Тренінг

Bitcoin SV (BSV)

Що таке Bitcoin SV?

BSV (Bitcoin SV) є cryptocurrency, отримані в результаті жорсткий вилка Bitcoin Cash (насправді, це був введений трохи до вилка – в 2018 році серпня). 15 листопада на blockchain офіційно розділилися на дві конкуруючі монети Bitcoin ABC (регульований імя Cap) та Bitcoin SV (Сатосі бачення). Останній cryptocurrency прагне повернути значення і технології оригінальний Bitcoin – децентралізації, використання криптографічного урочисто як оплати та метод торгівлі і ліфтове потенціал мережі.

 

Історія

Bitcoin SV (BSV) є cryptocurrency, розроблений компанією nChain. Bitcoin SV було оголошено на 16 серпня 2018 і описується як спробу відновити оригінальний Bitcoin протоколу. SV акронім стенди для “Сатосі бачення”, що представляють мети Побудування в cryptocurrency, як вона була задумана Bitcoin розробником.

 

Оригінальним білого паперу Bitcoin згадується як основний документ проекту на веб-сайті Bitcoin SV. Bitcoin SV є продуктом Bitcoin готівки жорсткий виделкою, яке відбулося 15 листопада і підтримується команда розробників на чолі з nChain працівників – Даніель Конноллі і Стів Shadders.

 

Ціни Bitcoin SV політика є, але в криптографічного був швидко, щоб стати одним з Топ-10 cryptocurrencies в умовах ринкової капіталізації та активно торгуються на біржах, більшість cryptocurrency.

 

BSV ланцюг лідера є Крейг Райт, який стверджує, що Сатосі Nakamoto. Райт є одним з основних засобів масової інформації фігури участь у відомих Bitcoin готівкою хеш війни разом, з вертикал Роже Bitcoin готівкою громадянської війни не тільки постраждалих сказав валюти, а також призвело до зміни основних ринку.

 

Під час оновлення протокол BCHABC і BSV видобутку повноваження були повністю мобілізували й кинули проти зміщується від БТД BCH, яка призвела до зниження ціни Bitcoin і загальний ринок боротьби. Ну, незалежно від обставин, роздвоєним валюти BSV тепер підтримується основних cryptocurrency обміни.

Bitcoin SV

Bitcoin SV

Які переваги Bitcoin SV?

Шкала

Розмір блоку BSV — 128 Мб – оригінального BCH було тільки 32 Мб. Імя збільшення допомагає majorly масштабувати мережі і дозволити більше угоди повинні бути виконані.

 

Трансакційні витрати

Однією з цілей BSV розробників була мінімізація витрати на проведення операції – доступним і швидким транзакцій на великих масштабах є ключем до успіху в нових cryptocurrency.

 

Розвиток мережі

Реалізації Satoshi готелю view для існуючі blockchain вимагає багато роботи у розвитку. Таким чином BSV— ланцюг, які пройшли більше змін, ніж його конкурент Bitcoin ABC.

 

Як зберігати Bitcoin SV?

BSV гаманці доступні вже-офіційний ланцюг сайт має перелік послуг, що заслуговує на довіру. Крім того, користувачі можуть стверджують, що їх пост вилка Bitcoin SV на апаратних гаманці як Леджер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *