Тренінг

Що таке ЙОТА?

ЙОТА розшифровується як Інтернет речей-додатків, і це крипто технологія, яка полегшує угоди між пристроями на Інтернет речей (компанію). ЙОТА адрес операційні витрати і масштабованість питань blockchain технологій, позбувшись від блоку і ланцюг. Замість цього, для того, щоб представити трансакції ЙОТА Леджер, потрібно перевірити два попередніх операцій.

 

Цей метод перевірки означає, що немає не Центрального Леджер, і немає необхідності для шахтарів для живлення в мережі.

 

Як пристрої в цій мережі випадковим чином перевірити один одного угоди, вони будують консенсусу через web зв’язки між операціями. У криптографії цей тип перевірки відомий як режисер Ациклічне граф (Даг), але творців ЙОТА називати його клубок.

 

Оскільки обчислювальних потужностей в клубок росте, як мережа росте, ЙОТА є перспективним безкоштовно, швидко угоди. Він також розроблений для обробки мікро- та у розрахунках між машини, сприяння цілому машина для машини мікро економіки.

 

Хоча ЙОТА робить великі обіцянки, технологія є все ще новий, і не без своїм критикам.

 

Технічні деталі

  • Запущений: 11 червня 2016
  • Загальна поставку монет: 2,779,530,283,277,761
  • Алгоритм: Докази роботи (PoW) використання версії SHA-3
  • Заблокувати часу/винагорода: немає блоків, перевірте, чи дві угоди представити свій власний транзакції

 

Як працює ЙОТА?

Інтернет речей вже є головною силою в світову економіку.

Компанії створюють камери, датчики а також контролювати умови на заводах, судноплавних маршрутів, ферм, магазинів і будинків. Згідно з дослідженням від Gartner запрошені зросла до 8,4 мільярда пристроїв в 2017 році і перспективи на майбутнє зростання є експонентний.

 

ЙОТА з баченням, щоб бути платформи для машина для машини (M2M) операції. IОТА з засновників почали компанію після роботи в індустрії компанію, і вони стверджують, що для того, щоб запрошені найбільш корисним, пристрої в мережі потрібно поділитися і виділяти ресурси ефективно.

 

Це означає, що пристрої повинні бути в змозі придбати більше електроенергії, пропускна здатність, зберігання або даних, коли вони це потрібно і продавати тих ресурсів, коли вони не потрібні.

 

Навіть у мережі невеликих це означає, що потенційно десятки транзакцій на секунду як пристрої спілкуватися і використовувати ресурси. З так багато операцій, в такому невеликі, швидкі масштабі ЙОТА з засновників вважають, blockchain технологія не є адекватним для компанію додатків.

 

Blockchain мереж з боротьбою масштабованість, і вони часто вдаються до справляння плати в порядку для шахтарів, щоб включати в себе транзакції в блоці раніше. ЙОТА покликана вирішити масштабованість і зборів з нової мережі, так що мільярди компанію пристроїв можна використовувати його.

 

ЙОТА

ЙОТА

 

Масштабованість: ЙОТА немає Blockchain технології

Оскільки ЙОТА в планах мільярди укладання угод вузлів на свою мережу одного разу повністю реалізовано, засновників, необхідні для розробки мережі, де потужність обробки зростає, як ростуть вузлів у мережі. З цією метою вони розроблені клубок, консенсусу системи, де пристрій подачі нової угоди повинен спочатку перевірте, чи два інших операцій в мережі. Для кожної перевірки драйверів виконує малих докази роботи, пов’язуючи угоди в загальний клубок.

 

Клубок означає, що консенсусу досягнуто основі web перевірок. Кожної операції пов’язані з двох операцій його перевірена. І з часом вона прив’язана до майбутніх операцій, які перевірити його. Це вирішує проблему масштабованість, як мережа більше не спирається на центральний blockchain.

 

Кожен новий мережний пристрій сприяє його обчислювальна потужність до мережі, коли він подає транзакцію. Клубок також усуває блок видобуток, і всі монети на ЙОТА були створені в буття мережі.

 

Комісії за операції: Як ЙОТА є вільна для використання

Оскільки ви вносите обчислювальні потужності до мережі під час надсилання транзакції, Вартість користування мережею є лише такі великі, як електрика необхідно перевірити, чи два інших операцій.

 

Клубок дозволяє ЙОТА діяти вільні плату, і це означає, що в мережі є ще більш розподіленої мережі blockchain. З blockchain мережі поширюється серед шахтарів на на blockchain. З клубок мережі поширюється серед учасниць кожен вузол.

 

Відсутність плати має вирішальне значення для ЙОТА в місії обслуговування компанію пристроїв. Ці пристрої будуть часто укладання угод на дроби Пенні з високою частотою. Стягнення на таких дрібних операцій комісії зробить Мікроплатежі нездійсненним. Для того, щоб служити основою для економіки M2M ЙОТА має бути вільно використовувати.

 

34% атак координатор

Ті, хто знайомий з blockchain технологією знати, що є blockchain уразливі, якщо одна із сторін має 51% обчислювальні потужності в мережі. У цей момент, теоретично можливим є погані актор для створення та перевірки помилкових угоди. Оскільки ЙОТА використовує клубок, щоб перевірити її операцій, це теоретично уразливі, якщо одна із сторін контролює тільки 34% (більше 1/3) мережі обчислювальні потужності.

 

Ви не повинні недооцінювати складність реалізації 34% напад ЙОТА клубок. Оскільки клубок є складні веб-вузли та операцій, ви все ще повинні відкрити гніздо мережі, перед тим, як ви могли б використовувати свою користь 34%.

 

ЙОТА є найбільш уразливих до такого нападу рано у її реалізації (тобто зараз). З початку мережі є невеликий, з меншою кількістю вузлів, це легше для небезпечного накопичувати 34% акцій мережі. Для боротьби з цією загрозою, Мережа використовує координатор у початку впровадження забезпечити раннього клубок не скомпрометована.

 

Хоча це необхідним кроком для безпеки на ранньому етапі, і ЙОТА планує ліквідувати координатор після того, як у мережі є достатньо сильною, це означає, що платформа і валюти в даний час централізованої. І ви повинні довіряти ЙОТА фонду, якщо ви вирішили інвестувати.

 

Запатентованої технології

ЙОТА команда отримала похвали і критики за його використання нових технологій у розробці платформи. Спочатку ЙОТА використовували свій власний хеш-функція, відома як завиток для всіх доказів роботи і ключовими покоління. У той час як доказ роботи хешування змінився з тих пір більш традиційних SHA-3 протоколу, ЙОТА як і раніше використовує власні Curl хешування функції для інших програм на платформі.

 

ЙОТА також реалізує trinary логіки, замість двійковий файл. Використання процесорів з трьох станів може означати переваги в ефективності і загальної обчислювальної потужності. Команда тісно співпрацює з JINN Labs на обладнанні для компанію пристроїв, які здатні обчислень, trinary.

 

Команда прогрес

Розпочали через crowdsale в 2015 році, мережі тепер розроблений та підтримується ЙОТА фонду, німецька некомерційною. Девід Sønstebø і Домінік Schiener привести фонд як співголова Ради директорів. Інша команда керівництво включає засновник Nxt, Volkswagon головний директор цифровий, Fujitsu Голова Центральної Європи і кілька експертів різних галузей промисловості.

 

50 членів команди досягли значних успіхів з моменту запуску на платформі. Одним з найбільш важливих релізів в минулому році було те, що дані ринку в кінці 2017 року. Ринок використовує ЙОТА в технології для полегшення зберігання та продаж потоки даних. Вона вже має кілька помітних, такі компанії Accenture і Bosch, які беруть участь в мережі.

 

Команда також став працювати на розумний місто технології для Європи і в інших частинах світу. Ця технологія буде включати в себе такі речі, як Біометричні palm читаннях прив’язані до цифрового посвідчення, а також поєднання місто компанію пристроїв з клубок.

 

Конкурс

Наскільки це cryptocurrency орієнтації M2M платежів ЙОТА видається на своїй власній. Такі проекти, як Waltonchain і Vechain прив’язано до компанію пристроїв, так, але мають фокус на індустрію ланцюжка постачання. Хоча ланцюжка поставок один ЙОТА в вертикалей, він сидить поруч три інші з них – автомобільна, електронної охорони здоров’я і смарт-енергії.

 

Тому, що ЙОТА Даг, підставі криптографічного, можна сказати, він конкурує з Nano і Byteball. Проте жоден з цих конкурентів зосереджується на компанію сектора. Команди обидва проекти розробили їх більше для однолітків to-peer платежі, а не здійснювати платежі між машини.

 

Занепокоєння, слабкі сторони, критика

Кількість крипто технології експерти ставлять під сумнів, життєздатності ЙОТА в якості платформи. Впровадження так багато нових технологій за один раз, важко повірити, що є немає слабких сторін або недоліки у її здійсненні.

 

Технологія, що лежить ЙОТА просто не було протестовано достатньо, щоб знати, як вона буде працювати на масштабі, і як вона буде проводити до атак. Це загальна відсутність тестування і колегіального огляду є найбільшою проблемою для IОТА на недоброзичливців.

 

Минулого року, MIT та Бостонського університету зробив хвилі, коли вони опублікували різкою документ викладенням критичних безпеки недоліки у функції хешування Curl. Ідея, що ви можете “ролл з ваших власних криптографічного” є сильно розглядали у спільноті і серед фахівців.

 

Хороший криптографії будуть потрібні роки для розробки, тестування і огляд. Хеш-алгоритм SHA-3 взяли дев’ять років для завершення і експерти показав стурбованість тим, що ЙОТА, розробники вирішили спробувати написати свої власні криптографії, замість того щоб використовувати встановлені стандарти.

 

Це легко забути, однак, що кожна нова технологія проходить через технічні бар’єри та труднощі зростають. Bitcoin було скандал Mt. Gox, і Ethereum вивітрюванню рубати DAO. Хоча технологія і впровадження за IOTA безумовно зміняться, ви повинні розглянути загальної архітектури IОТА cryptocurrency та історію команди розробників коли постало питання про інвестувати.

 

Торгівля

ЙОТА торгівлі було турбулентного, щоб не сказати більше. Монети досвідчених її перший значний час підготовки в серпні 2017 перед повільно падає в початку листопада. Підвищений інтерес з боку спільноти через своїх оголошення партнерства з Refunite, Каліфорнійському Університеті Берклі та Норвезька організацій охорони здоров’я швидше викликали підвищення цін.

 

Після періоду кулдаун Вересень-листопад ЙОТА ціни пішли параболічного типу. Він досяг рекордно високого рівня $5.23 (~0.00031 БТД) в 2017 році гру, але різко впав з рештою ринку на початку 2018. Після короткий сплеск в квітні 2018 році Ціна продовжує падати, але має здавалося б нижньої межі в близько $0.45 (~0.00007 БТД).

 

Вищезазначених суперечки викликала ЙОТА ціни до коливаються дико, ніж інші cryptocurrencies в цьому нестабільного секторі. Подальшої демонстрації безпеки і стабільності у мережі повинен допомогти привести довіру інвесторів до монети. Крім того, подальше зростання IОТА екосистеми через підприємство партнерств і загального користування матиме позитивний вплив на ціну.

 

Де слід зберігати ЙОТА

Є два варіанти гаманець розглянути за IOTA зберігання: офіційний настільного графічного Інтерфейсу і Трійця гаманець.

 

Шпалери GUI є те, що команда ЙОТА рекомендує використовувати безпечно зберігати ваші кошти. Гаманець графічний інтерфейс доступний на Windows, Mac і Linux пристроїв. Використовуючи цей гаманець, ви маєте можливість на те, щоб доступ до неї як світло вузол або повним вершини. Якщо ви плануєте просто використовувати гаманець для зберігання та операцій, світло вузол буде достатньо.

 

Трійця гаманець це простіше у використанні, ніж графічний інтерфейс. Однак, це в даний час в бета-версії, так що ви можете зіткнутися з деякими помилками. Незалежно від того, який пристрій ви зацікавлені у використанні гаманець на ви повинні бути пощастило. Вона доступна на Windows, Mac і Linux операційних систем, а також iOS і Android пристроїв.

 

Висновок

Cryptocurrency ЙОТА використовує технологію, яка має великий потенціал.

 

У разі успішного клубок може бути життєздатним конкурентом blockchain технології для операцій, і запрошені ринок microtransactions тільки буде продовжувати рости. Оскільки IOTA передній край, однак, її технології залишається значною мірою неперевіреною.

 

Врешті-решт ваше рішення купити монети мають базуватися на ретельне дослідження про технології а його засновники. ЙОТА в клубок може бути наступна велика заздалегідь у криптографії, але інвестування в неперевіреною технології за своєю природою ризикований, так робити ваші дослідження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *