Тренінг

Що таке Cryptocurrency. Керівництво для початківців

Що таке Cryptocurrency. Керівництво для початківців

У cryptocurrency є цифрові чи віртуальний валюти для роботи як засобом обміну. Він використовує криптографії захистити та перевірте, чи операцій, а також про те, щоб контролювати створення нових юнітів певного cryptocurrency. По суті, cryptocurrencies є обмежений записи в базі даних, що ніхто не може змінити, якщо не конкретні умови будуть виконані.

 

Історія cryptocurrency

Там було багато спроб створення електронну валюту у 90-tech бум, з систем, таких як Beenz, Flooz та DigiCash, що розвиваються на ринку, але неминуче в іншому випадку. Там були багато різних причин для своїх помилок, таких як шахрайство, фінансові проблеми і навіть тертя між працівниками компаній та їх боси.

 

Примітно, всі ці системи використані надійні третьої сторони підхід, означає, що компаній за ними перевірено і сприяло операції. З-за невдачі з цих компаній створення системи цифровим готівковим розглядалося як безнадійна справа для довгий час.

 

Потім на початку 2009 року, анонімні програмістом або групою програмістів під псевдонімом Сатосі Nakamoto представила Bitcoin. Сатосі описав його як “електронною готівкою однолітків to-peer система”. Вона повністю децентралізованим, означає, що там не немає серверів, участь і не Центральної контролюючого органу. Концепція нагадує однолітків to-peer мереж для обміну файлами.

 

Одним з найбільш важливих проблем, які будь-якої мережі платіж має вирішити є подвійний витрат. Це шахрайські технікою витрачати стільки ж двічі. Традиційні рішення була довіреної третьої сторони – Центральний сервер – постійно записи про залишки та операції. Однак, цей метод завжди спричинили авторитет в основному в контролю ваших фондів і з всі ваші особисті дані з боку.

 

В децентралізованих мережі як Bitcoin будь одномісний Учасник повинен зробити цю роботу.

Це робиться за допомогою Blockchain – громадська Леджер всі операції, що коли-небудь сталося на мережу, доступне кожному. Таким чином, кожен в мережі можна побачити кожного рахунку.

 

Кожен транзакція файл, який складається з відправника та одержувача відкритих ключів (гаманець адреси) і кількість монет, які передаються. Угода має бути підписана відправника із закритого ключа. Все це тільки основні криптографії. Врешті-решт транзакції, що передається в мережі, але вона повинна бути підтверджена першим.

 

В рамках мережі cryptocurrency тільки шахтарів може підтвердити угоди, вирішуючи криптографічних головоломки. Вони приймають угоди, позначати їх як законне і розповсюджували іх по всій мережі. Після цього кожен вузол мережі додано до бази даних. Після того, як угода підтверджена стає незбагненний і незворотні і Шахтарем отримує винагороду, плюс плата транзакцій.

 

По суті, будь-яку cryptocurrency мережі базується на абсолютний консенсусу всіх учасників щодо легітимності операції. Якщо вузли мережі не згодні на одному баланс, система в основному порушить. Однак, є багато правил, попередньо побудований і запрограмованим у мережі, що заважає цього не відбувалося.

 

Cryptocurrencies називаються так тому, що процес консенсусу обліку забезпечується з сильним криптографії. Це, поряд з вищезгаданими факторами, робить третім особам і сліпа довіра як поняття повністю надлишкової.

 

cryptocurrency

cryptocurrency

 

Що ви можете зробити з cryptocurrency

Купувати товари

Раніше намагаючись знайти купця, який приймає cryptocurrency було надзвичайно важко, якщо не неможливо. У ці дні, однак, ситуація зовсім інша.

 

Є багато купців – Онлайн та оффлайн – що прийняти Bitcoin як форма оплати. Вони варіюються від масивних Інтернет-магазини як затоварення і Newegg до невеликих місцевих магазинів, барів і ресторанів. Bitcoins може використовуватися для оплати готелі, авіаквитки, ювелірні вироби, програми, комп’ютерних частин та навіть вища освіта.

 

Так широко тільки поки не приймаються інші цифрові валюти, як Litecoin, пульсація, Ethereum і так далі. Все змінюється на краще, з Apple, маючи уповноваженим принаймні 10 різних cryptocurrencies як життєздатного форми оплати на App Store.

 

Звичайно, користувачі cryptocurrencies Крім Bitcoin завжди можна обміняти свої монети на BTCs. Крім того, існують Gift Card, продажу сайти, як подарунок Off, який приймає близько 20 різних cryptocurrencies. Через подарункові карти можна істотно купити все, що з за cryptocurrency.

 

Нарешті, є ринках, таких як Bitify і OpenBazaar, що приймають тільки cryptocurrency.

 

Інвест

Cryptocurrency г ризикованого інвестиції.

 

Багато людей вважають, що cryptocurrencies гарячі інвестиційних можливостей в даний час доступні. Дійсно, є багато історій людей стають мільйонерами через свої інвестиції Bitcoin. Bitcoin є найбільш упізнаваних електронну валюту на сьогоднішній день, і тільки в минулому році один БТД була цінується на $800. У листопаді 2017 ціна одного Bitcoin перевищила $7000.

 

Ethereum, може бути другий найбільш цінується cryptocurrency, записав найшвидший підйом Цифрова валюта ніколи не продемонстрували. Починаючи з травня 2016 року його значення збільшилося щонайменше 2700 відсотків. Коли справа доходить до всіх cryptocurrencies поєднанні, їх шапку ринку злетіли більш ніж 10000 відсотків з середини 2013.

 

Тим не менш, варто відзначити, що cryptocurrencies г ризикованого інвестиції. Їх ринкову вартість коливається, як немає інших активів. Крім того, це частково нерегульованим, завжди є ризик їх отримання заборонена в деяких країнах і будь-який cryptocurrency exchange потенційно може отримати зламаний.

 

Якщо ви вирішили інвестувати в cryptocurrencies, Bitcoin, очевидно, як і раніше домінуючою той.

Однак, в 2017 році свою частку на ринку криптографічного досить різко впала від 90 відсотків до всього 40 відсотків. Є багато варіантів, які в даний час доступні, деякі монети, будучи орієнтованої політики конфіденційності інших бути менш відкритими та децентралізованої ніж Bitcoin а деякі просто прямо копіюванням.

 

Хоча це дуже легко купити Bitcoins – існують численні обміни в існуванні, що торгівля в БТД – інші cryptocurrencies, не так просто, щоб придбати. Хоча ця ситуація поступово покращується з найбільших біржах світу як кракен, BitFinex, BitStamp і багато інших починає реалізацію Litecoin, Ethereum, Monero, пульсація тощо. Є також кілька інших різні способи буття монета, наприклад, можна торгувати лицем до лиця з продавцем або скористайтеся Bitcoin Банкоматом.

 

Після того як ви купили свій cryptocurrency, вам потрібно знайти спосіб зберігати його. Всі основні обміни пропонують послуги гаманець. Але, хоча це може здатися зручний, краще зберігати ваші активи в оффлайн гаманця на жорсткому диску або навіть інвестувати в устаткування гаманець. Це найбільш безпечний спосіб зберігання ваших монети, і це дає вам повний контроль над свої активи.

 

Як і в будь-яких інших інвестицій, ви повинні звернути пильну увагу на cryptocurrencies ринкової вартості і будь-які новини, пов’язані з ними. Coinmarketcap являє собою єдиний рішення для відстеження Ціна, обсягу, кровообіг постачання та ринку cap більшості існуючих cryptocurrency.

 

Залежно від юрисдикція ви живете в, як тільки ви зробили прибуток або втрати, інвестування в cryptocurrencies, можливо, потрібно буде включити її до оподаткування звіту. З точки зору оподатковування cryptocurrencies розглядаються дуже по-різному від країни. У США податкова служба постановив, що Bitcoins і інших цифрових валют, обкладається податком як власність, не валюти. Для інвесторів це означає, що нарахований довгострокові вигоди і втрати від торгівлі cryptocurrency податком за ставкою кожного інвестора застосовних приріст капіталу, яка стоїть на максимум 15 відсотків.

 

Законність cryptocurrencies

Як cryptocurrency стають все більше і більше мейнстріму, правоохоронних органів, податкові органи та правові регулятори по всьому світу намагаються зрозуміти, сама концепція крипто монет і де саме вони вписуються в діючих нормативних актів і юридичних Каркаси.

 

З введенням Bitcoin вперше створено cryptocurrency, абсолютно нову парадигму. Децентралізована, госпрозрахункових установ цифрових валютах, які не існують в будь-якої фізичної або іншій формі і не є під контролем будь-якої форми однини сутності завжди були встановлені викликають обурення серед регуляторів.

 

Багато проблем були підняті щодо cryptocurrencies’ децентралізованої природи і їх здатність бути використаний практично повністю анонімно. Органами по всьому світу і турбує в cryptocurrencies апеляцію торговців незаконних товарів і послуг. Крім того, вони турбуються про їх використання в грошей схем відмивання і ухилення від сплати.

 

Станом на листопад 2017 Bitcoin та інших цифрових валют оголошені поза законом тільки в Бангладеш, Болівії, Еквадору, Киргизстан і В’єтнам, з Китаю і Росії, перебуваючи на межі на них заборона як добре. Інших юрисдикцій, однак, не роблять використання cryptocurrencies незаконним ще, але нормативно -правові акти може різко варіюватися залежно від країни.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *