючою екземпляр динамічному світі blockchain, і як технологічні досягнення на blockchain відбудеться.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *