Тренінг

Pow (Докази роботи)

pow

Доказ роботи або PoW, це оригінальний варіант алгоритму консенсусу в Blockchain мережі. В Blockchain цей алгоритм використовується для підтвердження угоди та виробляють нові блоки, щоб ланцюг. З PoW шахтарі змагаються один з одним для завершення транзакцій в мережі і отримати нагороду.

 

У мережі користувачам надсилати один одному цифрових жетонів. Децентралізовані Леджер збирає всі операції на блоки. Однак, слід проявляти обережність для підтвердження операції і організувати блоків.

pow

pow

 

Ця відповідальність несе на спеціальних вузлів, називається шахтарів, і процес називається видобутку. Основними принципами роботи є складні математичні головоломки і можливість легко довести рішення.

 

Pow (доказ роботи) — це дані, які складно (дорогим, трудомістким) виробляти, але легко для інших, щоб перевірити і яка відповідає певним вимогам.

Виробництво pow (доказ роботи) може бути випадкового процесу з низькою ймовірністю, так що багато проб і помилок не потрібно в середньому перш ніж дійсні докази роботи генерується. Bitcoin використовує Hashcash доказ роботу системи.

 

Одна заявка цієї ідеї використання Hashcash як метод для запобігання спаму електронної пошти, які вимагають докази роботи на в електронній пошті зміст (включаючи кому адресу), на кожен лист. Законні листів зможе зробити роботу легко генерувати доказ (не багато роботи необхідна для одного електронної пошти), але emailers масової спам буде зазнавати труднощів генерування необхідних доказів, (яка вимагає величезних обчислювальних ресурсів).

 

Hashcash pow (доказів роботи) використовуються в Bitcoin для блоку покоління. Для того, блок бути прийнятим учасниками мережі шахтарі повинні завершити докази роботи, яка охоплює всі дані в блоці. Складність цього твору настроюється таким чином, щоб обмеження швидкості, з якою нові блоки може генеруватися при мережі до одного кожні 10 хвилин. Завдяки дуже малу ймовірність успішного покоління це робить його непередбачувані якого працівник комп’ютера в мережі будуть здатні генерувати наступний блок.

 

Для блоку неправильною повинні хеш до значення менше ніж поточної цілі; Це означає, що кожен блок вказує на те, що роботи було зроблено, створення його. Кожен блок містить хеш попереднього блоку, таким чином, кожен блок має ланцюг блоків, які разом містять великий обсяг роботи. Зміна блок (яка може бути зроблено тільки зробивши новий блок, що містить ж попередника) вимагає регенеруючою всі наступників і відміна роботи, які вони містять. Це захищає блок ланцюг від несанкціонованого втручання.

 

Найбільш широко використовуваних схема pow (доказ робота) на основі SHA-256 і був представлений як частину Bitcoin. Деякі інші алгоритми хешування, які використовуються для доведення роботи включають Scrypt, Блейк-256, CryptoNight, HEFTY1, Quark, SHA-3, scrypt Джейн, scrypt-n та їх комбінації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *