Тренінг

Що таке Ethereum класичний? Введення в ETC

Що таке Ethereum класичний?

Класичні ETC Ethereum є Ethereum жорсткий виделкою, створений для збереження оригінальних Ethereum кодування після децентралізованим Автономна організація (The DAO, проект із Ethereum) був зламаний. Це призвели до загибелі більше 6,2 мільйонів ефір і crippling децентралізованим розробки додатків. В блоці 1920000 Ethereum видобутку вузли були виделкових повернути вкрадені ефіру і національних меншин, що продовжував працює оригінальний зламаних Леджер створив Ethereum класичний.

 

Це робить ETC схожі на Bitcoin вилки як Bitcoin готівкою в тому, що його значення буде назавжди бути прив’язані до Ethereum, незалежно від кожного проекту філософські або технічні відмінності вниз по лінії. Це також не є єдиним Ethereum вилки, які включають в себе EtherZero, EthereumFog, золото ефір і EtherInc.

 

І майбутній (і довгоочікуваний) Ethereum Каспер оновлення, щоб доказ акцій гірничодобувних майже напевно буде створювати іншого виделкою. НВІС гірничодобувних компаній, як Bitmain, dApp такі проекти, як Cryptokitties, і навіть конкурентами як EOS, залежить від Ethereum.

 

Ці синхронного blockchain версії під керуванням можна побачити подібні до корпорації Майкрософт, підтримуючи версії своєї ОС Windows весь шлях назад у вихідному в особливих випадках (наприклад, супутників і обладнання, запустив у простір під час цих епох). У цьому контексті кілька версій працює є великий набір інструментів для розробників і користувачів і розширюється на Ethereum фонд початкові обіцянки засновані blockchain майбутнього.

 

Хоча децентралізованим, Група розробників назвав ETC ядра Labs є надання основних технічної підтримки. Це є ногу інтерес у розвиток співтовариства. Справді, наші власні Педді Бейкер побудований Ethereum класичний dApp, сам.

 

Перш ніж пояснити Сага про те, як Ethereum був створений Real-, давайте розглянемо фінансової діяльності в ETC на cryptocurrency ринку.

Ethereum класичний

Ethereum класичний

 

ETC крипто ринку продуктивності

ETC на піку ціни до цих пір було $45.98, що відбулася 14 січня 2018. Хоча Ethereum має немає максимальний постачання, ETC мають більше приблизно 210,000,000 станом на ECIP-1017.

 

ETC видобувається з використанням алгоритму доказ з роботи (PoW). Початкове створення епічна історія, яка буде пояснено більш детально нижче, але те, що важливо знати 2016 рубати з The DAO створений розкол в блоці 1920000. Будь-які ETH відбувся в той момент нагороджений ETC, тоді як вкрадені ETH, яка була перетворена в DAO був перетворюється назад у ETH в розмірі 100 ETH DAO/1.

 

Понад $122 мільйонів доларів ETC торгуються на щоденній основі. Оскільки більшість ринки вже підтримується ETH під час вилки, багато хто як і раніше підтримуємо ETC, включаючи Bithumb, Coinbase, Coinbit, EXX, OKEx, RightBTC, Huobi, Binance і багато іншого. Торгівля була тимчасово припинена на Coinbase у 2019 через можливу атаку 51 відсотків.

 

ETC торгової пар включають ETH БТД, USDT, XRP та fiat валют як доларах США та євро. Вона залишається в обігу, тому що це так легко торгуються.

 

Як рубати DAO розділити з найбільшою кількістю абонентів Blockchain

Його спадщина ETH також допомагає з ETC гаманець доступні. ETC-сумісних гаманці включають Леджер Nano S (апаратні), Jaxx (багатоплатформенна), Coinomi (мобільний) і ClassicEtherWallet (веб).

 

Тому якщо ETC приносить користь стільки від його Ethereum асоціації (навіть хоча Ethereum фонд і решти із засновників групи в значній мірі вибрав ETH над ETC), чому ETC в співтовариство підтримує він так щиро?

 

Відповіддю є філософських і людини філософії скасовує багато інших чеснот, моралі та етики. Давайте розглянемо на тлі цій битві над незмінності бухгалтерської книги blockchain.

 

Тому що це було спочатку на ринок з blockchain, підставі смарт-контракт платформи, Ethereum фундамент, на чолі з Buterin Віталіком, повинен був прикривати багато землі до розвиток jumpstart dApp. Власницьке солідність, мова програмування довелося бути вилучені і адаптований для інших мов.

 

Реальна вартість і рентабельність інвестицій, необхідних для показу. Ethereum відома сьогодні як популярний ICO платформи, але щоб потрапити туди, це необхідно створити проект, щоб показати доказ концепції. ДАО підняв $150 мільйонів доларів ETH фінансувати ці проекти. Цей ETH постачання перетворено DAO, запатентована Ethereum, підставі маркера створений для The DAO.

 

На жаль, більш ніж 50 мільйонів доларів це незаконно осушили протягом червня 2016 хакер експлуатувати системи обміну DAO ETH. Ethereum, ціни впали після і жорсткий вилка було запропоновано для запобігання відмова в обслуговуванні (DoS) атак, які можуть виникнути в результаті м’які виделкою.

 

Метою вилки було повернути гроші DAO її законним власникам в розмірі 100 DAO до 1 ETH. Хоча більшість спільноти погодилися з цим методом обличчя економія, деякі протест, змінивши бухгалтерської книги. Цілісність і незмінності децентралізованих Леджер, що змусило на blockchain настільки привабливим для деяких. Ця вилка пішов проти їх філософські переконання, так що деякі вузли відмовився оновлення.

 

Філософські рівні різниця між ETC та ETH є, що ETC представляє віра в істину, хоча ETH представляє віру у справедливості. Обидва мають місце, але вони обидва також облицювальні масивні конкуренції з більш просунутих blockchain проектів. Розробники використовують його, проте, так що класичний Ethereum не є ні взагалі не місто-привид. Вона також має технічної підтримки з боку громади та розробників, що надають оновлення відкритим вихідним кодом.

 

2019 розвиток дорожньої карти є агресивною, з кілька оновлень, запланованих потрапити до кінця року.

 

Не тільки робить ETC зберегти багато Ethereum на початку проектів, він також має підтримку від організації cryptocurrency, як відтінки сірого і Utrust. Тим не менш, вона все ще страждають від багатьох питань, масштабованість Ethereum обличчя, щоб викликати ходу PoS видобутку.

 

Ethereum класичний резюме

Класичний Ethereum дистрибутив є відгалуженням жорсткий Ethereum створений філософське розходження думка в тому, як вирішити рубати The DAO, створений на Ethereum для фінансування розвитку blockchain фонд венчурного капіталу. Меншини Ethereum вузлів вирішили продовжити обробку оригінального коду без оновлення, залишивши обидві версії Ethereum, працює в дикій природі. Ethereum класичний має ці ключі до успіху у blockchain світі.

 

  • Класичний Ethereum вигоди від обміну його ім’я і велику частину його вихідним кодом з одним з найуспішніших blockchains весь час. Таким чином, його доля, ймовірно, переплітається його братів.
  • Класичний Ethereum отримала розпочався в ринку, розробник і гаманець підтримки через його зв’язків з Ethereum.
  • Класичний Ethereum забезпечує попередніх версій ОС платформу для розробників вимкнено за спеціальністю Ethereum.

 

З цих частин в місці Ethereum класичний — сильний blockchain проект. Втім, навряд чи коли-небудь воскреснути з тіні його більш популярним старша сестра. Тим не менш, Ethereum класичний назавжди сподобається підтримку тих, хто голосував за філософська позиція, і організаціям можливість успішно монетизувати цю групу можна знайти успіх.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *