Тренінг

Що таке Dogecoin? Керівництво для початківців до Dogecoin

Що таке Dogecoin? Керівництво для початківців до Dogecoin

Один altcoin з зростаюче співтовариство є Dogecoin. У цьому посібнику я збираюся розповісти вам про як Dogecoin отримав початку, як вони використовуються і чому це популярний. Таким чином, коли хтось просить вас, “що таке Dogecoin?” Ви будете мати відповідь.

 

Якщо люди знають тільки одну річ про cryptocurrency, то що одне було б про Bitcoin. Якщо Bitcoin був на поп-зірки, було б Елвіс, “Бітлз” і Майкл Джексон все в одному. Це може бути навіть Taylor Swift як добре! Тим не менш ми тут, щоб дізнатися, що таке Dogecoin, отже, почнемо.

 

Люди, як правило, багато говоримо про Bitcoin. Вона може бути легко забути, що існують сотні інших cryptocurrency. Деякі з цих cryptocurrencies може бути навіть краще cryptocurrencies, ніж Bitcoin.

 

Але cryptocurrency не просто цифровими активами, вони можуть бути громад теж.

 

Історія Dogecoin

До грудня 2013 одну Bitcoin коштував 1,083.14 доларів США. Світ починає серйозно cryptocurrency. Біллі Маркус і Джексон Палмер думали, що cryptocurrency бути прийняте занадто серйозно. Вони думали, що криптографічного має бути весело і не тільки про гроші. Таким чином, вони вирішили створити свою власну монету. Так що ж це весело монету? Що таке Dogecoin?

 

Що таке Dogecoin

Dogecoin був запущений на 6 грудня 2013. Її талісман є популярним мем Шиба іну собаки і як вона має spelt і вимовляється запозичені з Інтернет-лялькових. Cool, да?

dogecoin

dogecoin

 

Інтернет дуже погарячкував, ця монета сміливим, нове і почав просити, “Ну, що таке Dogecoin?”. Один з відповідей полягає – це монету з собакою на ньому! Але це не всю історію.

 

Те, що починалося як маленька жарт тепер став величезний крипто спільноти. Dogecoin широко відомий як “дружні” монети і з поважної причини. З моменту свого успіху DOGE був відомий його благодійні пожертви і інші хороші причини.

 

Вентилятори Dogecoin називають себе Shibes! Вони навіть мають власну мову Shibe. Вона складається з смішні сломанной Українська умови і фраз на зразок “такого дивного”, “набагато вдячною” і “багато роботи”. Є навіть Shibe meme генератори, ви можете спробувати. Ось один я зробив саме для вас!

 

Вентилятори DOGE є спеціальної групи і використовують Dogecoin робити деякі спеціальні речі. Які речі, запитаєте ви? Читайте далі…

 

Як використовується Dogecoin?

Тепер ви знаєте трохи про те, що Dogecoin, давайте подивимося, як вона використовується. DOGE спільноти використовує його розміру на підтримку добрих справ по всьому світу.

 

 • В 2014 році Dogecoin спільноти підняти 50 000 доларів США, щоб допомогти відправити Ямайський бобслейная команда на зимових Олімпійських іграх Сочі.
 • Для, Всесвітній день водних (2014 22 березня) лояльні Shibes підняв 30 000 доларів США, щоб допомогти побудувати чистої води свердловини в долині Тана, Кенія.
 • Shibes навіть намагався NASCAR (Північно-американська Фондова авто гоночний автомобіль). В березні 2014 року Shibes виплачується 55000 доларів США спонсорувати драйвера імені Джош Мудрого. Мудрий кинувся в DOGE тематичні автомобіль!

 

Dogecoin має на великих наступні на соціальні медіа занадто. Reddit хостів жвава Група Shibe, які можуть Підказка один одного з DOGE для розміщення гарне зміст. Вони також можуть використовувати платформу зібрати гроші для добрих справ. Dogecoin благодійних організацій, які використовують Reddit як платформа включають SocksForTheHomeless і DogePizza.

 

Технологія, що лежить Dogecoin

Цікавий про те, що Dogecoin технології? Ну, все cryptocurrency на основі blockchain технологій. Blockchains є величезний цифрових баз даних (іноді їх називають головні книги), зберігання інформації про транзакції. Кожної транзакції, яка виготовлена з DOGE зберігається на Dogecoin blockchain.

 

Blockchain відомості не зберігаються в одному місці, хоча, вона зберігається на тисячі комп’ютерів, які називаються вузлами. Саме для цього blockchain називають децентралізованих мереж. Blockchain не працюють на сервері централізованого.

 

Подивимось, як транзакцію працює на Dogecoin blockchain. Я буду використовувати Dogecoin в міжнародних засновників як приклад;

 

Джексон живе в Австралії. Біллі живе в Америці. Уявіть собі, що Джексон хоче, щоб відправити гроші Біллі без використання банк або Жодних комісій exchange. Джексон вирішує використовувати DOGE.

 

 • Джексон надсилає 10 DOGE Біллі.
 • Комп’ютери (вузли) у Dogecoin blockchain перевірте Джексон має 10 ДОЖА відправити. Якщо більше половини всіх вузлів у мережі згодні, що Джексон має 10 ДОЖА відправити, потім транзакцій може статися. Операції тепер можуть бути додані в blockchain.
 • Біллі отримує 10 DOGE.

 

Вузли отримати винагороду за перевірку угоди. Нагорода є новий Dogecoin. Це називається видобутку. Що таке Dogecoin видобуток?

 

Гірнича Dogecoin

Коли вузол намагається підтвердити Dogecoin транзакцій, вона вводиться у свого роду лотереї. Це лотерея передбачає гадати код, що надається новітні блок операцій, який додається до blockchain. В якому приз (або винагородити) для вузла, який працює на правильний код є 10000 DOGE.

 

Це лотерея Dogecoin відбувається один раз кожну хвилину. Це означає, що новий набір DOGE угоди підтверджуються кожну хвилину. Dogecoin в операційний час відбувається набагато швидше, ніж Bitcoin або Litecoin. Це ще одна причина, чому він став настільки популярним, як швидкий відгук онлайн або пожертвування.

 

Dogecoin гаманці

Крипто Гаманець не є як реальні гаманець, де ви тримаєте металеві монети і паперові гроші. Cryptocurrency є цифрові, який означає, що вони існують тільки на комп’ютерах. Крипто гаманці є, де ви зберігаєте інформацію вам потрібно використовувати ваш cryptocurrency. Ця інформація включає в себе відкриті ключі і закритих ключів.

 

Існує чотири типи Dogecoin гаманців на вибір

Програмне забезпечення гаманці: Dogecoin пропонує два гаманці програмне забезпечення для завантаження.

 • Dogecoin ядра: Це містить всю DOGE blockchain. Це може зайняти багато часу, щоб завантажити. При цьому комп’ютер стає Dogecoin вузол.
 • MultiDoge: Це світло це означає, що він зберігає достатньо інформації, щоб використовувати DOGE, але комп’ютер звичай стати повна вузол.
 • Онлайн гаманці: гаманці як Dogechain дають змогу використовувати Dogecoin blockchain без будь-якої його зберігання на комп’ютері.
 • Папір гаманці: це для друку гаманці, що ви можете тримати в руці. Це безпечний спосіб зберігання вашої DOGE. Ви можете зробити папір гаманця на сайтах, таких як net.

 

Устаткування гаманці: це-це знімні пристрої, як USB палички. Вони можуть бути дуже дорогими, за Keepkey є $68 і Леджер Nano є $96. Знову ж таки це безпечний спосіб зберігання вашої Dogecoin.

 

Захищена Dogecoin?

Dogecoin мав кілька проблеми безпеки з моменту свого запуску

 

Dogewallet

На 25 грудня 2014 року був зламаний Dogecoin гаманець, називається Dogewallet. Хакери вкрав 21 млн DOGE, який коштував близько 12 000 доларів США. Я знаю, що ви думаєте. Який би вкрасти милий пес монети на Різдво? Не хвилюйтеся, хоча. DOGE спільноти підняв 13 000 USD виплатити користувачів, які втратили гроші.

 

51% атак

Blockchain технологія є дуже безпечно. Dogecoin blockchain ніколи не був зламаний. Однак, всі blockchains – DOGE включений-знаходяться в небезпеці, 51% атак.

 

51% напад, коли, більше, ніж половина з blockchain йде під контролем однієї особи або групи. Якщо це сталося, то цієї групи можна додати недійсними угод на blockchain. Це було б шахрайства і буде погано для будь-якого cryptocurrency, що став жертвою цього рубати нападу.

 

Коли Dogecoin вперше запущений, було під загрозою нападу 51%. Щоб зупинити це DOGE, розробники побудований злитих видобутку операції з Litecoin в 2014 році. Двома валютами можна тепер видобуватимуться разом. Що робить обидва мереж більш безпечним.

 

Moolah

У вересні 2017 член спільноти Dogecoin був заарештований у Великобританії за шахрайство. Райан Кеннеді відкрив DOGE обмін називається Moolah, використовуючи ім’я Алекс Грін. Бабки збанкрутував і думав, що Кеннеді, може, вкрадені гроші користувача.

 

Спільнота мав довіряв Кеннеді, і Він брехав з ними. Він має вважається, перший крипто шахрайства судового розгляду. Джексон Палмер залишив його провідну роль в DOGE у квітні 2015 року. Він натякнув, що він залишив через Кеннеді і банкрутство грошенята.

 

Ці проблеми Показати дві речі:

 • Blockchain технологія є безпечною, але речі, які приходять з нею не завжди.
 • DOGE спільноти є сильним — це були деякі проблеми, але все одно буде.

 

Я багато говорив про DOGE в минулому. Таким чином, що Dogecoin збирається зробити в майбутньому?

 

Що таке Dogecoin збираєтеся робити далі?

Розробники Dogecoin ще не зробили будь-яких серйозних змін в монету з 2015 року. Це означає, що DOGE може отримати залишив і тому Shibes залишають DOGE приєднатися до більш просунутих платформах, таких як Ethereum.

 

Так, що Dogecoin робить? Чому там не було будь-які оновлення? Ну, на жаль, DOGE має тільки три розробників, і вони неповний робочий день добровольців! Однією з сильних сторін DOGE є його спокійно і Веселий спільноти. Однак, це також слабкість тому, що інші валюти шлях більш професійним.

 

Навіть Джексон Палмер навіть сказав, що cryptocurrency є міхур. Він також сказав, що будь-який tech, які не оновлювалися протягом трьох років не варто сотні мільйонів доларів.

 

Це не все погано хоча! Один з Dogecoin, розробників, Росс Nicoll, заявив, що він працює на оновлення зараз. Оновлення називається Dogecoin 1.14, і вона повинна бути готова в найближчі кілька місяців. Це оновлення повинні переконатися платформу, більш безпечного і стабільного. Це також може означати, що значення DOGE може зрости.

 

Такий висновок

Коли ми просимо, “що таке Dogecoin?”, відповідь дуже проста. DOGE є одним із сотні cryptocurrencies слідувати Bitcoin на ринок.

 

Ми повинні запитати йдеться, “те, що Dogecoin робить по-різному?” Відповідь на це питання є більш важливим. DOGE будує спільноти. Він будує місце, де люди можуть весело провести час, робити добрі справи і дізнатися про cryptocurrency.

 

Blockchain є найбільш важливим tech 21-го століття до цих пір і має владу, щоб зробити світ кращим. Це може бути легко забути, тому що всі хто-небудь говорить про це ціни Bitcoin!

 

DOGE являє собою торжество криптографічного, це blockchain партії, і все це запропонував, в тому числі ви!

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *