Тренінг

Що таке stablecoins?

Що таке stablecoins?

Stablecoins – це новий тип cryptocurrency, які часто мають свою цінність, прив’язаний до іншого активу.

 

Ці монети можуть прив’язаний до fiat валют долар США, інших cryptocurrencies, дорогоцінні метали або комбінація з трьох. Fiat здається найбільш популярним варіантом на ринку прямо зараз, тобто одну одиницю за stablecoin дорівнює $1.

 

Stablecoins покликані вирішувати властиві волатильності бачили в cryptocurrency ціни. Вони є зазвичай, забезпечені, а це означає, що загальна кількість stablecoins в обігу спирається на активи, що проводиться в заповіднику. Покладіть просто, якщо є 500,000 USD прив’язаний монети в обігу, повинно бути принаймні $500000 сидить у банку.

 

З bitcoin страждає різкі аварій і раптовим вигоди, адвокати вважають, що stablecoins допомогти усунути сумнівів про показник переходів — прийняття cryptocurrencies, більш практичний для купівлі товарів і послуг.

 

Найбільш відомий stablecoins прикладами (USDT), trueUSD (TUSD), Близнюки долар (GUSD) та лямка USD монета коло і Coinbase (USDC). Зростає попит на такі монети. У грудні, News повідомило стверджує, що чотири основних stablecoins частоті до $5 млрд on ланцюг операції протягом всього за три місяці-насолоджуючись сплеск 1,032% у листопаді в порівнянні з два місяці раніше.

 

Так, як вони працюють?

Як випливає з назви, stablecoins призначені для мають послідовне Ціна або значення з часом.

Існують три різні способи досягнення цієї мети — доставку золоту середину між пропонують стабільність fiat валют і децентралізованих переваг, які надають Віртуальний валютах. Без stablecoins, приймаючи споживчий кредит під час використання криптографічного як заставу, призвести до якості активів, використовуваний для захисту вашого запозичень можуть візуалізуватися нікчемний в короткий проміжок часу.

 

Аналогічним чином, уявіть, що те, що отримання вашої зарплати в криптографічного б, якщо ціни були Тамбл несподівано. У реальному світі було б як раптом з’ясувати, що молоко має посередниками в ціні від $1 до $3, тобто ваші гроші йде набагато менше далі.

 

Перший тип stablecoin забезпечені fiat. Для будь одномісний stablecoin видав $1 зберігається надійно у зберігача, таких як банк. Це означає, що, в теорії, ви повинні мати можливість обміну між двома без особливих зусиль без великих витрат.

 

В інших випадках, сировинні товари мають був розрекламований, як спосіб collateralizing криптографічного з Венесуели урядом відкриття планує запустити на Петро — монети, що є значення було бути прив’язаними до одного бареля нафти. На жаль, на Петро запуск довго затримувалася і, як News повідомило, що поставали змінним успіхом.

 

Далі, у вас є stablecoins забезпечені криптографічного. “Але чекати!”

Я чув, що ви плакати. “Чи не означає це, що ціна волатильності можлива ще?!” До такої міри так, але деякі постачальники намагаємось вирішувати цю проблему за “overcollateralization”, тобто $2 варто криптографічного депонованих у зберігача для кожного $1 stablecoin. Це може допомогти зберегти децентралізації живий, з криптографічного залишає за собою поглинаючих вплив будь-яких коливань, але і зворотна сторона є, що величезна кількість капітал може необхідно буде отримати їх з мертвої точки.

 

Нарешті, є noncollateralized stablecoins, який покінчити з ідею резерви взагалі. Ці види активів побачити смарт-контракти, взяти на себе роль не дуже відрізняються від резервний банк. Вони відстежують попиту та — циркулюючих монет, коли ціни є занадто низьким продаж і покупка видачу нових, коли ціни стають занадто висока. Кінцевою метою є тримати ціни відповідно що pegged активу, таких як долар США.

 

Незалежно від того, який тип метод використовується варто відзначити, що стабільність є більше з метою ніж нероздільні функцію.

 

Чому вони стали настільки популярні?

Тому що вони усунути невизначеність для споживачів — особливо навколо перетворень.

Вони пропонують типу передбачуваність, що багато країн боротися, щоб досягти з свої національні валюти — Отже чому Венесуели, б’ючись гіперінфляції і політичної нестабільності, вирішили почати свій власний cryptocurrency.

 

Stablecoins дати власників безпечне місце для зберігання своїх активів, кожного разу, коли є поривчастий вод в крипто світу. Споживачі можуть легко і швидко конвертувати від необов’язковий cryptocurrencies до stablecoins коли вони турбуються про де ринки йдемо далі, усуваючи необхідність повернення до fiat валют. Результати такого перетворення може бути дешевше, ніж під час перемикання між криптографічного і fiat, скільки потрібно операційні витрати провайдерів і банків у рівнянні з обробки платежів.

 

На початку квітня, страхувального троса досяг рекордно високого рівня щоденних операцій — і відповідно до CoinMarketCap, на stablecoin є навіть колючий в п’яти bitcoin, з повідомив торгівлі акціями 9.4 мільярдів доларів в порівнянні до 10.2 мільярдів доларів в БТД.

 

На stablecoin зростаючої популярності також можна частково вниз до як крипто обмінів, основні точки доступу для багатьох споживачів, починають отримати дію — підвищення обізнаності. Нещодавно було оголошено, що OKEx, шостим за величиною exchange, планує запустити свій власний stablecoin. І Binance, найбільший у світі exchange, агресивно розширення торгівлі пари, які він пропонує.

 

В листопаді, воно ребрендинг свого страхувального троса (USDT) ринку до ринку Stablecoin — і згодом оголосив, що він хотів би перелічити широкий спектр stablecoins. Пояснюючи постало в січні блогу, Binance сказав: “В останні кілька місяців, stablecoin простір розвивається дуже швидко.”

 

Є stablecoins без суперечок?

No- і це почасти через проблеми з прозорістю, які виникли.

Страхувального троса є одним з найвідоміших stablecoins, який приваблює суперечки з кількох причин за останні роки. Дослідження, проведеного вченими стверджував, що монета була використана для “маніпулювати cryptocurrency ціни” під час бум 2017, з вчені навіть стверджують, що половину ціни bitcoin, у грудні того ж року була обумовлена в stablecoin.

 

Було також питання про те, чи страхувального троса має достатньо доларів в заповіднику collateralize всі його stablecoins — Однак неофіційний аудиту в червні 2018 році з’явилися підтвердити, що запаси були в порядку. Дзвони тривоги були також дзвін для деяких крипто ентузіастів у березні 2019, коли страхувального троса з’явилися розбавити стверджує, що її stablecoin була повністю за підтримки доларів США.

 

Інші stablecoin адвокатів — наприклад, Джеремі Allaire кола, який запущений USDC назад восени 2018 — закликають до “відкритий стандарт, багато компаній можуть реалізувати.” Він додав, що більш високого рівня самоврядування дати спокій для користувачів, допомогти розмічати у світовій економіці і призвести до спільних екосистему для крипто промисловості, які будуть представляти більш привабливу альтернативу для fiat.

 

Інші критики стверджують, що існування stablecoins є потенціал, щоб підірвати нормально cryptocurrencies, яка наполегливо працювали розвивати свої власні економіки і нараховуватися значення протягом багатьох років. І, хоча вони призначені, щоб виступати в якості безпечної гавані для крипто споживачів, з тим, що прив’язаний stablecoins буде пропонувати мало, щоб не фінансову вигоду, ймовірно, слід розглядати як основний недолік деякі.

stablecoins

stablecoins

 

Хто ще видає stablecoins?

Усе-від банків до соціальних мереж — отримання в дію.

Незважаючи на те, що Генеральний директор JPMorgan Чейз, як видається, зателефонуйте bitcoin “шахрайство”, банк США нещодавно розкрив плани по запуску stablecoin прискорить час поселення, коли операції беруть місце на міжнародному рівні.

 

Хоча деякі крипто коментатори фінансових гігантський крок вважається дзвін схвалення stablecoins’ потенціалу, інші — такі як генеральний директор брижах — напали на “JPM монета” через брак сумісності, це означає, що інші банки будуть навряд чи обіймати технології. Ентоні Pompliano, засновник Морган крик цифровою столицею,

 

пішов ще далі — використання його подкаст, щоб попередити, що “ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб запобігти” JPMorgan переслідувати від успіху, як це буде означати, довіряючи Уолл-стріт Банк “що було раніше пред’явлено звинувачення кримінальний злочин.”

 

В іншому місці, IBM запустив його blockchain-powered світу дріт у співпраці з Stellar (емітента XLM) — також з метою побудови мережі транскордонними платежами. Тут, міжнародні банки можуть створювати свої власні stablecoins, спираючись на свої місцеві fiat валют — і установ з Бразилії, Південна Корея і Філіппін як повідомляється зареєстрували свій інтерес до цих пір.

 

Ми не могли підсумкове без згадки Facebook, в якому повідомляється найняла десятки інженерам розробляти fiat прив’язаний stablecoin, які користувачі можуть покладатися на для оплати їх друзями та сім’єю по всьому світу. Це може допомогти ударних хвиль надсилання соціальну мережу через переказу промисловості, дозволивши іноземних робітників, щоб переказати гроші з більш низькі ставки зборів.

 

“Facebook монета” може бути благом для неприступного компанії, як вона намагається струсити конфіденційності скандалів і знайти джерела доходів за реклами. За словами CNBC один вважає політолог на stablecoin може доставити на додаткові $19 млрд в дохід 2021, якщо плани зняв.

 

Stablecoins може досягти правда децентралізації?

Деякі провайдери вважають, що вони вдарили компроміс.

Деякі stablecoin адвокати стурбовані тим, що прив’язки cryptocurrency безпосередньо до долара означає, що вона повинна неминуче зв’язків з банківською системою США. Це означає, що вони змушені покладатися на централізованої інфраструктури — щось Сатосі Nakamoto хотів, щоб уникнути, коли він виклав своє бачення більш ніж десять років тому.

 

Рівноваги каже, що він зумів вирішення цієї пастка, гарантуючи, що його stablecoin, EOSDT, overcollateralized вище 170 відсотків. Це досягається шляхом забезпечення того, що одна одиниця EOSDT дорівнює $1. Компанія говорить його рамках поставляє “у світі перший децентралізованих підоснові застави stablecoin побудований на EOS blockchain” і розглядаються оточуючих безпеки і масштабованість.

 

В даний час тільки EOS може використовуватися в якості застави, але платформи сподівається розвиватися в крос ланцюга рішення і прийняти кошик декілька cryptocurrencies як заставу в часі.

 

З нового stablecoins запуск весь час і торгівлі акціями на підйомі це сегмент крипто промисловості, які могли б рости і далі в найближчі роки. Без сумніву, нових випадків використання будуть виникати в дорозі — потенційно пропонуючи спокуса для споживачів, які не поспішають використовувати віртуальний валюти до цих пір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *