Тренінг

Що таке DAO?

Що таке DAO?

Є автономна організація децентралізованого (DAO), іноді помічені децентралізованих Автономна корпорації (КСР), є організацією, представлений правила закодовані як комп’ютерна програма, що є прозорою, під контролем акціонерів і не під впливом на центрального уряду.

 

Уявіть собі, автомат, що не тільки бере гроші від вас і дає вам перекусити у відповідь, а також використовує ці гроші автоматично повторно замовити товар. Ця машина також накази очищення послуги і платить їх оренди, сама по собі. Крім того, як ви покласти гроші в машина, ви та інші користувачі мають право голосу в те, що легкі закуски будуть замовляти і як часто слід його почистити. Це не менеджерів, всі ці процеси були попередньо писав у код.

 

Це грубо, як на DAO або децентралізованим Автономна організація, працює. Ідея така модель управління був циркулюючих в cryptocurrency суспільстві, з тих пір Bitcoin вдалося позбутися посередників у фінансових операцій. Аналогічним чином, основна ідея DAO встановлення компанія або організація, яка може повністю функціонувати без ієрархічних управління.

 

Важливо звернути відмінність між DAO як тип організацій та The DAO, яка є просто ім’я одного з таких організацій. Проект був одним з перших спроб створення в DAO, і він не вдалося ефектно в межах через помилки в його початковий код.

 

Як DAOs роботи?

Спочатку, Bitcoin був вважається перший коли-небудь повнофункціональну DAO, як це має заздалегідь запрограмований набору правил, функціонує автономно і координується через протокол розподілених консенсусу. З тих пір використання смарт-контракти ввімкнуто Ethereum платформи, яка принесла створення DAOs ближче до широкої громадськості і їх нинішньої дивитися у формі.

 

Але те, що це DAO необхідно функціонувати в повному обсязі? По-перше, набору правил, згідно з яким він буде працювати. Ці правила закодовані як смарт-контракту, який є по суті програма, що автономно існує в Інтернеті, але в той же час він потребує людей для виконання завдань, що вона не може робити сама по собі.

 

Після того як створений правила, за DAO входить фінансування етап. Це дуже важлива частина з двох причин. По-перше, на DAO повинен мати якісь внутрішні майна, маркери, які можуть бути провів організацією або використовується нагорода певною діяльністю в ньому. По-друге, за рахунок інвестицій в муніципалітет DAO, користувачі отримують виборчі права і згодом можливість впливати на те, що вона працює.

 

Після закінчення періоду фінансування і розгорнуті в DAO, він стає повністю автономним і повністю незалежним від її творців, а також хто-небудь на те пішло. Вони відкритим вихідним кодом, який означає, що їх коду можна будь-кому переглянути. Крім того, всі правила і фінансових операцій записуються на Blockchain. Це робить DAOs повністю прозорим, незмінних та нетлінного.

 

Як тільки в DAO оперативних, всі рішення про те, де і як провести її фондів здійснюються через досягнення консенсусу. Кожен, хто купив частку в муніципалітет DAO можна зробити пропозиції щодо його майбутнього. З метою запобігання мережі очікуйте з пропозиціями, грошова може бути необхідно внести заставу зробити один.

DAO (Decentralized autonomous organization)

DAO (Decentralized autonomous organization)

 

Згодом зацікавлених голосувати за поданням.

Для того, щоб виконувати будь-які дії, більшість повинна погодитися на цьому. Відсоток, необхідних для досягнення, що більшість може змінюватися залежно від ДАО, як це можна вказати свій код.

 

По суті, DAOs дають змогу обміняти свої кошти з ким-небудь у світі. Це може бути зроблено у формі інвестиції, благодійний внесок, гроші підвищення, запозичення і так далі, всі без посередника. Один потенційно великі проблема з система голосування, яка полягає в тому, що навіть якщо отвір безпеки була помічена в початковий код, це неможливо виправити поки більшість голосів на ньому. Хоча голосування має місце, сказав Хакери можуть використовувати помилку в коді.

 

Нарешті, важливо відзначити, що за DAO не здатні створенні продукт, написання коду або розвиваються частина обладнання. Замість цього, підрядник можуть бути найняті для виконання необхідних завдань. Ця зустріч робиться через той же процес голосування, у той час як смарт-контракт забезпечить swift Оплата при правильному завершення завдання.

 

Як стати акціонером DAO і чому

Інвестування в муніципалітет DAO є порівняно легко, особливо, якщо ви знаєте, як купити ефіром або Bitcoin і вже є гаманця. Все, що вам дійсно потрібно зробити це, купити жетони конкретного DAO, що еквівалентно приблизно купівлі акцій компанії.

 

Після того, як закрита фінансування фази, буде мати можливість вносити пропозиції, а також голосувати за них і можливо навіть заробити прибуток. Кількість придбати токени будуть корелюють з кількість голосів, ви отримаєте.

 

Перш ніж ви Інвест, хоча, переконайтеся, що знаєте, саме те, що ви отримуєте в собі. DAOs є повністю прозорим, і їх основні коди завжди є відкритим вихідним кодом, який означає, що у вас є шанс рецензування сказав кодів для того, щоб бути впевненим, що немає помилок або помилок в ньому.

 

Що таке Dapp?

Dapps, або децентралізованим додатків, є по суті не зупинити додатків, які працюють на Ethereum Blockchain і розраховані на живлення від смарт-контракти. Основною відмінністю від звичайної apps є те Dapps повністю автономний, вони не вимагають посередником діяти і в основному імунітет до цензури. Іншими словами, вони встановлюють прямий зв’язок між користувачем і сервіс. Через це користувачі можуть повністю контролювати інформацію і дані, які вони поділяють.

 

DAOs в основному дуже амбітна породи децентралізованою програми. Як описано в Ethereum білому папері, вони потрапляють в ‘інші’ Категорія, яка включає в себе системи голосування та управління. Дві інші види Dapps є гроші, керуючий додатків і додатків, де мова йде про гроші, але вони також потребують ще один шматок (страхування, благодійність, власності тощо).

 

Історія ДАО

‘ДАО’ це ім’я одного конкретного DAO, яка була створена команда за німецький запуску slock.it, який спеціалізується на ‘смарт замки’ які дозволяють людям поділитися своїм майном в децентралізованих версії Airbnb. ДАО було розгорнуто в травня 2016, коли він був, фінансується з допомогою маркера продажу. Так чи інакше, проект зуміла стати найбільш успішна кампанія crowdfunding в історії, те, що виростили понад 150 мільйонів доларів.

 

ДАО ­ код не був досконалим, і як це було відкритим вихідним кодом і доступний для перегляду для всіх, хто-то знайшли помилку експлуатувати. Таким чином, 17 червня анонімні хакер або група хакерів, почав зливання палива гроші з The DAO в ‘дитина DAO,’ що скопійовані The DAO структури. Перед зливання коштів було зупинено, хакер, вдалося вкрасти понад $50 мільйонів доларів з ефіру.

 

Незважаючи на те, що помилку в The DAO код експлуатуються вкрасти коштів, рубати значною мірою підірвана обох Ethereum репутацію платформу хостингу і сама концепція DAOs. Крім того, це викликало Ethereum мережі, щоб розділити на дві частини. Однак, важливо розуміти, що все це можна було б уникнути додатково тестування коду. Можливо, Цей хак був важливою віхою в розвитку історії DAOs, який показав потенційно слабкі і, безсумнівно, такого слабких сторін будуть прийняті до уваги майбутній DAOs.

 

Переваги DAOs

Безперечно, сама концепція DAOs є надзвичайно цікавим, коли він намагається вирішити все, що є неправильним з як сучасної організації працювати. Ідеально структурована DAO дає кожному вкладникові можливість формувати організації. Немає не ієрархічну структуру, що означає кожен новаторська ідея може висунути ніким і розглядається всієї організації. Набір заготованих правил, тобто кожен інвестор курсі до приходу в організації, а також система голосування, яка залишити немає місця для посварилися б то не було.

 

До того ж, як і висуває пропозиції і голосування за це вимагає інвестора витратити певну суму грошей, штовхає їх оцінити свої рішення і не витрачати час на неефективними рішень. Нарешті, як всі правила, так само як будь одномісний фінансових операціях, записані в на Blockchain, наявність для переглядання нікому, DAOs є абсолютно прозорою. Кожен бере участь допомагає визначити, наскільки витрачати кошти, і вони можуть відстежувати, як ці кошти витрачені.

 

Недоліки і критика

DAOs, як і майже повністю все інше підключений до cryptocurrencies, є надзвичайно новими і в деякій мірі, революційна технологія. Природно, такі проекти, як буде залучати багато критики. Наприклад, MIT Technology Review затримуватиме на Довіривши маси з важливих фінансових рішень, поганого і одне, що не може приносити доходів. У своїй статті вони кажуть, що багато у світі треба змінити проекти пов’язані з DAO для успіху будь-якого масштабу.

 

Крім досить консервативні погляди що маси не довірили інвестицій існують інші проблеми, що оточують DAOs. Найбільш актуальних проблем, особливо після The DAO рубати, є проблемою безпеки, і це пов’язано з принципом ‘не зупинити код’. Під час нападу спостерігачі та інвесторів дивився безпорадно як кошти були зводить з The DAO, але не міг зробити нічого, як нападника, технічно, слідуючи правилам. Звичайно, такі напади можна уникнути, якщо код струнку і помилка, вільних.

 

Нарешті, в порядку для стартапів, які діють як DAOs щоб мати можливість вести бізнес за межами Blockchain мережу і спілкуватися з фізичний світ фінансових інструментів та інтелектуальної власності, там має бути якась нормативно-правової бази. Правової невизначеності є питання, яке замучив світ cryptocurrencies завдяки технологіям в цей час таким новим і радикально відрізняється, але рішення, як видається, просто питання часу.

 

Приклади DAO

По суті, будь-які Автономна організація децентралізованого врядування та системи бюджетування можна назвати це DAO. Це робить практично кожен децентралізованих cryptocurrency мережа DAO, особливо з огляду на crowdfunding початковий період precede офіційного запуску. Нижче наведений короткий список деяких з найбільш відомих успішних DAOs.

 

Тире — Є відкритим вихідним кодом, peer-to-peer cryptocurrency, яка пропонує миттєвих платежів і приватних угод.

 

Глобальна Digix — Золотий стандарт в однолітків to-peer цифровими активами. Кожен Digix золото маркер представляє 1 грам LMBA стандартні золота і забезпечених Акрі склепіння.

 

BitShares — Децентралізованих cryptocurrency обміну, який позиціонує себе як швидкого та зручного торгової платформи, забезпечення свободи cryptocurrency комбінувати стабільність долара.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *