Тренінг

Еволюцію від Altcoin до Shitcoin в 4 кроки

Еволюцію від Altcoin до Shitcoin в 4 кроки

В cryptocurrency промисловості існують тисячі altcoin на ринку сьогодні. Цих проектів половину або до цих пір активно ведуться сьогодні, створення величезна кількість “shitcoin”.

 

Тепер це гарний час для команди, як на altcoin перетворюється на shitcoin протягом тижнів, місяців і років. Цей процес триває досі сьогодні, як майже дев’ять з десяти нових проектів не можуть цілодобово.

Еволюцію від Altcoin до Shitcoin в 4 кроки

Еволюцію від Altcoin до Shitcoin в 4 кроки

 

Крок 1: Створення галасу без причини

Коли справа доходить до різних altcoin запущений за останні десять років, ті, які не створювали медіа рівнів шум і хвилювання все ще стоять сьогодні.

 

Є деякі винятки у зв’язку з цим, хоча і майже все, що зображує себе як “Bitcoin killer” відмовилися, забув про або просто перестали існувати взагалі. Таким чином, будь-який проект altcoin, яка має сильний маркетингової машиною за ним повинні бути ретельно, як він потенційно перетвориться на shitcoin рано чи пізно.

 

ICO промисловості є прекрасним прикладом в цьому відношенні. Майже всі проекти створили багато галасу і хвилювання після успішного продажу в Etheruem, але дуже мало хто з них все ще активні сьогодні. Численні виходу Афери відбулися, тоді як інші проекти просто не надають те, що спочатку було обіцяно.

 

Тепер, коли ICO не як “гаряче” більше, але замінені КСС і IEO, що ситуація сподіваюся зміниться. Однак, ще є шанс, що більшість IEO стане shitcoin, а також, залежно від того, чи розробники є навіть віддалено серйозно ставитеся до створення нових екосистеми.

 

Крок 2: Дикі Ціна їзди

Як стало очевидним, в altcoin промисловості протягом багатьох років, насоси і звалищ не терплячість будь-якими засобами. У shitcoin світі там буде безліч диких Ціна коливань без видимих причин, особливо після піднімаються швидко протягом дуже короткого періоду.

 

Це безсумнівно призведе до масових Ціна дамп, як інвесторів, спекулянти, і інсайдери, заробляючи дуже швидкій послідовності. Монети буде підтримувати деякі значення опосля, як цей цикл може відбуватися кілька разів тривалості життя в shitcoin.

 

Крок 3: Все розвитку перестає

Після диких Ціна коливань один можна побачити altcoin, страждає від відсутності активного розвитку в тижнів і місяців вперед. Це тільки нормально, як він, ймовірно, розробники перевести в готівку свої монети під час попередніх Ціна spike також.

 

Члени спільноти можуть навіть спробувати взяти на себе монети розвитку коли немає нічого, що відбувається, але це ще чіткий ознака проекту стала на shitcoin. Спільнота поглинань навряд чи коли-небудь зайнятися спортом у позитивним чином, не кажучи вже маючи їх відновлення є валютою значення в дорозі.

 

Крок 4: Втратити всі значення

Будь-хто, хто коли-небудь зберегла закрити очі на altcoin промисловість буде знати, що є багато коливання цін взяти до відома. Це не рідкість йде Ця галузь, як всі altcoin виводять значення Bitcoin перш за все.

 

Що також означає, що altcoin може став непридатним досить швидко якщо немає нічого, щоб тримати людей схвильований у той час. На шляху до стає на shitcoin втратити всі значення, остаточний основних знак те, що майбутнє може утримувати.

 

Про те, чому значення виходить з ладу існує кілька можливих сценаріїв. Проект ніколи не отримали будь-який тяги, з самого початку, або хтось маніпулює ціни або розробники просто скидання їх premine і рухатися далі створити ще один shitcoin.

 

Є багато різних правдоподібно сценарії, але це видно найбільш монети втратити всі значення ніколи не відновити значущим чином. Натомість дотримуватися пристойності, як “інноваційні” ці altcoin можуть дійсно набути створюватимуться нові монети.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *