Тренінг

Що таке маркерів ERC20?

ERC20 є протоколом стандарт, який визначає певних правил та стандартів видає маркери Ethereum в мережі.

Що таке маркерів ERC20?

Якщо ви читаєте це, швидше за все, ви, можливо, чули цього терміну ‘ERC20’ в минулому році бум ICO. Кожен новий стартап ICO торік було придумати свої офіційні документи та “ERC20 маркери” зібрати мільйони від краудфандінг.

 

Я знаю, що багато хто з нас також брали участь у таких ICO, які пропонують ці маркери в обмін на ETH або БТД. (Clueless про ICO? Перевірте наш великий керівництво про це тут). Деякі ICO, як Tezos і Filecoin пішов підняти величезний кількостях-від $232 мільйонів і $252 млн відповідно!

 

Однак, будь-хто паузу і подумати про значення цих токени, що вони займалися збором або те, що саме ці маркер були? Або звідки вони беруться? Це єдине, що потрібно зібрати мільйони кошти? Я думаю, лише деякі з нас насправді звернув увагу на ці.

 

Отже я тут, щоб розповісти вам про те, що ці маркери ERC і розповісти вам, якщо вони справді варто в обмін на ETH і БТД.

 

Що таке маркерів ERC20?

ERC20 є протоколом стандарт, який визначає певних правил та стандартів видає маркери Ethereum в мережі. В ‘ERC20’ ERC розшифровується як Ethereum запит для коментарів і 20 розшифровується як унікальний ідентифікаційний номер, щоб відрізнити цей стандарт від інших.

 

Схоже на те, що у нас є HTTP-протокол Інтернету, у нас є стандартний протокол для токени виданий з Ethereum тобто ERC20. Кажучи в неспеціаліст умови, якщо включати певні функції в смарт-контракт і маркер, ти ERC20 сумісний. Якщо не додавати обов’язковий функцій, ти не ERC20.

ERC маркер стандартного

ERC маркер стандартного

 

Таким чином, зароблені гроші на Ethereum в мережі перевіряє всі необхідні коробки тобто включає в себе необхідні функції в їх реалізації маркера, який класифіковано як ERC20 токени.

 

Це криптографічного активів або криптографічного маркери, які можуть бути продані як Bitcoin або Ethereum або Litecoin, але на відміну від цих cryptocurrency, вони не мають своїх присвячений blockchain. Замість цього, вони процвітають на Ethereum в blockchain і принести кілька переваг для користувачів, які я буду обговорювати далі в цій статті.

 

Різниця між автономні Cryptocurrency ERC20 маркери

Як я вже говорив раніше, ERC 20 токени немає їх присвячений blockchain і процвітають на Ethereum, blockchain, замість цього. Це є причиною, чому, коли ви надсилаєте ERC20 токени, ви зобов’язані мати деякі Ethereum, як газ.

 

Щоб зробити його простіше зрозуміти є розглянемо приклад з маркером ERC20 тобто OmiseGo маркер.

 

Див цей номер транзакції:

https://etherscan.io/tx/0x302b11fef665f23a197635699d7123790abc0456d40dc2275c326fb502ca04cc

 

Якщо ви уважно подивитеся ви знайдете, що ефір передачі ‘0’, і вона буде виглядати нульове значення було угод (див. червоне поле). Але при найближчому розгляді, ви знайдете 162. 4 OMG жетонів де transacted між двома Ethereum адреси. (Див. нижче жовту коробку)

прості операції

прості операції

 

В жовтій рамці ви також можете побачити адресу смарт-контракт OMG, починаючи з ‘0xd26…’. Якщо ви піти далі і перевірити смарт-контракт вихідного коду, ви знайдете всі функції, які повинні мати маркером ERC-20. Ось посилання. І цей смарт-контракт, як бухгалтер, який стежить за цілому постачання, виданого маркера ERC20 Ethereum в мережі розподілу і т. д.

 

Крім того, ви можете бачити на зображенні вище, що плата за операцію було виплачено в ефір, який розраховується від цін на газ і газ межа. Ось чому, щоб вести ERC20 токени, ви повинні мати ефіру попереднього на адресу, з якого ви маєте намір ініціювати транзакцію на.

 

Переваги ERC20 стандарт

Перед ERC20 маркер стандартного різні стартапам або DApps використовується для встановлення свої власні стандарти і реалізацій для запуску необмеженого Ethereum в мережі.

 

Однак, з запуском стандарт ERC20, речі змінилися і стати набагато більш раціоналізації. Крім того, стандарт, як ERC20 мають багато переваг:

 

  • Рівномірність технологія та стандартний протокол.
  • Зниження складності розуміння кожен тип маркера реалізації.
  • Підвищення ліквідності ERC20 токени.
  • Зменшення ризику порушення контрактів.

 

Уявити собі сценарій, при якому 100s і 1000s жетонів почали Ethereum в мережі, кожна зі своїм набором правил і стандарт. Це дозволить створити ліквідності проблемою для таких маркерів і багато головного болю для обмінів, які намагаються їх реалізувати. У цьому випадку під час кожного маркер заходить для лістинг біржі, це зажадає купу робота знизу догори повинні насправді бути перераховані.

 

Беручи до уваги, якщо у вас є стандарт а однаковості, що ERC20 приносить на стіл, стає дуже легко для користувачів, а також обмінів в список таких маркерів, швидко враховуючи, що маркерів виконайте стандарт тобто ERC20.

 

Це лише один практичний сценарій, але може існувати багато, такі як маркери, будучи обмінялися за допомогою смарт-контракти на децентралізованих біржах без будь-якої третьої сторони, тому, що їх основні tech та стандартів реалізації ж. Беручи до уваги, якщо ми йдемо для впровадження децентралізованих обміну жетонів, які слідують різні правила і стандарти, вона стане дуже громіздким для реалізації таких ДЕКС.

 

Крім того, вже в даний час, є більш ніж 20000 ERC20 токени контрактів на Ethereum в blockchain. Не маючи стандарт принесе багато питань, невидимого. Деякі дуже добре відомі і популярні жетонів показано нижче.

якийсь erc20 маркери

якийсь erc20 маркери

 

Висновок

Тепер ви знаєте, як легко можна створити ERC-20 криптографічного активу в проект з відкритим вихідним кодом, як Ethereum. Це природно закликає вас бути додатково пам’ятаючи, що ентузіастів технологій і шахраї використовують цей tech і буде продовжувати використовувати його для запуску багатьох таких маркерів, збирати величезні кошти в ICO.

 

Крім того, вони токени і насправді не валюти, що ми використовуватимуться в день за днем життя як Bitcoin або Litecoin. Вони утиліта жетонів за їх конкретні DApps, так що це важко судити в ці перші дні про те, що їх вартість повинна бути незважаючи на те, що вони є корисними як утиліта жетонів.

 

Тому краще бути додатково обережні під час участі у ICO і HODLing таких криптографічного токени тому, що деякі з них вже витягнув виходу афера як Confido ICO афера.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *