Тренінг

Що таке bitcoin cash?

bitcoin cash

Bitcoin cash був запущений в серпні 2017 році та з став найуспішнішим відгалуження Bitcoin в.

 

Bitcoin вперше з’явилася лише через дев’ять років тому, і тепер так сильна, як ніколи. У ці дні, це не тільки перший, але також найбільш дорогих та стабільності популярних cryptocurrency світі.

 

При цьому, він не досконалий. Одним з найбільш актуальних проблем для на cryptocurrency завжди була її масштабованість. Більш конкретно, минуло розмір блоку операцій, який на створення Bitcoin обмежилося один МБ. Це обмеження викликає значні затримки під час обробки транзакцій та обмежує кількість транзакцій у мережі може обробляти.

 

Bitcoin cash була зовсім інша історія. Він відрізняється від інших версій в в ввімкнутий збільшити розмір блоку від одного Мегабайта до восьми МБ. Загальна мета полягає в збільшити кількість угод, що може бути оброблена з мережі, сподіваючись, що Bitcoin cash зможуть конкурувати з обсягу операцій, що гіганти промисловості як PayPal і Visa наразі можна обробити.

 

Історія жорсткий виделкою

Межа один МБ для розмір кожного блоку, первісно, був реалізований знизити можливість потенційного спаму і DDoS атак. Хоча їх було не так багато операцій відбувається в мережі, межа не був зачіпають нічого взагалі.

 

Як Bitcoin виросли більш і більш популярним, межа почав, викликаючи блоки накопичуються, що без необхідності господарству перехід разів. Ситуація отримав руки навколо травня 2017 року, коли деякі користувачі повідомили, що чекати підтвердження протягом чотирьох днів.

 

Користувачі мали можливість сплачувати вищі комісії за операції для прискорення підтвердження, але такий підхід в основному марним Bitcoin метод оплати, особливо коли справа дійшла до масштабні операції. Наприклад, оплату за бутерброд або чашку кави з БТД просто не був життєздатною, як $3 чашки кави стягується плата за операцію з більш ніж $15. В іншому випадку продавцю буде одержати суму, невитратний пилу.

 

Bitcoin спільноти підійшов з двох можливих рішень цієї ситуації: необмежений Bitcoin і відокремлені свідок (SegWit).

 

Необмежений Bitcoin б брухту максимальний розмір блоку взагалі. Багато шахтарів були на користь цього рішення, як відсутність максимальний розмір блоку б не тільки заборонити нагромадження блоків, але також підвищення загальної шахтаря плата за кожного блоку.

 

Тим не менш, багато розробників були проти цієї пропозиції, думаючи, що її реалізації призведе до малих шахтарів, які виходили з бізнесу, який, у свою чергу, може привести до централізації всієї мережі корпорація масивної інтелектуального аналізу.

 

Відокремлені свідок рішення мається на увазі, зберігання деякі відомості в окремі файли за межами на Blockchain. Розробники стверджували, що це допоможе заощадити багато дискового простору, блоки впишеться в більше угод і дозволить значно зменшити час підтвердження. Але багато хто вважав, що це була просто на більш складні тимчасові тимчасова порівнянні з необмеженим Bitcoin підхід.

 

В результаті було розроблено компроміс протокол, який називається SegWit2x. Запуск цього протоколу означало зберігання деяку інформацію за межами на Blockchain, а також збільшення максимальний розмір блоку до двох МБ. Протокол був реалізований на 1 Серпень, 2017 року, після того, як 95 відсотків шахтарів проголосували за пропозицію. Однак, у мережі не бачив негайного зростання максимальний розмір блоку. Для багатьох людей це означало, що відкласти проблеми замість того, щоб його вирішення.

bitcoin cash

bitcoin cash

 

До того ж, це рішення здавалося обслуговувати тих, хто лікувати Bitcoin як інвестиційні можливості і не платіжної системи був створений, щоб бути.

 

Потім під час конференції майбутнє Bitcoin в PTA, Південна Африка, перша реалізація Bitcoin cash протокол, який називається Bitcoin ABC була анонсована Аморі Séchet, колишній інженер в Facebook.

 

Séchet і його команда розробників вирішила відмовитися від SegWit2x протоколу і збільшення максимального розміру блоку до восьми МБ. Таким чином різких змін вимагається їх створення відокремилася від оригінального Bitcoin мережі, було оголошено, що жорсткий виделкою відбудеться 1 серпня 2017 року.

 

Для тих, хто не знає важко виделкою є єдиним в даний час відомим методом для розробників, щоб оновити програмне забезпечення Bitcoin. Розробники розділити мережі і по суті створити нові Blockchain з змінені правила. Оригінал і роздвоєним версія на cryptocurrency мають однакові Blockchains все, аж до блоку, коли стався розкол. Звідти, дві мережі існувати самостійно.

 

Після того, як розділення сталося, кожен, хто провів Bitcoins перед жорсткий вилка отримали таку ж кількість Bitcoin cash токени.

 

Новий cryptocurrency був швидко прийнятий інвесторів, як до кінця першого дня свого існування Bitcoin cash став третім cryptocurrency за Bitcoin і Ethereum в умовах ринкової капіталізації.

 

Bitcoin cash дешевше використовувати ніж Bitcoin Core?

Коротше кажучи: так. Постійно зростаючим збори, пов’язані з Bitcoin угоди були однією з головних причин виникнення Bitcoin cash. Дуже практичний тест, який проводиться в грудня 2017 році, показав, що Bitcoin cash операції 99.56% дешевше, ніж еквівалентні угоди по оригінальний Bitcoin мережі.

 

В самому кінці 2017 люди платять $28 в середньому в операційні витрати для переміщення їх Bitcoin жетонів. Хтось навіть стверджують, що їм довелося заплатити $16 внесок відправити $25 варто Bitcoin, яка є 40 відсотків комісії.

 

Жорсткий вилка критики

У cryptocurrency світі жорстких виделкою завжди є досить тривожним подія. Багато людей вважають, що це суперечить самому принципом незмінності Blockchain і суперечить принципу “код таке права”.

 

Коли справа доходить до цього конкретного жорсткий виделкою, багато критиків стурбовані тим, що потужність комп’ютера необхідно процес великих блоків буде Ціна на менші шахтарів, яка може призвести до прийняття рішень надлишковій концентрації влади у руках великих корпорацій, які можуть дозволити собі більше і краще обладнання.

 

Нарешті, як і всі, хто провів Bitcoins, перш ніж розділення отримав рівна кількість маркерів Bitcoin cash, деякі люди висловили свою стурбованість, що розкол нічого не було, але грошей схемою. У самому справі, жорсткий вилка створити ситуацію, подібні до витрат подвійного проблеми, як це можливим проведення двох угод з Єдиного гаманця, використовуючи той же набір ключів.

 

Хто є Роджер Ver?

Роджер Ver є помітним інвестора і раннім Bitcoin. Він інвестував понад мільйон доларів у різних виникаючі Bitcoin стартапи, включаючи пульсації, Z.Cash, Blockchain.com, Bitpay, Purse.io та кракен. Він також є Генеральний директор Bitcoin.com і один з п’яти творців Bitcoin фонду, до якої він також пожертвував більше $1 млн Bitcoin. Ver бачить Bitcoin як засіб досягнення економічної свободи. В cryptocurrency суспільстві він є також відомий як Ісус Bitcoin.

 

У ці дні, однак, Роджер Ver виступає за Bitcoin cash. Ver описав описується Bitcoin cash як “реальні Bitcoin”, стверджуючи, що вона буде мати більше ринкової капіталізації, обсяг торгівлі і користувача бази в найближчому майбутньому. Він також був цитований кажучи: він має більшість своїх коштів cryptocurrency в Bitcoin cash, що, можливо, найбільший показник його віра в активах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *