Тренінг

Топ 9 Bitcoin торгових роботів 2019 (кращий Cryptocurrency торгівлі ботів)

Bitcoin торгових роботів

За останні кілька років було підвищення інтересу до Bitcoin торгових роботів. Тому, що кожен хоче, щоб заробити гроші з cryptocurrency без особливих зусиль, торгових роботів, як правило, досить безпечним вибором.

 

Топ 9 Bitcoin торгових роботів

З більш ніж десятка різних торгових роботів на ринку сьогодні це може бути важко визначити, які рішення працює краще. 8 нижченаведеними – немає, зокрема –, безумовно, варто перевірити. Кожна програма має свої власні унікальні переваги і недоліки, в залежності від того, що ви шукаєте саме.

 

3Commas (як і раніше відносно новий)

3Commas

3Commas

 

Як це завжди буває, коли маєш справу з торговими ботів, ніколи не є гарантією отримання прибутку. Незважаючи на це, здавалося б, більшість користувачів 3Commas бота задоволені більше як виконує це рішення, навіть під час ведмежого ринку. Цей бот не тільки займе нагулу цільових користувачів до уваги, але це також спроба завершити кожного торгівлі за найбільш вигідними позиції. Це дозволяє користувачам робити більше прибутку при Булл-Ране і запропонувати їм більше шансів сітка прибуток під час ведмідь ринок.

 

Інші особливості варто перевірити включають мультивалютною підтримки, хмара основі інтерфейсу та підтримуваних обмінів. Цей список включає в себе Binance і Bittrex, незважаючи на підтримку BitFinex, KuCoin та інші будуть додані в найближчому майбутньому. Хоча це не вільний торгівлі бота, $24 для початківців план не буде стримувати занадто багато людей за яких обставиною. Для більш просунутих і досвідчених трейдерів інші плани також доступні, всі з яких постачаються з власних цінник.

 

Гекко (безкоштовних варіантів)

Гекко

Гекко

 

Більшість користувачів початок ногами мокре в світі Bitcoin торгових роботів потрібно по крайней мере, вивчити безкоштовних варіантів. Гекко здається добре підходить, як бот може використовуватися безкоштовно, що також робить її настільки популярний серед трейдерів. Цей конкретний бот також має вбудований кілька торгових стратегій змусити користувачів знайомі швидко.

 

Додаткові стратегій також може бути завантажено через Інтернет і завантажений без клопоту. На передній панелі обміну Гекко підтримує Bitfinex, BitStamp, Poloniex і деякі інші. Для всіх своїх точках продажу Однак Гекко в процес установки все ще досить незручно і незграбно. Після належного керівництва є порадили добре в цьому відношенні.

 

Autonio (самоврядування сповідували децентралізованих Trading бот)

Autonio

Autonio

 

Децентралізація є cryptocurrency, слово гудіння в ці дні. Таким чином, має бути принаймні один – хоч і самостійної сповідували – децентралізація trading бот. Відомий як Autonio, він працює поверх Ethereum blockchain і сумісний з більшістю cryptocurrency бірж, доступних сьогодні. Торгових стратегій і алгоритми вбудовані, але користувачів можна настроїти параметри відповідно.

 

Індивідуальні торгових стратегій також можуть бути продані на вбудований ринку, який може бути варіантом гідні вивчення для більш просунутих користувачів.

 

Є кілька фінансових недоліки до Autonio. Це вимагає використання його ERC-20 маркер для купівлі послуг, який в даний час тільки перераховані на Bittrex. Крім того, бот є досить дорогим, з щомісячною платою $50. Поки що потужні рішення, нові користувачі можуть знайти важко виправдати витрати на крутий. Позитивна сторона, якщо ви запустіть бот на основі 24/7 і припускаючи, що ви використання хороших стратегій, заробляючи щомісячний платіж назад не повинна бути занадто багато проблем.

 

ProfitTrailer (ще один відносно новий Бот)

ProfitTrailer

ProfitTrailer

 

Хоча ProfitTrailer не може здатися занадто добре знайомі, це Bitcoin trading бот, який здатний здавалося б досягнення величезні прибутки. Під капотом, це рішення пропонує автоматичної торгівлі,-моніторинг ринку вирізняється пропонує і переводять потенційні угоди, грунтуючись на як окремих ринках. Для “завантажені” крипто трейдера ці функції будуть безсумнівно стати в нагоді.

 

Можливо, його найбільш яскравим особливістю є усереднення доларової вартості, яка допомагає поліпшити трейдерів прибуток потенціал відповідно. Вона також підтримує більшість найбільших біржах світу, доступних сьогодні. Ціна боку речей, цей бот витрат між $499 і $1149 для lifetime пакунки або $45-$60 для щомісячних пакунки.

 

Margin.de / Леонардо бота (дуже зручний для користувача)

Margin.de

Margin.de

 

В світі Bitcoin торгових роботів, знаходячи зручний варіант нескладно на жаль не так. Леонардо Bot-тепер відома як Margin.de – перевіряє права коробки в цьому відношенні. Крім того, пакети досить удар з точки зору функцій і опцій. Дві стратегії вбудований надаються, але налаштування є опцією. Завдяки недавній Ціна зміни його на одноразову плату між $89 і $1,999 бот також стати більш привабливими для трейдерів.

 

Haasbot (ветеран варіант)

Haasbot

Haasbot

 

З тих пір обговорення, що стосуються торгівлі ботів на поверхню, Haasbot вдалося зробити собі ім’я. Це один з найстаріших рішень, доступних сьогодні. З його хмарної інфраструктури та підтримка всіх популярних обміни це універсальне рішення.

 

На відміну від інших пропозицій вбудований торгова стратегія може бути досить прибутковим, які можуть зробити новачкам, так і ветеран користувачів багато хороші гроші. Однак, для тих, хто не знайомий з ринкових умовах, це не може бути кращим варіантом. Прайс-мудрим, Haasbot коштує 0.127 БТД за повний рік, який все ще дещо дорожче, для більшості людей.

 

Zenbot (безкоштовні розширений бот)

Zenbot

Zenbot

 

Аналогічні Gecko, Zenbot є безкоштовні Bitcoin торгових роботів, але той, який пропонує злегка розширені можливості. Вона також має свою власну попередньо сконфігурованих стратегію, але він порадив користувачам налаштувати це рано чи пізно, щоб максимізувати їх прибутку потенційних. З найпопулярніших обміни підтримав і немає ціною Zenbot — проект поступово набувала популярності серед трейдерів cryptocurrency. Додаткова перевага високої частоти торгівлі не слід забувати небудь.

 

Gunbot (безліч вбудованих стратегії)

Gunbot

Gunbot

 

У той час як більшість Bitcoin торгових роботів оснащені один або два попередньо налаштований торгової стратегії, Gunbot є зовсім інша істота взагалі. Вона має не менш ніж 32 різні стратегії, яка робить процес торгів Bitcoin для отримання прибутку, набагато більш простим. Він також підтримує більшість найкращих торгівельних платформах, включаючи Binance.

 

З його одноразову плату 0,04 БТД до 0,25 БТД це все ще відносно дешевим рішенням для тих, хто планує використати Gunbot у довгостроковій перспективі. Одним з великих точках продажу Gunbot є, як її служби підтримки часто хвалять, яка має вирішальне значення в цій галузі.

 

Cap.Club (Супер UI і дружні новачок)

Cap.Club

Cap.Club

 

Якщо ви новачок в Bitcoin торгових роботів сцени і шукають бот з awesome інтерфейсу користувача, не дивитися далі. Cap.Club має один з найпростіших і найбільш інтуїтивний приладні дошки з усіх торгових роботів. Під час створення облікового запису, вас зустрінуть з підручника, щоб допомогти вам налаштувати обміну ключами і пояснення про те, як використовувати різні торгових інструментів.

 

В даний час Cap.club підтримує лише двох біржах: Binance і Bittrex, але це може змінитися в майбутньому. Деякі більш корисні функції торгової бот включають в себе можливість створити простий ліміт та ринкових ордерів смарт-продажу засновані на стратегії зростання ринку, підтримку електронної пошти сигнали, і заднього купує / продає. Крім того, налаштувань початкового облікового запису є безкоштовним, якщо ви хочете оновлення до версії pro, яка коштує всього $30 в місяць і дозволяє вам запускати більше, ніж 3 боти одночасно і отримання сповіщень для Телеграма.

 

Bitcoin торгових роботів поширені запитання

Для тих, хто новачок в bitcoin і cryptocurrency торговий ботів може бути нова концепція. Якщо ви не знайомі з торгових роботів не хвилюйтеся, що нижче питання повинен допомогти вам зрозуміти, що саме те, що торгівля ботів, є, як вони працюють, як їх використовувати, і чи є вони безпечні для використання в першу чергу.

 

Які Bitcoin торгових роботів?

Якщо ви не використовували за bitcoin або інші cryptocurrency trading бот перш ніж і будете плутати про те, що це точно. Коротше кажучи, торгових бот є стороннього програмного забезпечення, який підключається до облікового запису на біржі cryptocurrency.

 

Більшу частину часу, підключення здійснюється через API, які мають всіх бірж Топ cryptocurrency. Після того, як торгові бот підключається до облікового запису exchange, можна потім дозволити його, щоб зробити торгів для вас. Ви можете визначити порогової суми, що дозволить бот торгівлі для вас і різні інші стратегії і параметри.

 

Bitcoin торгуєте ботів Сейф?

Перше питання, яке може поп в голову, коли вивчає торгових роботів полягає в тому, якщо вони є безпечними для використання. Коротка відповідь-так, торгових роботів є безпечними. Однак, важливо розуміти, що це як безпечний торговий бота це дійсно залежить від на яких торгових бот використовується.

 

Якщо ви знайдете торговий bot деякі схематичні форум з абсолютно не репутацію і анонімний розробник, швидше за все, коли підключення до облікового запису exchange баланс буде вичерпано.

 

Якщо ви вирішите використовувати авторитетних торгових бота, який має безліч були і не анонімний розвитку команди, обмінний баланс швидше будуть безпечними, тому що там не буде кому-небудь притягнути до відповідальності у разі катастрофічний провал.

 

Більше того, є багато обмінів мають різні API перевірку для торгівлі та зняття. Сенс, хоча можна було б ще для бота зробити страшний торгів і втратити рівновагу, бот не може фактично зняти кошти від обміну.

 

Я повинен використовувати Bitcoin торгових роботів?

Як ентузіаст cryptocurrency це гарна ідея, щоб принаймні спробувати використовувати торгові бот, так, що ви знайомі з концепцією, що вони роблять і як вони працюють.

 

На всяк випадок, які вам дійсно подобається ідея торгівлі на основі попередньо визначених стратегій без того, щоб подивитися на діаграмах весь день торгових роботів є опцією гідні вивчення. Однак, якщо ви не довіряєте технічні показники і вважають за краще торгівлі, яка базується на новини або подій, потім торгівлі ботів може не бути найбільше підходить для вас.

 

Топ Bitcoin торгові стратегії ботів

Торговий бот є інструментом, він не буде чарівним зробити кращий торгів можливе без участі користувача. Існують різні стратегії, які можна використовувати під час використання торгової бот в залежності від вашого рівня досвіду та інші преференції.

 

Половину торгівлі

Це стратегія для тих, хто новачок у використанні торгових бота, який дасть вам ознайомилися з автоматичної торгівлі. Половину торгівлі має справу з етапів, на першому етапі називається “продавати, торгівлі” – це, коли ви вирішите, що монети, щоб купити і нехай тільки бот продавати монети для вас за високими цінами.

 

Другий етап називається “купити торгівлі” – де ви тільки нехай бота, купити монети для вас за низькими цінами. За допомогою половину торгівлі мінімізує складність торгових алгоритм і дозволяє вам ознайомитися з як торговий ботів діяти.

 

Ринок рішень

Найбільш популярних торгових стратегій бота, і той, який ви можна побачити в грати на майже будь-який обмінний ринку рішень. Це автоматизованих стратегії, яка забезпечує просто ліквідність для обох сторін, замовлення книги.

 

Це означає, що якщо існує великий розрив між Купівля та продаж-замовлень, обидва буде створювати невеликі замовлення, продавати дешевше “або” overbuy порядок найближчих до розриву. Це відносно низький ризик, торгова стратегія, який виконує найкраще, коли ринок торгується вбік в невеликому діапазоні.

 

Арбітраж, торгівлі

Такою є ще одна дуже популярна торгова стратегія, яка є спільною, не тільки з використанням торгових роботів, але з ручної торгівлі, а також. Arbitraging використовує відмінності Ціна однієї медалі серед різних обмінів.

 

Наприклад, якщо $XYZ торгівлі на $1 на одній біржі і $1.10 на інший exchange можна купити монети на одній біржі і продавати його на інший для швидкий прибуток. Arbitraging з торговими ботів автоматизує процес, але вона має деякі недоліки.

 

Якщо ринок є енергозалежною, ви може в кінцевому підсумку з втратою якщо монети ви намагаєтеся арбітраж крапель в ціні. Крім того, якщо монети оцінюючи в ціні ви упустите потенційними вигодами якщо ви продаєте його передчасно.

 

Алгоритмічного трейдингу

Це більш просунутих торгова стратегія, яка фокусується на торгівлі, на основі технічні показники. Деякі торгових роботів дають змогу імпортувати різних торгових стратегій, які покладаються на змінна середня, Боллінджер, Фібо повернення і інших технічних показників.

 

Ви здатні забезпечити ряд умов, заснований на різні показники, і якщо ринок відповідає тих умовах бот буде виконувати певні дії. Ця торгова стратегія призначений для досвідчених трейдерів, які вже мають досвід роботи з традиційні фондовому та криптографічного торгівлі.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *