Тренінг

Посібник для початківця до видобутку Bitcoins

Bitcoin видобутку

Одна з найзначніших перешкод я зіткнувся, коли я почав використовувати Bitcoin для інвестицій і прибутку те, що більшість сайтів, отримані написана для досвідчених користувачів. Я не професійний програміст. Я не мають досвіду в Ubuntu, Linux та мінімальний досвід роботи з Мак. Таким чином, це особі або групі, яка хоче розпочати найбільш легко.

 

Отримати Bitcoin видобутку об’єкті

Bitcoin видобутку

Bitcoin видобутку

 

Bitcoin видобутку є висококонкурентних ніші досягти. Все більше і більше шахтарів приходять на борту з останніми гірничо-шахтного обладнання. Перш ніж почати з гірничо Bitcoin, ви повинні виконати належної обачності. Це означає, що вам потрібно знати, якщо bitcoin видобутку також є вигідним для вас.

 

Кращий спосіб зробити це полягає у використанні оперативної Bitcoin калькулятор. Просто введіть дані Bitcoin Шахтар, ви хочете, щоб купити і подивитися, як довго він буде приймати зробити прибуток або прибутку. Однак, я можу сказати з самого початку, що ви напевно не розвивали bitcoins якщо у вас є кілька сотень доларів залишив.

 

Коли ви закінчите ваші розрахунки, пора б отримати ваш неповнолітнього. Обов’язково перегляньте наші різні думки з приводу Bitcoin гірничо-шахтного устаткування зрозуміти, який з них краще для вас. Сьогодні Antminer S9 залишається найновіших та найбільш потужних шахтаря.

 

До речі, важливо сказати, що в минулому, можна було придбати Bitcoins, з комп’ютера або з графічною картою (також відомий як GPU). Сьогодні Однак, видобуток нішевих стало настільки конкурентноздатні потрібне використання НВІС шахтарів, персональних комп’ютерів, побудований виключно для віджиму bitcoins.

 

Отримати Bitcoin гаманець

Перше, що потрібно зробити, це Bitcoin гаманець. Оскільки Bitcoin Інтернет-грошової одиниці, вам потрібно місце, де ви можете зберегти ваші bitcoins. Якщо у вас є гаманець, переконайтеся, що адресу вашого гаманця. Це буде довгий послідовність букв і цифр. Кожен гаманець має інший спосіб отримати гучномовного Bitcoin, але більшість гаманці досить простий. Майте на увазі, що вам потрібна адреса громадських bitcoin, не приватний ключ (яка, як пароль для вашого гаманця).

 

Якщо ви використовуєте автономним живленням гаманець (тобто, завантажені програми на комп ‘ ютері та служби Інтернету не використовується), є іншим важливим кроком. Переконайтеся, що ви мати копію файлу wallet.dat на USB флеш-пам’ять і роздрукувати копію і зберігайте його в надійному місці. Ось підручник про те, як створити безпечне гаманець. Причина в тому, що якщо ваш комп’ютер не вдається і ви не маєте копію вашого файлу wallet.dat, ти втратить всі bitcoins. Ви не йти з іншої особи; Вони зникають назавжди. Це як спалювання гроші.

 

Знайти миску мій

Тепер, коли ви є власником гаманець, ви, ймовірно, робити, але якщо ви хочете, щоб заробити bitcoin (гроші), можливо, доведеться приєднатися до видобутку басейн. Басейн гірничо-це група Bitcoin шахтарів, які об’єднують свої обчислювальні потужності для створення більш bitcoins. Причина, чому ви не повинні йти тільки тому, що на bitcoins розподіляються в блоки, зазвичай 12,5 в той час, і якщо вам не пощастило, ви не отримаєте будь-який з цих монет.

 

Групування вам буде надана зменшена, алгоритми, які ви можете вирішити, і всі ваші роботи комбінованих зробити це буде простіше для вас, щоб відповісти на найбільш критичних алгоритм і збирати bitcoins розповсюджуються в групі на основі вашого вкладу. Вона буде створювати більш постійна кількість bitcoins і отримати більш високу віддачу від інвестицій.

 

При виборі Група розвідка родовищ корисних копалин, ви повинні задати деякі питання:

 

  • Що таке метод нагорода? -Пропорційний / оплати за поділитися / на основі результатів / PPLNS
  • Які збори ви берете для зняття і виведення коштів?
  • Як часто ви знайдете блок (скільки разів ви віддасть мене)?
  • Це просто зняти гроші?
  • Які статистику ви пропонуєте?
  • Що таке стабільності в басейн?

 

Для демонстрації я буду використовувати в сльоту басейн під час пошуку Bitcoins. Як тільки ви повинні увійти до системи з басейном, ви отримаєте ім’я користувача та пароль для цієї конкретної групи, який ми будемо використання в подальшому.

 

Отримати видобутку розвідки програму для комп’ютера

Тепер, коли ви покрили основи, ми готові майже допомогти вам. Ви повинні видобуток клієнта для запуску на комп’ютері, тому ви можете керувати і контролювати ваші видобуток об’єкті. Залежно від шахти, ви отримали ви повинні знайти відповідного програмного забезпечення. Багато видобуток групи мають своє програмне забезпечення, таких як Bitminer, але не інших.

 

Почати витягти

Гаразд, я сподіваюся, що все буде готове йти. Підключіть ваш шахтаря до розетки і ввімкніть його. Крім того, не забудьте підключити його до комп ‘ ютера (зазвичай через USB) і відкрити програмне забезпечення інтелектуального аналізу даних. По-перше, ввести Добувна група, ім’я користувача та пароль.

видобуток басейн

видобуток басейн

 

Після завершення настроювання, вона почне шукає bitcoins. Ви почнете компіляції версій, які є частиною вашої роботи, щоб знайти наступний блок. Відповідно до басейну, ви вибрали ви заплатили за свою частку грошей – тільки не забудьте ввести свою адресу в обов’язкові поля, при підключенні до басейну.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *