Тренінг

Що таке BIP (Bitcoin поліпшення пропозицію) чому ви повинні знати про це?

Люди, які звертають увагу на тривалі дискусії вилка Bitcoin мабуть, уже помітили спільноти говорить багато про терміном називають “BIP”. Ви побачите абревіатури таких BIPs (наприклад, SegWit, SegWit2x, BIP 141, BIP 91 тощо) валялися по всьому Інтернету. І це не перебільшення, кажучи, що ці умови не допомогти більшості користувачів тому, що вони не розуміють, що на BIP це.

 

Крім того, на мій погляд, ці Жаргонізми тільки збільшити фуд (страху, невпевненості і сумнівів) в кожному Bitcoiner розумі, хто не розуміє ці термінологія. Ось чому заради таких користувачів у цій статті я буде охоплювати теми BIPs і те, що вони повинні робити з поточних Bitcoin драми.

 

Майте на увазі, ці BIPs може виглядати невеликий, але вони були причиною масивні дебати про Bitcoin масштабування протягом багатьох років.

 

Що таке з BIP (Bitcoin поліпшення пропозиції)

Муніципалітет BIP є скороченому вигляді Bitcoin поліпшення пропозицію:

Пропозиція поліпшення Bitcoin (BIP) є конструкторської документації для впровадження функції або інформацію, щоб Bitcoin. З BIP повинні надавати короткі технічні специфікації функцію та обґрунтування функцію. Це стандартний спосіб спілкування ідеї з Bitcoin має не формальні структури. Перший BIP (BIP 0001) було представлено Амір Taaki 2011-08-19 і описав те, що є на BIP.

 

Як відомо, Bitcoin не контролюється будь-однієї особи або компанії, і тому немає не формальні структури запропонувати покращення в Bitcoin протоколу або код.

 

Будь-який розробник або кого-небудь з будь-якого місця в світі може запропонувати на BIP. І це повністю залежить від ціле Bitcoin співтовариство користувачів, шахтарів, девелоперів та інвесторів, щоб голосувати і вирішити, чи варто реалізувати цю пропозицію.

 

Види BIPs

Існують три основні види BIPs:

  • Стандарти BIPs трек – такі види BIPs тягне за собою внесення змін до мережного протоколу, блок або операції перевірки методу. Вона також має намір впливати на сумісність дві версії BIPs або Bitcoin. Цей тип BIP звичайно вимагає консенсусу спільноти.
  • Інформаційні BIPs – такі види BIPs виділити питань проектування, Загальні правила та допоміжну інформацію. Інформаційні BIPs, як випливає з назви, є просто заради інформації і може бути прийнято всерйоз або ігнорується суспільством.
  • Процес BIPs – ці види BIPs описати або запропонувати зміни в цьому процесі. Вони схожі на трек BIPs стандартам і вимагають співтовариство консенсусу. Вони не можуть бути проігноровані, але на відміну від стандартів трек BIPs, вони мають намір використовувати за межами Bitcoin протоколу.

 

Життєвий цикл BIP

Залежно від типу BIP це він може зажадати спільноти консенсусу. Але ще до цього консенсусу, коли будь-який з перерахованих вище типів BIPs залишені, вони йдуть через різні статуси таких як–складений, перевірено, прийнято і відхилено або замінені.

 

BIP життєвого циклу, в якому показано типовий контури статусів за BIP наведений нижче:

BIP

BIP

 

Важливий сигнал масштабування рішень

 

Відокремлені свідок (ака SegWit або BIP 141)

BIP 141 (ака SegWit) була запропонована в 2015 році деякі з Bitcoin основними розробниками. На меті підвищення потенціалу Bitcoin мережі а також вирішує проблему транзакції пластичність. Це м’який вилка, яка вимагає більшість (95%) шахтарів сигналу для оновлення протягом двох тижнів.

 

Гарантійний свідок (ака SegWit) є blockchain, масштабування рішення. В простій Англійська мова SegWit означає, що розділяє свідків підписи операцій.

 

Наприклад: Bitcoin блоків вважають вантажних вагонів поїзда, що перевозять нових пасажирів і багажу кожні 10 хвилин. Тепер ви хочете, щоб нести ще більше пасажирів, в тому, що те ж саме поїзд автомобіль. Для цього ви починаєте відправити багажу пасажира окремо. Тепер є більше місця на вагон для більше пасажирів.

 

Аналогічним чином, для кожного блоку Bitcoin 1 МБ, що блокують несе на транзакції і дадуть свідків своїх і (тобто підписи) кожні 10 хвилин. Якщо ми почати розсилку підписи окремо, потім більше операцій могли б відбутися в які блокують 1 МБ.

 

BIP 91

BIP 91, як BIP 141, є також soft вилка SegWit рішення, що була введена в Bitmain гарантія інженер Джеймс Hilliard в травня 2017 року. Це липня 2017 BIP 91 має вже заблокований в с SegWit2x вперед на свою дорожню карту. Він запропонував метод для активації наявного рішення SegWit (тобто BIP 141) з хеш владу більшості менше, ніж 95% (тобто BIP 91 вимагає тільки 80% Bitcoin в шахтарів, щоб сигналізувати підтримку SegWit, що вже відбулося в липні). І на цьому припинили потенційно майбутніх вилка Bitcoin. Але все одно, що це не так тепер, як Bitcoin можуть як і раніше вилка в найближчі дні.

 

BIP 148

(ака UASF-користувач активується м’які вилка): BIP 148 також є інший користувач активується soft вилка SegWit рішення, що була введена анонімні автор назвав Шаолінь Фрая в березні 2017. Це являє собою унікальний масштабування Bitcoin. Вона вимагає 50% або більше користувачів повним вершини Bitcoin, таких як обмін досвідом та шахтарів модернізувати своє програмне забезпечення попередньо визначений день прапора. Це як прийняття 51% напад на Bitcoin і має потенціал, щоб розділити Bitcoin blockchain. Тепер навряд чи це для активації своєї первісної мети активації SegWit вже досягнуто, а на консенсус метрик, вона не стала для досягнення 50% підтримки (на даний момент).

 

SegWit2x (ака NYA)

SegWit2X є фантазії похідні назвою combo масштабування рішень-SegWit і збільшення розміру блоку 2 Мб. Це просто означає, що реалізація SegWit спочатку, а потім протягом 3 місяців реалізації SegWit, він має на меті реалізації 2MB розмір блоку для Bitcoin мережі. Тільки SegWit2x, ймовірно, отримати результаті успішно реалізованого Bitcoin в майбутньому Якщо розробники тримати його підтримки після 3-х місяців SegWit активації. SegWit2x в першому матчі, (що BIP 91 (SegWit)) вже ногами у, на 21 липня 2017 року. Це рішення є також називають NYA – Нью-Йорк угоди або “Silbert Аккорд” як це рішення було підписано багатьох шахтарів, девелоперів та інвесторів в 2017 році консенсусу.

 

Bitcoin ABC

Користувач активується жорсткий вилка (ака UAHF/Bitcoin ABC/Bitcoin готівкою Прихована копія): Bitcoin ABC є ім’я відкритим вихідним кодом, який дозволяє використання Bitcoin. Він призначений для полегшення жорсткий виделкою, щоб збільшити максимальний розмір блоку Bitcoin в. “ABC” розшифровується як “Регульований імя Cap”. Bitcoin ABC є відгалуженням Bitcoin Core програмного забезпечення проекту.

 

 

Це також називається рішення як користувач активується жорсткий виделкою, але вона повинна бути названа “Шахтар активоване жорсткий виделкою” (ака MAHF) тому, що вона була перенесена і підтримується групою меншість шахтарів як резервного плану, якщо взагалі BIP 148 (ака UASF) був активований на Сер 1, 2017 року. Але схоже, що зараз цей національної меншини шахтарів, користувачів та розробників є абсолютно проти спочатку узгоджених ідея SegWit (або BIP 91 або SegWit2x). Так вони вже вирішили вилка Bitcoin в Bitcoin готівку на 1 серпня 2017 року, 12:20:00 UTC.

 

Тому що це була вся історія за останні виделкою і BIPs.

Сподіваюся, вам сподобається цей уявлення Bitcoin.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *