Тренінг

Що таке Ethereum (ETH)?

Ethereum є відкритою платформою, яка дозволяє розробникам для створення і розгортання децентралізованих додатків, таких як смарт-контрактів та інших складних юридичних і фінансових програм. Ви можете думати про eth як програмованих Bitcoin, де розробники можуть використовувати базові blockchain для створення ринків, головні спільні книги, цифрова організацій і інших безмежних можливостей, які потребують незмінних даних і угод, все це без необхідності за посередник.

 

Випущений в 2015 році, Ethereum є дітищем величезні Віталіком Buterin, які побачили потенціал використовує базової технології blockchain Bitcoin, як наступні кроки в подальшій розширення blockchain спільноти. eth в даний час в даний час cryptocurrency з другим найвищий монети шапку ринку і очікувалося деякими перевершити Bitcoin, як обидва інвестиції цінуються і як у світі найбільш популярних cryptocurrency.

 

Ethereum Blockchain Ethereum віртуальної машини

 

Цікава річ про blockchains, що прийшов до Ethereum це, що їх операційної системи були тільки призначений для обміну певні елементи кодованих за операціями, перш за все в мережі фінансованих cryptocurrency.

 

Віталіком Buterin бачив це як функція, що було багато місця для розширення, і у відповідь він запропонував вирішення, які дозволили б розробників, щоб налаштувати форму даних, вони можуть відправляти і зберігати в blockchain мережі. Це стало можливим з введенням eth віртуальної машини та його відповідної мови програмування солідність, яка дозволяє розробникам для розробки настроюється угоди, відомого як смарт-контракти.

 

Смарт-контракти на Ethereum Blockchain

 

Коли Віталіком Buterin розширилася на Bitcoin, безпечна транзакція технології, він знайшов абстрактного рівня, що транзакції в собі забезпечені з контрактом. Простіше кажучи, Договір – домовленість між двома сторонами, забезпечення promise один або два way обмін.

 

Buterin тому розроблений Ethereum віртуальну машину з цим на увазі; що будь-якої операції через мережу blockchain треба самостійно виконати один раз узгоджений обома сторонами і повинні бути зареєстровані на громадських blockchain Леджер. Цей самоврядування виконання є те, що робить ці контракти “розумні” і тим самим відкрили абсолютно новий Всесвіту для бізнесу підзвітність і в свою чергу нової економіки.

 

Децентралізовані додатків (DAPPS) на Ethereum Blockchain

 

Так, тепер ви ймовірно запитують себе про які види додатків можуть бути зроблені на eth blockchain. Відповіддю є воістину безмежні. Тільки уявіть собі всі операції, що ви робите на щоденній основі; будь то листів надсилається вашим колегам, гроші, які ви жертвувати на благодійні цілі або квартиру, ви платите за вашого будинку, все, що можна зробити за допомогою смарт-контрактів.

 

Для зручності, ми вирішили включити приклади потенційних застосувань, які можуть зробити ефективне використання смарт-контракти приніс нам Ethereum інформаційний: маркер систем, похідних фінансових інструментів, системи ідентифікації та репутації децентралізованих файл зберігання та голосування систем.

ethereum

ethereum

 

Ефіру (ETH) та економіки Ethereum газу

 

Як і Bitcoin blockchain і всі blockchains, які приходять перед Ethereum вимагає шахтарів, щоб підтримувати і захищати мережу, стимулювали нагорода eth маркер відомий як в ефір. Хоча ефіру може використовуватися як Bitcoin відправити маркери з однієї адреси на іншу, вони можуть також використовуватися eth Київради.

 

Газ проходить у Ethereum мережі. Кожна операція на eth віртуальної машини і кожен смарт-контракт виконується витрати газу. Обсяг газу, необхідні для виконання операції залежить від розміру угоди або транзакції. Цей газ система зберігає мережі від витрачати ресурси на тривалих операцій.

 

Якщо розробник створює смарт-контракт додаток, що не постачати достатню кількість газу для завершення операції, шахтарі в мережі, піде перевірки на це завдання. Це створює проблеми для розробників, які наївно розробки додатків на Ethereum віртуальної машини, якщо застосунок не виділити достатньо газу на конкретні контракти, за додатковими контрактами буде не здійснено через мережу.

 

Це негативно впливає на надійність застосування та загальному процесу роботи застосунку бази користувачів. У кінцевому рахунку, ця система зберігає обчислювальні потужності до мережі сприяли шахтарів, які працюють у повному обсязі економічної ефективності.

 

Можна також вважати Ethereum газу заробітної плати для гірничо-шахтного внески. eth віртуальної машини графіків шахтарів на конкретні завдання тримати машині працює найбільш ефективно.

 

Незважаючи на кількість операцій, які відбуваються по мережі ця схема ефективності тримає операції перевірки вчасно і, отже, швидкості blockchain підтверджень набагато менше, ніж blockchains, які вирішили не робити використовувати газової системи.

 

Що таке Ethereum у спадок?

 

Будь то Ethereum віртуальної машини, Ethereum смарт-контракти або eth газу, багато інноваційних функцій, що eth привело до blockchain спільноти внесли значний вплив на подальший розвиток подій в blockchain технології.

 

Смарт-контракти почали нову хвилю консультаційні послуги компаніям галузі технологій; фірм, які можна виконати операції як смарт-контракти заразилися як консультантів численні організацій, що бажають децентралізувати їх мережних транзакцій. Будь то ланцюжка поставок, похідні фінансові інструменти, політична партія голосування систем, смарт-контракти були найбільшим винос з крипто захоплення в 2017 році. Кілька організацій в різних секторах тепер є Blockchain відділів для того, щоб стежити і розширити на cryptocurrency дослідження / технології.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *