Тренінг

що таке ripple?

ripple

ripple є приватною компанією, яка спрямована на створення та увімкнути Глобальна мережа фінансових установ і банків. Він робить це за допомогою XRPNet blockchain програмного забезпечення, щоб знизити вартість міжнародних платежів. ripple називає глобальну мережу, використовуючи це програмне забезпечення “Інтернет значення”.

 

Якщо ви плутати про ripple (XRP), не хвилюйтеся.

 

Термін XRP часто використовується для опису електронну валюту XRP, відкриті оплати мережі, на яких передається валюти, а також Холдингова компанія за весь проект.

 

ripple Леджер є відкритим вихідним кодом продукту створені XRP. Він був створений для вирішення основних точки тертя в міжнародних розрахунках, попередньо фінансування рахунків Ностро/vostro. Банки змогу XRP джерело ліквідності в режимі реального часу. Постачальники платіжних можна також застосовувати для розширити сферу впливу на нові ринки, надайте швидше оплати розрахунків та зниження витрат іноземної валюти.

 

XRP є по суті виступивши проти те, що вони називають “стіною сад” фінансових мереж, що складається з банки, кредитні картки та інші установи, такі як PayPal. Ці організації, як правило, обмежити потік грошей з виплати, обмін зарядами валюти та обробку затримок.

 

ripple в можливості

Коли ви думаєте про неї, стан індустрії глобального платежі за цим стоїть моторошно. Ми можемо передавати потоком і завантажити весь художник дискографії наш телефон в середині лісу. Тим не менш, відправивши кілька цифр валюти на свою бабусю в Японії (якщо ви не маєте бабуся в Японії, використовувати свою уяву,) вимагає зборів і час обробки.

 

Технологія для простих платежів глобального вже існує. Так чому ж глобального платежі індустрії так далеко позаду? Ну, це не було б розтягнути припустити, що фінансові установи колективно, рішень трильйони доларів на оплату зборів не racing до інновацій системи, яка ставить гроші в кишені.

 

Фінансовий сектор також, як правило, тримати відповідної інформації, оповита складні фінансові жаргон відключення до середньої людини. Такі слова, як “забезпечені борговими зобов’язаннями” і “кількісного пом’якшення” встановили фінансових realm в Езотеричні фіранки.

 

Однак, замість того, щоб приймати “записати його на землю” підхід, який багато cryptocurrency ідеологи прийняли, ripple має на меті працювати з поточного фінансового світу.

 

Еквівалентну приблизно $155 трильйонів доларів рухається через кордони з кожним роком. Заради приклад Давайте припустимо, що кожен використовує PayPal, які звинувачення збір у 2,9% для кожної операції. Це означає, що про $4,495,000,000 (4.495 трлн доларів) глобального виплат їде на Paypal (або іншій установі). Щоб додати сіль на рану, ці платежі зазвичай приймають днів, щоб обробити.

 

Як працює ripple?

Таким чином, можливість для чогось як ripple в струсити вгору є там. Ви налаштовані скептично. Ми отримуємо його. Існують десятки мрійливий altcoins, кажучи: “Якщо ми могли б тільки захоплення X % цього (вставка незрозумілими великих надзвичайно конкурентоспроможні та взагалі недосяжний ринку), ми були б домінуючим гравцем в індустрії.”

 

XRP спочатку був запущений в 2012 році. Справа в тому, це вже доходів виробництва компанії з понад 100 фінансових установ у своїй blockchain мережі, у тому числі Standard Chartered Bank, Вестпек, Банко Сантандер і BBVA.

 

XRPNet

Для того, щоб зрозуміти, як ripple функції, це корисно знати про РТГ і RTXP (ми зробимо почуття ці перемішані букви найближчим часом). Під час надсилання гроші через Bitcoin, значення є оселилися в режимі реального часу (не рахуючи будь-яких затримок Bitcoin). Це те, що ми маємо на увазі, в режимі реального часу валового поселення (РТГ).

 

ripple використовує шлюзи, які найкраще можна описати як щось подібне до глобальної Леджер, зроблені з приватних blockchains. Шлюз — це по суті цифрових порталу, що уряди, компаній та фінансових установ використовувати, щоб приєднатися до мережі. Цей механізм називається XRP транзакції протоколу (RTXP), також відомий як XRPNet. Це проекту гордість і радість.

 

Як тільки інший уряд, компанії або фінансової установи приєднується до XRPNet, можуть вести з інших шлюзи на набагато швидше і частку від вартості. XRPNet також дозволяє отримувати оплату від будь-яких fiat (EX. USD, EUR,) або cryptocurrency (EX. допомога БТД, ETH).

 

XRP по суті зробили щось для будь-який тип сутності, що регулярно рухається великі суми грошей через кордони. Наприклад, компанії, такі як Amazon і Apple вже витрачають мільярди через кордони.

 

Важливо відзначити, що XRPNet також функціонує як обмін валюти між усіма видами паперові гроші. Однак, для того, щоб зробити це, він повинен бути в змозі гарантувати ліквідності. Ось де приходить XRP. ripple є цифровими активами, що забезпечує джерело ліквідності постачальники платіжних, маркет-мейкерів і банків.

 

Три різні продукти

Хоча люди зазвичай називаємо XRP як одній платформі, насправді складається з трьох різних продуктів: xCurrent, xVia і xRapid.

 

xCurrent є основним продуктом платформи. Коли ви чуєте про банк партнерські відносини з ripple, більш імовірно, ніж ні, це є те, що вони використовують. xCurrent не вимагає XRP.

 

xVia-проекту Востаннє продукт. Це інтерфейс платежів і набір API для. Як xCurrent xVia не використовує XRP.

 

xRapid є єдиним продуктом, який використовує XRP. Простіше кажучи, цей продукт є рішенням ліквідності.

 

Статистика транзакції

Хоча на Мережева інфраструктура має сенс для великих корпорацій, вона не надати багато чого середній споживач. XRPNet не надає у середньому людина багато зиск. Отже, ripple, ймовірно, не буде змінюватися, як ви особисто отримати і відправити гроші в найближчим часом, але він шукає революцію, як гроші рухається по всьому світу в більш широкому масштабі.

 

XRP показала, що може обробляти величезну кількість транзакцій на секунду, навіть в порівнянні з її хлопець cryptocurrency Bitcoin. БТД ручки близько 15 транзакцій на секунду, у той час як XRP Леджер може обробляти більше 1500 транзакцій на секунду.

 

Структура XRP в постачання

Ключовим елементом знати про ripple (XRP) є великий обсяг XRP в існуванні. Всі XRP вже була створена з цілому постачання 100 млрд. Є в даний час більше 41 мільярдів XRP токени в обігу, з іншою, проведені XRP Labs. В оголошення в травня 2017 ripple заявив планує випустити 55 млрд його XRP в умовного депонування для забезпечення впевненості в цілому постачання XRP.

 

ripple є родом з централізованим

Зважаючи на те, що XRP Labs провів близько 80 мільярдів XRP токени в одній точці, це не далеко охоплення, щоб сказати, що централізованої XRP, або принаймні більшою мірою, ніж більшість інших cryptocurrencies.

 

Однак, Бред Garlinghouse (Генеральний директор і засновник XRP), розглядає її по-різному.

 

Garlinghouse заявив, що ” ripple поки не централізований. Щоб було ясно, якщо XRP зникла сьогодні XRP б продовжувати функціонувати. Мені, що є найважливішим заходом чи щось децентралізованим”. Потім він вийшов би відзначити деякі факти, які підтримуються є по суті, децентралізація мережі.

 

Децентралізація стратегії

У травня 2017 ripple випустила свою стратегію децентралізації. Вони оголосили про плани диверсифікувати валідатори на XRP Леджер і розширена за рахунок їх 55 validator-вузлів у липні 2017 року. Команда також поділився планує додати сторонні перевірці вузлів, при видаленні одного XRP управлінням перевірці вузла для кожного двома вузлами третіх сторін, поки немає ні однієї особи, яке більшість надійних вузлів на XRP Леджер.

 

XRP в даний час має 26 перевірці вузли унікальні за промовчанням. XRP працює лише сім тих, а це означає, що 73% знаходяться під контролем стороннім. Цей поштовх до більш сторонні перевірці вузлів показує, що XRP команда робить зусилля, щоб зробити мережу більш децентралізованим.

 

Через це більш точний спосіб описати чи ні ripple централізовану або не є те, що дивно поєднання обох. У вас є цей Холдингова компанія, яка має більш ніж на половину жетонів. Але вони мають гірким досвідом відпочинку, який імовірно пріоритетів, придбання та onboarding нових партнерів на XRPNet. В один момент XRP під контролем більшість з вузлів перевірці, але які також змінилася.

 

Будучи централізована не обов’язково погано, але це переконати багатьох “децентралізованих” ідеологи у спільноті cryptocurrency.

 

Конкурс

ripple в основний конкурент є Stellar. По суті, засновник зоряної Джед McCaleb також було співзасновник XRP, але звільнилися з компанії, в 2013 році внаслідок розбіжностей з іншими склад керівної групи.

 

Обидва проекти спеціалізуються на транскордонними платежами й мають аналогічні архітектури. Однак зоряної фонд є некомерційною хоча XRP це некомерційне підприємство. Завдання кожного проекту відрізняється зовсім небагато, а. Хоча ripple зосереджена на наданні допомоги гігантських банківські установи, Stellar є вирівнювання себе з маленької людини в спробі принести банківських в країнах.

ripple

ripple

 

Якщо ви інвестуєте в ripple?

Ну, це повністю залежить від вас.

 

ripple має поверхового історія торгових рясніє кілька помітних Ціна рухів. З 2013 по початку 2017 XRP був відносно нецікавим маркер дивитися. Це був один виняткову ціну стрибати на кінець 2014 року, в якому він вискочив 500 відсотків за один місяць. Як нічого не було значних оточують цей крок, деякі члени співтовариства вірив, що штучні насоса.

 

XRP почав його Вибухове зростання в 2017 році березня, здавалося б після прес-релізі, що десять більше фінансових установ, включаючи BBVA, приєднався XRP. Це не до 2017 року/початку-2018 бичачого ринку, що XRP вдарив його весь час USD і БТД Ціна висока. На початку січня 2018 року монети сягнула понад $3,80 (~0.000263 БТД).

 

Речей, щоб розглянути

ripple в успіх є остаточно залежать від кількості партнерів на XRPNet, (що має стрімко росли протягом минулого року), як багато людей використовують XRP в продукти і наскільки ефективними XRP є.

 

ripple, здається, робить добре на цих фронтах, тим не менш, важливо відзначити sheer постачання XRP на ринку (цілому постачання 100 млрд). Як ніби цього було це жорсткий пігулка для інвесторів, XRP в даний час займає близько 59 мільярдів XRP (~ 59% від загального харчування). Це означає, що вони технічно може надати величезну кількість своїх XRP в ринку для керування Ціна і зберегти його як правило, низькою.

 

Однак, за межі інвестиційних метрики, важливо щоб дійсно зрозуміти позицію ripple (XRP) знаходиться в.

 

  • Чи пізнаєте ви можливість XRP можуть мати або не мати перед ними?
  • Як ви думаєте, ripple команда зможе упоратись?
  • Що таке у XRP команда робить кожного кварталу для задоволення своїх цілей?

 

Ви також можете знайти більше розуміння безпосередньо з засновником і Головним виконавчим директором XRP, Бред Garlinghouse, під час сеансу Quora. Він розповідає про все, від того, ви повинні інвестувати в XRP і як XRP може революціонізувати Фінанси.

 

Заключні думки

Так, незалежно, чи ви інвестувати у ripple (XRP) чи ні, це варто дивитися, як blockchain прийняття збільшується. XRP є одним з дуже мало законних життєздатних конкуренти до старої гвардії фінансової системи, і він може відігравати важливу роль у як гроші рухається навколо планети.

 

Що стосується будь-яких практичних додатків для системних середня людина маркером XRP є не так багато. Однак, під час перегляду ripple (XRP) через призму глобального платежі промисловості, це традиційні високотехнологічних Девід проти встановлених Голіафа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *