Тренінг

смарт-контракт

Смарт-контракт, також відомий як Крипто контракт, являє собою комп’ютерну програму, яка безпосередньо контролює передачі цифрових валютах або активи між партіями за певних умов. Смарт-договір не тільки визначає правила та покарання пов’язані угоди з таким же чином, що традиційні контракт робить, але вона також автоматично можуть застосовувати ці зобов’язання.

 

Він робить це шляхом прийняття в якості вхідних даних, присвоєнні значення що вхід через правил, викладених у договорі та виконання заходів, необхідних, ці Договірні пунктами – наприклад, визначення активу повинні йти одній людині чи повинно бути інформації повернувся до іншої особи, від якого походить цей актив.

 

Ці контракти зберігаються на blockchain технології, децентралізованих Леджер, також загальному bitcoin і інші cryptocurrencies.

смарт-контракт

смарт-контракт

 

Що робити, смарт-контракти

Смарт-контрактів є складними і їхній потенціал виходить за рамки простого переведення активів – вони має право здійснювати операції в широкому діапазоні полів, від правових рішень та страхові внески до crowdfunding угод на похідні фінансові інструменти. Смарт-контракти мають потенціал для дезінтеграція юридичних і фінансових поля; зокрема, спрощення і автоматизації повторюваних і рутинної процесів для людей, які в даний час платити юристів та банків значні внески.

 

Роль юристів також можуть перекласти в майбутньому, як смарт-контракти набрати обертів у сферах від судовому традиційні юридичних контрактів для виробництва настроюється смарт-контракт шаблони. Крім того, смарт-контрактів можливості не тільки для автоматизації процесів, але також для керування поведінкою, а також свій потенціал з реального часу аудиту та ризиків оцінок, може бути корисним для відповідності.

 

Смарт-контракт історії та створення

Поняття смарт-контракти була вперше запропонована Нік сабо в 1994 році. Сабо є юридична академія і cryptographer, відомий за дії для електронну валюту. Тоді там було мало інтересу або діяльності в договорах смарт-тому що не було ніяких цифрової платформи або розподілених Леджер, які могли б підтримати їх.

 

У 2008 році cryptocurrency bitcoin розроблявся через blockchain платформу, що складається з цифрових і розподілених Леджер, яка відстежує грошовими операціями. Ця технологія включений розвитку смарт-контракт код, який використовується укладати умов контракту на blockchain.

 

Багатьма платформами в даний час дозволяють за використання смарт-договорів, у тому числі Ethereum, bitcoin і Nxt. Сьогодні з зростаючого прийняття bitcoin і за підтримки blockchain технологій, смарт-контракти все більшу популярність, часто побудований на вершині цифрових валют до виплат спусковий гачок.

 

Смарт-контракт додатків і blockchain

Blockchain ідеально підходить для зберігання смарт-контракти з-за техніки безпеки і незмінності. Смарт-контракт дані шифруються на спільній Леджер, робить неможливим втратити дані, що зберігаються в блоки.

 

Ще однією перевагою blockchain технології, включені у смарт-контрактів є гнучкість. Розробники мають можливість зберігати майже будь-який тип даних в межах на blockchain, і вони мають широкий спектр транзакції варіантів на вибір під час розгортання смарт-контракт.

 

Blockchain на основі смарт-контракти допомагають зробити бізнес та інших операцій, більш безпечний, ефективний і економічно ефективним.

 

Наприклад, у 2016, Cook County, штат Іллінойс, використовується для blockchain створити базу даних для передачі і відстеження титулів власності. Резервного цих операцій, на додаток до традиційних паперових вчинок, покупець отримує цифрового маркер, який може бути використаний як доказ власності.

 

Різних галузях промисловості можуть отримати вигоду з використання blockchain, підставі смарт-контракти як частину своєї ланцюжка поставок. Автоматизація процесів охорони здоров’я оплати за допомогою смарт-контракти можуть зменшити завищення вартості і запобігання шахрайства. Музична індустрія може записувати власності музики в на blockchain і розгорнути смарт-контракт для забезпечення роялті виплачується, коли музика використовується з комерційною метою.

 

Смарт-контракти і на blockchain може принести користь автомобільної промисловості, зберігаючи легко доступна інформація про обслуговування і аварії та володіння історію транспортного засобу.

 

Смарт-контракт переваги та недоліки

Є декілька переваг потенційних бізнес, коли за допомогою смарт-контракти.

 

Вартість ефективність

Смарт-контракти усунути багато експлуатаційних витрат і збереження ресурсів, у тому числі персоналу, необхідні для контролю їх прогрес.

 

Швидкість обробки

Смарт-контракти запустити на автоматизованих процесів і в більшості випадків, можна виключити участі людини, збільшуючи швидкість господарських операцій у договорі.

 

Автономія

Смарт-контракти автоматично виконуються з мережі, усуваючи необхідність і пов’язаний ризик третьої стороною причетності до розгортання смарт-контракт.

 

Надійність

Даних, введених у на blockchain не можна змінити або видалити. Якщо одна сторона не виконати свої зобов’язання, інший буде захищено умови смарт-контракту. Автоматизована операції також видалити потенціал для людська помилка та забезпечити точність, час виконання контрактів.

 

Існують численні потенційні недоліки для смарт-, а також контракти. Відсутність міжнародних нормативних документів, зосередивши увагу на blockchain, cryptocurrencies і смарт-контракти, що утрудняє цих технологій для контролю в глобальній економіці.

 

Смарт-контракти також є складними для реалізації. Вони також неможливо змінити, і хоча це вважається безпекові переваги, сторони не можуть вносити зміни до договору смарт-угоди або включити нові подробиці не розвиваючи новий контракт.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *