Тренінг

Що таке тире? | Керівництво з моменту, приватним Cryptocurrency

Що таке тире?

Що таке тире?

Це миттєві та напів-приватні cryptocurrency засновані від Bitcoin і Litecoin код бази. Тим не менш, вона включає в себе різні змін та покращень, які є диференційоване його з моменту його дебюту в 2014 році. Вав Творця, Еван Даффілд, побудований тире три ключові основні питання, він побачив у існуючої мережі Bitcoin: конфіденційності, врядування та угода швидкості. За останні чотири роки тире, зросла до стати одним з top глобальної cryptocurrencies, з її шапку ринку послідовно розміщення у верхній двадцять cryptocurrencies незважаючи на ринку висококонкурентних.

 

Головна мета тире, щоб цифровим готівковим надійніше. В даний час ви можете надіслати Bitcoin для онлайн-транзакцій і значення переказів. Однак, час очікування для підтвердження транзакцій на Bitcoin blockchain робить неможливим використання Bitcoin для угод в магазині або іншого значення передачі, що вимагають біля миттєве підтвердження.

 

Високу плату за Bitcoin також зробити його бідним вибором для невеликих угод, обмежуючи його загальної корисності як електронну валюту для придбання товарів і послуг. Як ми побачимо, тире прагне вирішити ці питання з інноваційних архітектури.

 

Коротка історія тире

Тире почав як вилка з бази коду Bitcoin/Litecoin. Зосереджувався на конфіденційність і транзакцій швидкості він спочатку мав репутацію монетку для незаконних угод. У перші дні він був відомий як XCoin, але що незабаром змінено до Darkcoin, далі грає в ідеї що тире конфіденційності функцій можуть бути використані для приховання схематичні угоди. Бажаючи опори від темних монета асоціації, співтовариство зазнала змін остаточний ім’я на тире, чемодан “цифровим готівковим.”

 

Перші дні тире Охарактеризовано дизайном та будівлі у валюті унікальний дворівневого архітектури, яка полегшує швидко транзакції та швидкості перемішування монета необхідні для конфіденційності. Незабаром після цього dash реалізована система децентралізованого врядування, яка дозволяє досвідчені користувачі до голосування за розвиток пропозиції для мережі.

 

В корпоративному світі чотири роки все ще компанії дитинства. Однак, у швидко розвивається і cryptocurrency простір, що розвиваються, dash є одним з Стара Гвардія. Вона являє собою один з найбільш стабільна і встановив cryptocurrencies в даний час на ринку.

 

Ця стабільність приходить, частково, з тире в високоактивної спільноти користувачів. Цих користувачів викликали тисячі нитки і коментарі про проект на Reddit і BitcoinTalk, і вони поділилися проекту вздовж і впоперек. З часу створення dash послідовно додав вузлів до своєї мережі, підвищення надійності та безпеки з цього зростання.

тире

тире

 

Як тире роботи?

Тире в нововведенням стала двоярусну структури до її blockchain. Перший ярус є знайомі всім, хто вивчав Bitcoin, Bitcoin готівкою, Litecoin і інші стандартні доказ роботи cryptocurrencies. На dash шахтарі несуть відповідальність за створення нових блоків і закріплення на blockchain.

 

В обмін на видобуток блоків шахтарів на тире отримувати 45 відсотків блок винагороду. Це на відміну від Bitcoin, де шахтарі отримують 100 відсотків блок винагороди. Решта 55 відсотків блок нагорода виділяється в іншому місці, як ми побачимо найближчим часом.

 

Dash має блок часу, середньому 2,5 хвилин, чотири рази швидше, ніж Bitcoin. Шахтні, створений речових хеш алгоритм, відомий як X11 яка потребує послідовної, команда розробників повторити хешування. X11 алгоритм було показано, щоб використовувати потужність 30% менше, ніж Litecoin в Scrypt алгоритм.

 

З другого ярусу тире в архітектурі призначений для серверів, створених досвідчених користувачів, відомий як masternodes. Ці masternodes обробки транзакцій миттєвий платити полегшення монета змішування та голосувати на управління пропозицій.

 

В обмін на ці послуги masternodes отримувати 45 відсотків блок винагороду. Кожен може створити в masternode мережі dash, але спочатку потрібно буде довести, що ви є власником 1000 ТИРЕ (в даний час еквівалентно приблизно $90000).

 

Мінімум 1000 монет становить захід безпеки, який запобігає атаку проти однолітків to-peer мережі, відомої як плач Сивіли атаки. Сибілла атаки передбачає створення багатьох підроблені рахунки під псевдонімами, достатньо фальшиві рахунки до складають більшість користувача бази і таким чином впливати на мережі.

 

Вимагаючи від 1000 ТИРЕ налаштувати на masternode, було б непомірно дорогих здійснювати Сибілла атаки проти masternode мережі. 1000 ТИРЕ мінімум, має додаткову перевагу збереження Ціна монети стабільний, і він гарантує, що коли masternodes голосувати на управління пропозицій, що ти інвестовано в успіх всієї мережі.

 

Як Masternodes полегшення Миттєві платежі

Одним з ключових особливостей тире в є InstantSend. Оскільки тире хоче бути вигляді цифрових готівкових коштів, що люди можуть використовувати в магазинах, операції перевірки повинна бути миттєвий. Хоча час кінцевої 2,5 хвилин означає, що dash в стандартні операції швидше, ніж Bitcoin, 2,5 хвилин все ще занадто довго чекати транзакцію очистити в продуктовому магазині або АЗС. Рішення проекту є InstantSend платежі підтвердженим центром masternodes у мережі.

 

По суті, ви надсилаєте вашу угоду з masternode. На masternode замки кошти, так що вони не можуть подвоїти провів і посилає підтвердження після блокування коштів. Транзакції, сама ще додається на бухгалтерської книги як частину майбутніх блок, але так як в masternode замикаються кошти, транзакції гарантовано платять. InstantSend платежі можуть отримувати перевірку протягом декількох секунд.

 

Вирішення проблеми швидко підтверджень є нетривіальні перешкоду для cryptocurrencies. Тире в masternode рішенням є серед декількох варіантів для миттєвого обробки цифрових валютні операції.

 

Вбудований монета змішування сприяє анонімності конфіденційності

Кілька сторонніх додатків обслужити монета змішування Bitcoin, але за промовчанням, операції Bitcoin є публічно простежується. Крім того, якщо хтось пов’язує свій гучномовного копію посвідчення особи, вони може контролювати вхідні та вихідні угоди.

 

Це проблематично для взаємозамінність і зручність роботи з цифровим готівковим системи. В 2014 році тире став одним з перших конфіденційності монети доступні на ринку (разом з Monero в тому ж році). До мережі входить вбудований монета змішування, що робить його майже неможливо, щоб відслідковувати операції.

 

Тире називає його монета змішування служби PrivateSend. На самому базовому коли потрібно надіслати приватних транзакції, надсилається запит на masternodes. Один masternode транслює змішування запит і матчі ви з інших операцій відбувається в той же час, допомагаючи вам рухатися конфесій.1, 1 або 10 Dash між багатьма користувачами. Потім перший проходить masternode операції до іншої masternode, де змішання процес починається знову, далі obfuscating стежка.

 

Masternodes безпосередньо не може дізнатися подробиці про ваших угод, але допомогою монети, система змішування неявно вимагає ви довіряєте dash мережі і masternode операторів. Якщо ваш номер один занепокоєння в електронну валюту конфіденційності, Monero і Zcash є присвячену мережа довіри та ідентичність, захисні набагато більш детально. Однак, для більшості додатків, тире забезпечує високий рівень конфіденційності та untraceability з його монета перемішування.

 

Децентралізованого врядування пом’якшує жорсткі породження

Ми вже згадували раніше, що шахтарів, отримають 45 відсотків блок нагорода, а masternodes отримаєте ще 45 відсотків. Решта 10 відсотків присвячений розвитку, маркетинг та інфраструктури для мережі тире, щоб продовжити, щоб рости і вдосконалюватися.

 

Одна з проблем Bitcoin обличчя будь-який час, не згоден бази користувачів про те, як приступити до системи зміни, результатом є жорсткий вилка Bitcoin blockchain. З часом це має Bitcoin спільноти на окремі багато невеликих громад, у тому числі Litecoin, Bitcoin готівкою, Bitcoin золото і навіть тире. Для вирішення цієї проблеми з фрагментацію спільноти з жорсткого вилами, тире реалізована за децентралізовані моделі управління.

 

Тире в управління та системи голосування будь-хто може запропонувати нову функцію, зміни або маркетинговий план, що буде поліпшити dash мережі. На masternodes потім голос кожного пропозицією. Кількість так голосує за пропозицію має більше, ніж немає голосів принаймні 10 відсотків загальної masternode номер.

 

Наприклад, є в даний час 4,800 masternodes тире мережі. Таким чином, будь-які нові пропозиції, так голосів повинні більше, ніж немає голосів за 480 голосів (10 відсотків від загальної masternode графа) для того, щоб пропозиція пройти.

 

Після того, як пропозиція приймається, він отримує фінансування від блоку винагороду. Таким чином тире може в теорії, голосувати звільнити її поточної команди розробників, якщо спільнота не погоджувався з керівництвом команди знайшли.

 

Розширення юзабіліті із застосунком API

Найновіші розробки в архітектурі тире є тире еволюції. У рамках з метою проекту легкий у використанні, миттєвих цифрова готівкових коштів він повинен ясно спосіб приймати і здійснювати платежі dash. Веб-сторінці проекту описує виклик, як зробити цифровий угоди досить просто, що ваша бабуся могла зрозуміти, що робити.

 

З цією метою еволюція є API і програм для мобільних пристроїв, що дозволяє споживачам робити платежі і веб-магазинів приймати платежі без того, щоб взаємодіяти з клієнтом, blockchain. Хоча ще не повністю реалізовано, засновники вважають, що це наступний рівень юзабіліті для цифровим готівковим.

 

Дорожня карта

На жаль, команда не оновили свою дорожню карту з червня 2018. Як уже згадувалося вище, найближчі великий віхою для проекту є тире еволюції. За рамки просто на API і програм для мобільних пристроїв еволюція включає в себе:

 

  • Спільні файлової системи (DashDrive)
  • Легкий клієнт гаманці
  • Останні відомості бюджет голосування та управління системи
  • Соціальна гаманець з друзів список і multisig рахунки

Це не ясно, коли ці нові функції будуть доступні.

 

Видобуток і Masternodes

Інші, ніж плазом на покупку ТИРЕ, також можна добувати його або отримати його як на masternode. Хоча технічно ви можете мої монети за допомогою CPU/GPU, це вже не вигідно, так що ви повинні робити це з НВІС шахтаря замість цього. Не бракує видобутку басейнів для вас приєднатися.

 

Пам’ятайте, щоб стати masternode, вам потрібно ставка 1000 ТИРЕ. Після того, як ви це зробите, ви можете запустити свій власний сервер для вашого masternode або налаштувати розміщення masternode. Останній варіант є кращим, якщо ви є частиною нетехнічних табір.

 

Де слід зберігати ТИРЕ

Гаманець гаманці та більше гаманці. Кількість Dash гаманці-здавалося б нескінченним. У вас є гаманець ядро для Windows, OSX і Linux систем. Вихід і Jaxx програмного забезпечення гаманці також підтримує монети.

 

Може бути, ви більше апаратних хлопець (чи дівчина). Леджер, Trezor і KeepKey всі підтримують ТИРЕ як добре. Нарешті, ви можете штовхнути його старої школи з офіційній газеті гаманець. Ваші можливості безмежні

 

Висновок

Dash має сильний послужний список і неймовірні спільноти. Протягом останніх чотирьох років проекту децентралізованого врядування випустив вражаючими поліпшень для унікальною архітектурою дворівневого мережі. В результаті тире спостерігається стійкий, послідовні зростання, який зберіг його у верхній частині пакета багато altcoins. Тримати очі на цю монету в найближчі роки і очікувати стабільне зростання.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *