Тренінг

Що таке Binance монета (BNB)?

Що таке Binance монета (BNB)?

Майбутні BNB Cryptocurrency і знати, як купити BNB

Binance монета (BNB): Основи

Якщо ви pro cryptocurrency інвестора, навіть початківець крипто світу, є хороші шанси, що ви маєте на ім’я Binance і з поважної причини, так як це найбільша біржа cryptocurrency по обсягу торгів. Назва “Binance” є поєднання двох слів: “Двійковий” і фінанси. Якщо ви коли-небудь використовували платформи, ви можете бути відомо, що вона має свою власну cryptocurrency, називається Binance монети.

 

Що таке Binance монету?

Binance монети є цифрова валюта, виданий cryptocurrency обміну Binance. На cryptocurrency-позначається символом BNB. Він заснований на Ethereum blockchain і подібно до ефіру, маркер BNB також живить всі операції на Binance.com.

 

Binance монету використовується користувачів платити збори, що стягуються за Binance обміну за користування послугами. Ці збори включають, але не обмежуючись торгові зборів, обмін зборів і гонорарів лістингу. Крім того, як інші cryptocurrency, BNB можна також торгувати на підтримуваних cryptocurrency обміни.

 

BNB розвитку

Binance була заснована в 2017 році її Генеральний директор Changpeng Чжао з співзасновник технічний директор Роджер Ван. Changpeng, який також відомий як CZ крипто спільноти, раніше заснував і служив в якості генерального Директора BijieTech хмарі exchange постачальником для обміну операторів. Крім того, Changpeng також був співзасновником і технічний директор OKCoin.

 

Binance був спочатку зі штаб-квартирою в Шанхаї, Китай, але після бан з боку китайського уряду, перемістився серверів і штаб-квартирою в Японії. У березні 2018 року Binance отримав офіційного попередження від Японії фінансових послуг органу (JFSA) закрили свої операції в країні. Було повідомлено, що cryptocurrency exchange планує взяти її діяльності на Мальту.

 

Binance була викарбувана в цілому 200 мільйонів BNB жетонів за її використання. Компанія провела його початковий монета, пропонуючи (ICO) між 14-27 липня 2017 року. В цілому постачання токени виділився в певний відсоток серед різних об’єктів.

 

 • 100 мільйонів (50%) Токени BNB зарезервовані для ICO.
 • 80 мільйонів (40%) BNB токени трипільського засновників команді.
 • 20 мільйонів (10%) токени зарезервовані для ангел інвесторів.

 

Які переваги Binance монету?

BNB технологічні можливості

Binance exchange

Binance exchange

 

Станом на серпень 2018 року Binance монета існує на Ethereum blockchain. У березні 2018 року компанія оголосила, що Binance буде бути портовано на свою власну blockchain, який знаходиться в розробці. З власного blockchain Binance буде оновлена для децентралізованого обміну, це означає, що ERC-20, підставі BNB маркер також переміщено до нового blockchain.

 

Першого порядку відповідності: Це важливо зрозуміти, що cryptocurrency бірж функції лише як фасилітаторів купити або продати замовлення від споживачів, вони безпосередньо не купити або продати cryptocurrencies. Користувачі покладаються на біржах, відповідно до їх купити ордери на cryptocurrency з іншими користувачами замовлень, які продають ж cryptocurrency.

 

Вона стає украй щоб мати можливість обробляти максимально можливі числа торгових пар біржах. Binance особливості надійні відповідні двигуна, який може обробляти 1,400,000 замовлень за секунду. Це робить Binance, одним з найшвидших обмінів cryptocurrency на ринку.

 

Ліквідності:

Cryptocurrency exchange не може добитися успіху не маючи достатнього рівня ліквідності. Станом на серпень 2018 року Binance торгів близько 380 cryptocurrency, так що вона має найбільш жвавих orderbook крипто ринку. Обмін населений cryptocurrency з дуже конкурентноздатні ціни, яка допомагає exchange для обробки торгові порядку в найшвидше.

 

Багатомовна підтримка:

Binance багатомовний платформи і доступні у 13 мов, які включають англійською, китайський, японський, іспанська, французька, італійська, Російська, корейська, німецька, Голландська, В’єтнамська, Португальська і Турецька. Це дозволяє Binance, щоб отримати доступ до людей з усього світу.

 

Binance Exchange розширений режим

Пристрій охоплення:

Binance доступна на декількох платформах для того, щоб надати користувачам простий доступ до обміну. Він доступний в двох режимах: основний режим і розширений режим для більш поглиблений аналіз cryptocurrencies. Binance можна знайти на наступних платформах:

 

 • Web-based trading client
 • Windows native client
 • A native Android client
 • HTML5 client on mobile
 • REST API

 

Плата за модель:

Як згадувалося вище, Binance використовує BNB маркер для збору різних зборів, що стягуються за використання платформи, такі як торгівлі, знімаючи лістингу, та ін.

 

У ньому представлені привабливі внесок модель користувачів. Станом на серпень 2018 платформи заряджає торгової плату 0,1% по кожній угоді, але якщо користувачі платити внески в BNB, вони можуть претендувати на додаткові знижки на торговельні зборів. Обмін визначила знижки на щорічній основі, з початку року обміну. Зверніться до таблиці нижче більш детальну інформацію про знижки.

 

Як купити і зберігання монет Binance?

Як купити монета Binance / BNB маркер?

BNB неможливо отримати через BNB видобутку, оскільки всі токени були заздалегідь, що видобувається Binance на її створення. Користувачі, які хочуть володіти BNB можна придбати його шляхом обміну cryptocurrency обміну.

 

Оскільки Binance, сама cryptocurrency валют, дозволяє BNB торгової спаровування з понад 70 cryptocurrencies. Крім внутрішнього обміну Binance монета може бути предметом торгівлі на мережі Bancor, Gate.io, IDEX, торгівлі Сатосі тощо.

 

Ідеальний спосіб торгувати будь-якого cryptocurrency є порівняти свої ставки по всіх доступних бірж. Це дозволяє користувачам для торгівлі на найкращі можливі тарифи. Один такий платформа є CoinSwitch.

 

CoinSwitch є найбільшим cryptocurrency exchange агрегатор платформи, яка Мартиненко понад 350 cryptocurrencies з 45000 можливих пар. Це агрегати графіків жити цін від всіх бірж, так що користувачі можуть порівняти ціни cryptocurrency і торгівля через всі доступні обмінів. Крім того, користувачі можуть відстежувати минулого і сьогодення ефективність cryptocurrencies за допомогою аналіз сучасних продуктивності і таблиць, надані на сайті.

 

BNB маркер зберігання

Гаманець офіційний Binance: Довіри гаманець

Гаманець офіційний Binance: Довіри гаманець

Подібно до інших cryptocurrency обміни, Binance також забезпечує гаманець, який може бути використаний для зберігання BNB або інші cryptocurrency, які торги на біржі Binance. У липні 2018 року Binance придбала довіряти гаманець, мобільний гаманець для Ethereum, підставі жетонів.

 

Довіряти гаманець зараз продаються як офіційний Binance гаманця. Крім офіційних гаманець BNB, зберігаються на сумісний гаманця на Ethereum. Деякі популярні варіанти є:

 

 • MyEtherWallet
 • Metamask
 • Mist
 • Ledger Nano S
 • Trezor

 

Що таке майбутнє Binance монету?

Станом на серпень 2018 року, Binance монета може похвалитися шапку ринку більш ніж $875 млн. Це робить його 17 найбільших cryptocurrency, ринкова капіталізація глобальної cryptocurrency ринку.

 

Керівництво планує за допомогою 20% від його прибутку кожен квартал купити назад BNB жетони та записати їх. Спалювання токени буде продовжуватися, поки є тільки 100 мільйонів BNB токени, що залишився.

 

До цих пір було чотири маркер записування події, останній був проведений в липні 2018. Це дістає цілому постачання BNB жетонів за 192,443,301, залишивши понад 95.51 мільйонів жетонів в обігу, станом на серпень 2018.

 

На 25 липня 2017 BNB пішли жити для торгівлі на ринку cryptocurrency за ціною $0.115203. Спочатку на декілька місяців, на cryptocurrency продемонстрували ріст темпами, повільно, що експоненціально збільшилася з середини грудня 2017 року.

 

У порівнянні з 2017 року, Binance cryptocurrency ціна була більш летких в 2018 році. Ціна різко шипами вгору в січні 2018 році, коли BNB ціни досяг свого рекордно високого рівня $24.91, слідують негайного аварії. Як з 14 серпня 2018 року, Ціна трендовий навколо $9, який є близько 22% зниження з учорашнього дня.

 

Чим відрізняється Binance монети від інших cryptocurrency?

На відміну від Bitcoin. Binance монету функціональність немає обмеження тільки однолітків to-peer платежів. Це є невід’ємною частиною в Binance екосистеми. Маркер BNB – по суті означає для збору доходів для платформи.

 

BNB маркер є деякі унікальні переваги для його використання на платформі. За допомогою BNB користувачів може мати право на додаткові знижки, які не застосовуються в іншому випадку з іншими cryptocurrency.

 

На додаток до cryptocurrency обміну Binance також має Binance Labs платформу для інвестування та інкубації blockchain проектів. Як зазначено на сайті Binance – “Binance Labs є Фонд соціальних наслідків і дасть змогу 15хв інвестувати та розширення прав і можливостей blockchain та cryptocurrency підприємців, проекти та громад”.

 

Якщо ви інвестуєте в Binance монету?

Binance є одним з тих проектів, які мали cryptocurrency спільнота з подивом шляхом досягнення експоненціального зростання в короткий проміжок часу. Протягом одного року Binance стала найбільшим cryptocurrency exchange обсягу торгів. Завдяки його успіху платформа був отримав багато тяжіння від користувачів та інвестори.

 

Binance спирається сильного та цілеспрямованого команди. Лідерство і розвиток команди складаються з людей із відповідного досвіду, що вимагається підштовхнути проекту до успіху. Команда змогла поліпшити платформу, щоб зробити його більш безпечним і ефективним. Binance, безпеки була випробувана в 2018 році, коли деякі шкідливих особи монтується злому спроба, яка була успішно відбили по Binance.

 

Платформа продемонструвала свою здатність доставки високий прибуток від інвестицій. Станом на 14 серпня 2018 році його ціна становить близько $9, який є більше 8000% більше про її запуск ціну.

 

Крім того, Binance пропонує прогресивні Економічна модель, яка дозволить спалювання 100 мільйонів BNB жетонів. Зниження загального харчування повинна сприяти підвищений попит і значення маркера.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *