Тренінг

Алгоритм SHA-256 видобуток

SHA-256 є членом розроблений АНБ криптографічні хеш-функціями SHA-2. SHA розшифровується як убезпечити геш-алгоритм. Криптографічні хеш-функцій є математичних операцій, працювати на цифрових даних; Порівнюючи комп’ютерна ‘hash’ (виводу під час виконання алгоритму) відоме та очікуваного хеш-значення, людина може визначити цілісності даних.

 

Односторонній хеш може бути отриманий в будь-яку частину даних, але дані не може бути отриманий в хеш.

 

SHA-256 використовується в декількох різних частинах Bitcoin мережі:

  • Видобуток використовує SHA-256 як доказ алгоритм роботи.
  • SHA-256 використовується у створенні адреси bitcoin для поліпшення безпеки та конфіденційності.

 

SHA-256 розшифровується як убезпечити геш-алгоритм – 256 біт і є одним з видів хеш-функція, зазвичай використовується в Blockchain. Хеш-функція — тип математичної функції, який перетворює дані в відбитків цих даних, що називається хеш. Це як формули чи алгоритм, який приймає вхідних даних і перетворюється потужністю фіксованої довжини, який представляє відбитків дані.

 

Дані вводу буквально може бути будь-які дані, будь то всю британську енциклопедію або просто номер ‘1’. Хеш-функція дасть однакові хеш з тієї ж завжди вводу не має значення, коли, де і як ви запустите алгоритм.

 

Не менш цікаво, якщо хоча б один символ вводу тексту або даних змінено, виводу хеш буде змінюватися. Крім того, хеш-функція є одностороння функція, таким чином, неможливо генерувати назад вхідних даних з її хеш. Таким чином, ви можете піти вхідних даних для хеш лише з хеш вхідних даних.

SHA-256

SHA-256

 

Історія

Простими словами SHA-256 (Secure геш-алгоритм, FIPS 182-2), є одним з Криптографічна геш-функція, яка має довжину дайджест 256 біт. Це без ключа хеш-функція, означає MDC (маніпуляції виявлення код). Іншими словами, ША (Secure геш-алгоритм) була розроблена за національних стандартів технологічний інститут, а Крім того, вони прийшли з нову версію під назвою SHA-256 (SHA-2 сім’ї), де число шкалу представлено у вигляді бітів, довжина хеш.

 

Алгоритм SHA-256, зовсім як SHA-1 структури. Для SHA-256 повідомлення доповнюється розділена на 512 біт блоків, так само як і для SHA-1.

 

SHA-256 є одним з шести варіанти ША сім’ї (SHA-224, SHA-256, SHA-384, SHA-512, SHA-512/224, SHA-512/256). Ці варіанти відрізняються за розміром їх виведення, внутрішній стан розмір, розмір блоку, розмір повідомлення раундів.

 

У ці дні, всіх основних емітентів SSL сертифікат використовувати SHA-256, який більш безпечний і надійний. Перш ніж SHA-1 був використаний, але це було вилучено у січня 2016, завдяки його вразливостей стало більш сприйнятливі до атак і однією з причин було трохи меншого розміру.

 

Гірничо-шахтне

Процес, за допомогою якого нові монети вводять в існуючих циркулюючої постачання Bitcoin протоколу, а також метод, який використовується для захисту мережі Bitcoin є видобуток.

 

Людині мати право додати блок Bitcoin blockchain вони спочатку повинні діяти, що відомо як видобуток вузол. Після успішно настроювати видобутку вузол, окремі тоді може початися побудови кандидат блоків, які є потім відповідно ретранслюється до Bitcoin мережі для того, щоб виконувати перевірку їх дії. Всередині блоку є те, що відомо як Блок заголовка; побудувати блок 6 параметри, які повинні бути заповнені Шахтар. До них відносяться:

 

  • Версія – номер версії програмного забезпечення Bitcoin
  • Попередня хеш блок-посилання на хеш попереднім блоком
  • Будова Меркла корінь – представник хеш всіх операцій включені в блоці
  • Відрізок часу – часу, на якій був створений блок
  • Ціль – доказ з роботи (POW) алгоритм блока
  • Одноразовий ідентифікатор – змінну, що використовується в процесі доказ роботи

 

Як можна було видно з зображення вище, для того, щоб Шахтарем виробляти попередній параметр хеш блок, Блок заголовка з попереднім блоком повинні бути поставлені через алгоритм SHA-256 двічі, це також відомий як подвійне SHA-256. Тобто:

 

Попередня хеш блок = SHA-256 (SHA-256(Block Header))

 

Алгоритм SHA-256 також використовується для виробництва будова Меркла корінь, який потім згодом вставляється в Блок заголовка. Всеосяжний пояснення цього аспекту Bitcoin протокол можна знайти тут: будова Меркла дерево будова Меркла корінь пояснив.

 

Після успішного будівництва блок Шахтар можете почати процес видобутку, якому іншому випадку використання алгоритму SHA-256 представити себе. У цьому випадку один параметр заголовка блок, то даний час — змінна, яка змінюється кілька разів і на хешування Блок заголовка за допомогою функції SHA-256, якщо хеш нижче цільового, Шахтар вважається успішним.

 

Наприклад, якщо в даний час мають змінну “12345”, це може опинитись у заголовку блок, поряд з іншими параметрами 5 перерахованих вище. Блок заголовка б то обговорювали, однак, якщо отриманий хеш, виявляється над об’єктом, Шахтар, повторіть спробу.

 

Шахтар можна змінити в даний час до іншої змінної, наприклад “90872” і це місце всередині Блок заголовка з іншими параметрами 5 залишається сталою. Отриманий хеш, виявляється нижче цільового, таким чином, шахтарському блоку є потім відповідно ретранслюється до мережі, щоб переконатися, що вона дійсна.

 

Створення Bitcoin адреси

Для того, щоб виробляти адреси Bitcoin, закритий ключ, тобто число, випадково обраних, множиться за допомогою еліптична крива виробляти відкритого ключа. Цей відкритий ключ буде переведено через SHA-256 і RIPEMD160 алгоритми хешування.

 

Де K = відкритий ключ і A = Bitcoin адреса:

A = RIPEMD160(SHA-256(K))

 

Використання SHA-256 і RIPEMD160 хеш алгоритмів для створення адреси Bitcoin має один Незаперечна перевага:

 

Коротше адреси

Коротше адрес: відкритий ключ є 256 біт довгий, беручи до уваги, скорочений варіант версії, тобто адреси Bitcoin, 160-бітним. Це робить його набагато більш зручним для користувачів, щоб використовувати через коротше довжину в символах.

 

Висновок

На закінчення, хеш-алгоритм SHA-256 є невід’ємною частиною Bitcoin протоколу. Він бачив впровадження в різних аспектах технології, такі як: bitcoin видобутку, будова Меркла дерев і створення адреси Bitcoin.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *