Тренінг

Основи Bitcoin: Що таке SPV гаманець?

spv wallet

SPV є короткий для спрощеної підтвердження, який зазвичай як смартфон altcoin гаманці функції.

Коли ви купуєте щось від когось онлайн, в деякій мірі ви займаєтеся довіри. Що стає подвійно вірно, коли ви використовуєте систем, таких як PayPal, або навіть йти старої школи маршрут і посилаєте когось чек поштою. Ви вірячи, що ви отримуєте те, що ви заплатили (на відміну від коробку з цегли в ньому), що він працює, що це саме те, що ви купили і так далі.

 

Як кредитна картка платіжної системи є наздогнав сучасного торговельного, потребу в довіру має відступила злегка так, як ви може оскаржити credit card зборів до такої міри, якщо необхідно. Однак, Дикий Захід споживацтво живе таким чином, у вигляді SPV гаманець.

SPV гаманець

SPV гаманець

 

Зрозуміти SPV, давайте подивимося на перевірку повної оплати. Це дуже просто. У вас є повний blockchain на altcoin у вашому гаманці, людина ви купувати від або продажу також має його і ви порівняти два ланцюжки для забезпечення точності співпадати. Один погляд на blockchain bitcoin, скажу вам, це процес, який може зайняти деякий час, і це дорого для завантаження. SPV, з іншого боку, просто перевіряє, якщо угоди було засвідчено Шахтар, і вона перетворюється на блоці в ланцюжку.

 

Це не є як надійним, як повну перевірити. Але оскільки шахтарі чесний (і якщо немає шахтаря, який повністю контролює на blockchain, шахтарі повинні бути), як правило це надійна технологія, яка дає змогу бере участь в операціях, безпечно і швидко.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *