Тренінг

DApp (децентралізованою програми) пояснив

DApp, або децентралізованим програма, є програма, яка дозволяє користувачам взаємодіяти з мережі як мережа з Ethereum.

 

Або більш конкретно, за DApp користувача інтерфейс, який дозволяє користувачам взаємодіяти з “смарт-контракти” зберігаються в “поширюється і децентралізованим” рівний рівному “blockchain на базі” мережі як мережа з Ethereum.

 

смарт-контракт: смарт-контракт — тип комп’ютера скрипт, що відбулася в Ethereum мережі. Сценарій запрограмований на преформ особливих функцій, коли конкретних умов. Наприклад, розумний договір мій розподілити токени ETH послали до конкретною адресою, Ethereum.

 

Розподілені та децентралізованої: «розповсюджений а каналізування “означає, що відбулася в багатьох комп’ютерах і не регулюються будь-однієї сутності.

 

Blockchain: Blockchain є розподілених Леджер, типом бази даних, що зберігаються на багатьох комп’ютерах.

 

Ethereum: Ethereum Мережа являє собою мережу cryptocurrency, яка використовує blockchain технологію. Тим не менш, можна було б подумати Ethereum в мережі як розподіленої обчислювальної системи, як це може зробити набагато більше, ніж просто мати справу з cryptocurrency токени.

dapp

dapp

 

Децентралізація та DApps

Незважаючи на назву, інтерфейс DApps часто не децентралізованої (вони можуть бути, але часто не).

 

Хоча це не може бути на DApp, якщо бекенда не є використання однолітків to-peer розподіленій мережі як Ethereum в, передня частина DApps часто веб- і тому побудована з використанням мови програмування web і зберігаються на центральний сервер.

 

Іншими словами, ім’я DApp використовуються для опису застосунків, які мають різні рівні децентралізації на практиці.

 

Різниця між застосунками та DApps

Дві основні відмінності між регулярні програми і Dapps є:

  • Замість того, щоб інтерфейс користувача взаємодіє з традиційної програми вони взаємодіють з smart контрактів.
  • Замість бекенда App розміщення на одному персональний комп’ютер або на єдиній компанії централізованої серверах десь DApps відбулася в багатьох комп’ютерів по всьому світу через однолітків to-peer мережі та їх даних, зареєстрованих на громадських blockchain.

 

Що на увазі, в DApp можна зробити що завгодно регулярні app можна зробити, але Примітно також принаймні серверна частина має якості будучи “поширюється і децентралізованим”.

 

DApps може бути на криптографічного мереж, але вони не тільки для жетони

 

Bitcoin є по суті децентралізованих додатків, які можуть бути використані для бездоганна фінансовими контрактами, що не підлягають примхи єдине ціле. Однак, Ethereum і інші такі платформи дозволяють типів бездоганна додатків за рамки фінансової ones.

 

Потенціал DApps — теоретично величезний, але технологія все ще знаходиться в зародковому стані. Дивіться приклади DApps, щоб краще зрозуміти, що технологія використовується на сьогодні і може бути використаний в майбутньому.

 

Підказка: DApps буде, як правило, використання маркерів у цій мережі для господарських операцій. Тому за наявності колекціонування DApp у EThereum мережі, ви швидше за все збираєтеся використовувати Ethereum або інший Ethereum, підставі маркер, щоб купити ці предмети колекціонування.

 

Порада: незважаючи на те, що DApps не повинні мати нічого спільного з cryptocurrency, cryptocurrency як і раніше необхідно для запуску системи. З Ethereum смарт-контракти коштувати трохи Ethereum для запуску, це називається “газу”.

 

Що робить є DApp за DApp?

Розширення з основ вище, тут є якісь інші якості на DApps повинна мати:

 

  • Бути DApp, застосунку серверна частина коду мають бути розташовані на “розподілених і децентралізованих” peer-to-peer мережі. Так у випадку Ethereum, який буде означати, використовуючи смарт-контракти в Ethereum для запису даних на Ethereum в blockchain. Так, хоча один може використовувати CryptoKitties веб-сайту для доступу до CryptoKitties DApp, практичного застосування та його даних живе в Ethereum мережі і веб-сайт, тільки шлюз для доступу до смарт-контрактів (наприклад, викликавши контракт купувати на cryptokitty яких призводить cryptokitty призначенням Ethereum адресу, як записано у blockchain).
  • В ідеалі передній кінець коду (частина людина може встановити на свій телефон або комп’ютер або доступ через веб-сайт, та частина, яка розмовляє з бекенда) може бути розміщено на персональний комп’ютер або централізованої сервері… або він може бути занадто децентралізованим і розповсюджуваний розміщення на сервері децентралізованих як рій (один Ethereum, підставі відповідь централізованої серверів).
  • Ідеально в DApp повинні бути відкритим вихідним кодом і вимагає централізованої партії керувати ним (хоча на практиці все від BAT токен до CryptoKitties закінчується маючи центральних команди, яка працює на ньому і деякі аспекти, які не є повністю автономним).
  • DApps може мати фінансові елементу чи ні. Якщо вони мають фінансові елемент, вони повинні використовувати криптографічних маркер, який працює в мережі на DApp відбулася в.
  • DApps обов’язково забезпечуються криптографії, так як вони розміщуються на мережах забезпечених криптографії. Однак, в ідеалі вони повинні бути повністю криптографічних, використовуючи інших додатків, як пошепки, наприклад, при проходженні дані навколо.
  • Багато різних мереж запустити DApps, включаючи, наприклад, Електронів та нео.
  • Можна стверджувати, що Bitcoin є DApp, який використовує смарт-контракти та на blockchain врегулювати фінансовими контрактами.

 

Bottomline

Будь-який інтерфейс для смарт-договору (будь-яке ім’я) DApp, і будь-якої мережі, який використовує смарт-контрактів (за будь-яке ім’я) може мати DApps на ньому. В ідеалі розробникам використовувати як набагато розподілені і децентралізованих tech як можна швидше, але реальність є DApps існує в теорії і на практиці в широку категорію.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *