Тренінг

як використовувати ethereum

як використовувати ethereum

Думка про використання ethereum може здатися страшним, але це може бути корисним. Якщо “не зупинити світ комп’ютера” розвивається відповідно до плану, це могли б забезпечити альтернативу Facebooks і Googles, що багато людей використовують повсякденні.

 

Ethereum не може бути зручний як веб-сторінки, як ми її знаємо сьогодні, але все-таки, хто-небудь з комп’ютера або смартфона можна спробувати платформи тих пір, як вони володіють ‘ефір“– унікальний шматків коду, що дозволяють оновлення до blockchain Леджер.

ethereum

ethereum

 

Ethereum гаманці

По-перше, вам потрібно місце, надійно зберігати ваші ефіру (або принаймні місце для зберігання закритих ключів). Це підводить нас до ethereum “гаманців”. Одне застереження, що втрати вашого закритого ключа набагато більший вирішувати, ніж misplacing пароль: це означає, що втрати ефіру, назавжди.

 

Видалення надійних сторін це двосічний меч. Хоча посередників більше не потрібні для підтвердження угоди, немає не довідкової служби звернутися за допомогою секретного ключа відновлення. Маючи це на увазі, є безліч варіантів для гаманці для зберігання cryptocurrency: настільних гаманці, web гаманці, апаратних гаманці і паперу гаманці.

 

Обравши одну залежить від ваших уподобань для зручності та безпеки. Ці два поняття, як правило, противляться одне одному: зручніше, тим гірше безпеки (і навпаки).

 

Робочий стіл гаманці

Робочий стіл гаманці запустити на ПК або ноутбук. Один з варіантів полягає в тому, щоб завантажити клієнт ethereum (копії всієї ethereum blockchain). Є кілька ethereum клієнтів, написаний на різних мовах програмування і з різними продуктивність компроміси. Цей процес може зайняти до пару днів і будуть тільки збільшуватися як ethereum росте. Гаманець потім повинна залишитися в синхронізації з останніх операцій на blockchain.

 

Мобільні гаманці

Мобільних клієнтів, або “легкі” клієнтів, вимагають менше даних для завантаження на підключіться до мережі і здійснювати операції, так що вони більше підходить для завантаження на смарт-телефону. Легкий клієнт варіант є більш зручним, але не цілком безпечний. Повний ethereum клієнтів пропозицію надійніший отримання операцій, тому що вони не треба довіряєте шахтарів або вузлів, відправити їх точної інформації – вони перевірити угоди, себе.

 

Зберігання закритих ключів пристрій, що відокремилася від Інтернету (метод, відомий як ‘холодного зберігання’) важче зламати і краще всього використовувати для зберігання великих ефіру холдингів. Однак, метод не є само легко використовувати як коли ефіру зберігається на смартфон або комп’ютера, підключеного до Інтернету.

 

Устаткування гаманці

Устаткування гаманці, які часто як палець або два, можливо пропонувати найкраще з обох світів. Ці захищених пристроях, які часто може бути відірваною від Інтернету і можна підписувати угоди не будучи онлайн. Але знову ж таки, цей депозит box, як система не є хорошим варіантом Якщо потрібно часто або на ходу за допомогою ефіру.

 

Гаманці паперу для ethereum

Інший варіант холодного зберігання полягає надрукувати або акуратно від руки закритого ключа на листок паперу, ‘папір гаманець’ і блокування його десь забезпечувати як box депозит. Онлайн інструменти можуть генерувати ключові пари прямо на вашому комп’ютері, – не на серверах веб-сайт, який може залишити ключі уразливі, якщо сайт зламаний.

 

Також є можливість генерації ключів, за допомогою командного рядка, якщо у вас є необхідні криптографічних пакунків, встановлених на потрібну мову. Все, що сказав, що, знову ж таки, якщо ви втратите ваш закритий ключ, він пішов назавжди. Таким чином, кращі практики є витратити деякий додатковий час створення декількох копій закритий ключ і накопичення їх у різних захищених місцях, у випадку один втратили або знищені.

 

Купівля ethereum

Отримання ефіру варіюється по країні, або не менш ніж на валюту. Вам потрібно знайти хто онлайн або в особі ефір і хоче, щоб торгувати. Завжди існує можливість зустрічі в особі купити або продати ефіру, особливо якщо живуть в місто з частими ethereum meetups, таких як Нью-Йорк або Торонто.

 

Це опція не завжди у менш населених районах. Обміни користувачі могли купити ефіру безпосередньо з доларів або bitcoin. Зазвичай не існує процесу реєстрації. Купівля ethereum з іншій валюті може тривати додатковим кроком.

 

Bitcoin є найбільш часто використовуються cryptocurrency і людей по всьому світу, швидше за все, хочете торгувати його в свою валюті. Таким чином, якщо ви хочете купити ефір для рублів, наприклад, найпростіше можливо придбати bitcoin в обмін і потім торгівлі що ефір.

 

Після того як ви ефіру, ви можете відправити його прямо на іншій особі (“рівний рівному”). Це, ймовірно, коштувати невеликий збір приділено шахтарів.

 

Що тепер?

Користувачам можу після того, як ethereum?

 

Ви могли помітити, що гаманець і обміну lingo до цього моменту було дуже схожий на bitcoin. Але ethereum додатків є зовсім різними. Може дозволити користувачам з ефіру приєднатися або створити смарт-контрактів (код, який автоматично виконує умови договору, так що вам не доведеться покладатися на третій стороні).

 

Пучки смарт-контракти може використовуватися для створення децентралізованих додатків (‘dapps’), який можна використовувати або приєднатися.

 

Що таке система?

Але перш ніж ми підемо далі, варто трохи пояснення про те, як вона працює. Ethereum та інші cryptocurrencies є загальним визнанням заплутаним сховища. Можливо, це корисно, щоб порівняти його з те, що ми вже знаємо.

система

система

 

Зверніть увагу, набір цифр на передній частині вашої кредитної картки? Це необхідно для банків, визначити, де вони повинні відправити гроші, коли карта вкрасти. Cryptocurrencies дозволяють створювати аналогічні ідентифікаційними номерами, які визначають, де на списання коштів.

 

У цій системі, існують два основні компоненти, які користувачі повинні для ідентифікації: відкритий ключ і приватний ключ. Зазвичай позначають як платний рядок цифр і букв, два ключі пов’язані один з одним за криптографії.

 

Відкритий ключ можна надсилати іншим користувачам, так, що вони знають, куди відправити ваші гроші. Якщо ви хочете відправити вам ефіру, вам потрібна адреса: платний рядок літер і цифр, отриманих від аналогічно платний відкритий ключ для людей, для надсилання монет.

 

Витрачати ефіру, потрібно ввійти за грошовими коштами з вашого закритого ключа, яка, як випливає з назви, подібна до пароль. За аналогією кредитної картки вона схожа на PIN-код, використаний для розблокування ваші кошти в Банкоматі або в магазині.

 

Що таке вигода від цієї системи? Одна ключова відмінність у відкритих blockchains (наприклад, bitcoin і ethereum) є користувачі можуть генерувати ідентифікаційний номер за свої кошти в будь-який час. Вони не повинні чекати для банку, щоб затвердити заявки на банківський рахунок та кредитну картку.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *