Тренінг

Що таке ICO (початковий монета розміщення)

До початкового монета пропонують (ICO) – метод збору коштів за рахунок використання cryptocurrencies. Її використання є найбільш популярні у проекти, які ще не повністю розроблені їх blockchain платформа, продукт або послугу. Виплата, як правило, зроблені з Bitcoin або Ethereum, але в деяких випадках, fiat валют також приймаються.

 

Інвестори в брати участь первинного розміщення акцій монета з надією і очікування того, що компанія буде успішним, підвищують попит і викликаючи базового маркери для збільшення вартості. Іншими словами, вони сподіваються отримати гарне повернення на інвестиції (ROI) як Раннє прихильників цієї конкретної cryptocurrency проекту.

 

Як працює на ICO?

Як правило, ICO токени створюються на Ethereum blockchain, після маркера стандарт ERC-20 і таким чином називаються ERC-20 жетонів. Разом з Ethereum є й інші платформи, які підтримують створення та Видача цифрових жетонів (наприклад, Stellar NEM, нео та хвилі). На відміну від деяких компаній, які вже є повністю функціонуючої blockchain часто вибрати видавати їх цифрових активів на свої власні платформи.

 

Беручи ERC-20 токени як, наприклад, компанія може використовувати Ethereum смарт-контракти для створення та видати власні цифрові маркер. ERC-20 протоколу визначає набір правил, які компанія має слідувати для випуску на знак на Ethereum blockchain, і смарт-контракти гарантують, що цих правил слідують trustless чином.

 

Після того, як засновники запуску їх токени створено, їм необхідно переконати інвесторів, щоб підтримати їх проект, беручи участь у їх ICO. Це часто досягається з розвитком офіційний документ, описують цілі компанії і як нова екосистема повинен працювати. Засновники може також пара що офіційний документ з веб-сайту, який містить більше інформації про людей, які втягнуті в ICO і чому вони вважають, що їх cryptocurrency проект, ймовірно, домогтися успіху.

ICO

ICO

 

Навіщо робити компаній виконувати ICO?

Послугами ICO може бути дуже ефективним методом постановки венчурного капіталу та фінансування проектів. Для стартапів що дозволяє отримати витрачається валюти, заснований на ідеї, які можуть або може не перевірено на ринку. Малоймовірно, що багато хто з цих малих, не створена компаній могли б отримати фінансування будь-яким іншим способом. Традиційні фінансових установ буде навряд чи позичити гроші час запуску на основі інформаційний поодинці, особливо в крипто простір, де регулювання викликала небажання з боку цих установ.

 

Хоча нових компаній і початківців представляють основну частину ICOS, все змінюється. Деякі усталені компаній починають усвідомлювати зараз значення ICOS і сила децентралізації, пропонованих cryptocurrencies. Деякі з цих компаній виконують ICOS для запуску нових проектів на основі blockchain системи як засіб залучення капіталу або децентралізувати їх бізнесу. Подібна практика має назву “Зворотний ICO”.

 

Будь-хто може вмістити до ICO?

Короткий відповідь буде позитивною. Під керівництвом праворуч майже кожен може розвивати маркер і написати офіційний документ, що описує його можливого застосування. Але компанії або особи, які так потрібно створити життєздатний blockchain, підставі підприємство. Це вимагає знання, навички та досвід, що не кожен має. Вони також повинні дослідити заплутаного павутиння регуляторних питань, які варіюються від одного юрисдикції до наступного і може скоро зміниться у відповідь на зростаючу популярність ICOs.

 

Для проведення успішних ICO, підприємства повинні бути звуку та за твердих доказів, як проект або ідеї будуть працювати, чому це цінне, що він робить, хто потребує його і як вона може бути розроблена. Продаж ідея і переконати інвесторів купити є інший критичних кроком на шляху позитивні результати.

 

Регулювання ICO

Зростаюча кількість ICO crowdfunding подій привертав увагу регулятори по всьому світу, і регулювання є гарячою темою в cryptocurrency спільноти. В межах США сек (нас цінних паперів і бірж) і CFTC (торгова товарними ф’ючерсами комісія) є два регуляторним організаціям, які постійно обговорюємо нормативно-правової бази для ICOS та cryptocurrencies.

 

Регулювання сектора ICO все ще знаходиться в ранній стадії, і Існує немає одноманітності в різних країнах. З одного боку, надмірне регулювання, ймовірно, гальмує ріст і розвиток нових сектору cryptocurrencies і blockchain технологій. З іншого боку, деякі стверджують, що регулювання, ймовірно, принести більше легітимності простору, розвіювання страхів традиційні фінансових установ, які до цих пір не поспішають вивчити його. Десь посередині, збалансований підхід є високу оцінку багатьох, хто вірять крипто екосистема не повинна бути “Дикий Захід” фінансовий простір, але повинні мати можливість вільно працювати поза межами традиційних фінансової системи.

 

При цьому деякі юрисдикції – такі, як Китай та Південна Корея – заявив, що всі ICOS незаконним, США сек видав докладні бюлетень на ICOS, попередження потенційних інвесторів для виконання належної обачності, перш ніж вступати в нових інвестицій. SEC також сказав, що деякі ICOS може кваліфікуватися як цінних паперів і якщо так, при дотриманні Регламенту федерального цінних паперів.

 

Чому це важливо?

ICOS використовувати cryptocurrency як свої первинні інструмент фінансування і, таким чином, запропонувати новий шлях для інноваційних підприємств і приватних осіб, які хочуть, щоб робити речі по-різному. Все більше і більше увага звертається на cryptocurrency, як новий blockchain стартапи підняти все більших обсягах капіталу. Тим не менш, ICO маршрут може представити сприятливі та несприятливі результати. ICO в той час як шахрайства і величезний громадських невдач згубні наслідки на cryptocurrency в репутації, успішні підприємства дати cryptocurrency більше автентичності в очах громадськості.

 

ICO токени, що бачите широке поширення і надійність можуть полегшити невизначеності цієї установи і споживачі мають про введення крипто простору. Хоча цей новий метод інвестиційних продовжують працювати виявлення його перегини, розглядається багатьма як альтернативу традиційним Фандрайзинг маршрутів і може стати вагомих підхід для компаній, просування вперед.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *