Тренінг

51% напад пояснив

51% напад пояснив

51% напад відноситься до окремих шахтаря, або група шахтарів, контролюючи понад 50% у мережі видобутку влади, також відомий як хеш ставки або хеш влади. У мережі хеш ставка є мірою швидкості, з якою хеші будучи обчислюються в мережі, процес, який відомий як хешування. Простіше кажучи, хешування передбачає прийняття вхідний рядок даного довжини і він проходить через Криптографічна геш-функція для того, щоб виробляти потужністю фіксованої довжини.

 

Наприклад, хешування Bitcoin мережі вимагає використання забезпечених хеш алгоритм 256 (SHA-256), яка є Криптографічна геш-функція, яка використовується в мережі Bitcoin. Численні cryptocurrencies зробити використовувати різні хеш-функцій, наприклад, Ethereum використовує Ethash, хешування функцію, в той час, як Litecoin у криптографічні хеш-функція є ‘Scrypt’.

У мережі хеш курс зазвичай може бути виміряна в такі банкноти:

 

  • 1 KH/s (kilohash per second) is 1,000 (one thousand) hashes per second
  • 1 MH/s (megahash per second) is 1,000,000 (one million) hashes per second
  • 1 TH/s (terahash per second) is 1,000,000,000,000 (one trillion) hashes per second
  • 1 PH/s (petahash per second) is 1,000,000,000,000,000 (one quadrillion) hashes per second

 

Blockchains наприклад, Bitcoin blockchain забезпечуються через процес, відомий як доказ з роботи (PoW). PoW включає в себе осіб в мережі, також відомий як шахтарів, займатися хешування для того, щоб знайти вирішення складних математичні завдання. Більш обчислювальні потужності Шахтарем володіє, чим вище кількість хеші, що вони будуть мати можливість обчислити, це означає, що вони стоять більше шансів знайти вирішення проблеми перед іншими шахтарів у мережі.

 

Шахтарі, які успішно вирішувати математичні задачі отримують право додавати Блок на blockchain. Таким чином, шахтарі безпеки мережі транзакцій тільки дійсні і гарантуючи, що неприпустиме операції не можуть бути включені в блоці. Приклади неприпустимий транзакцій може бути гаманець спробу витрачають більше грошей, ніж на даний момент є або окремих участі в подвійне витрат.

 

Якщо Шахтарем намагається обдурити і включає в себе неприпустимий операції в блоці, то інші мережі буде відкидати блок, і Шахтар б даремно обчислювальних і фінансових ресурсів, виконуючи PoW цього блоку. Шахтарі, які також приймаються цього блоку як дійсні та дефіцитного на вершині, що таке насправді неприпустимий блоку також буде мати даремно обчислювальних і фінансових ресурсів.

 

Заднього виду операції і подвійний витрачає

Однак, фізична особа, що контролюється понад 50% у мережі хеш ставки могли б радіотелефонної мережі та візуалізації небезпечно. З 51% напад погано актор може скасувати угоди та також займатися подвійний витрат.

 

Коли Шахтарем утворює дійсні блок угоди, окремі буде зазвичай транслювати блок для решти з шахтарями в мережі, так, що інші шахтарям можна перевірити його дії, що дозволяє необхідно досягти консенсусу щодо того, загальним вказувати на blockchain. Однак, погано актор з більш ніж 50% у мережі хеш ставка великих переваг гірська приватної.

 

Вони роблять це, добування з ж mempool, але операцій включені в ці приватної дефіцитного блоки не транслюються з рештою мережі. Це призводить до сценарій, в якому публічну версію в blockchain будучи супроводжується рештою мережі, але погано актор працює на власну версію на blockchain і не мовлення його з рештою мережі.

роз'яснення 1

роз’яснення 1

 

Маючи це на увазі погано актор може тепер займатися двічі витрачати. Вони можуть для цього першого витрачати їх bitcoins на публічну версію на blockchain, але потім не включають в себе цих операцій на blockchain, яка не була ефірі. Цей приватний версії у blockchain погано актор ще володіє тих відпрацьованого bitcoins. Тому, що погано актор контролює значну кількість хешування енергії (більш ніж на 50%) вони зможуть транслювати свої приватні версії blockchain і форми блоків швидше, ніж інші мережі, це означає, що вони зможуть формувати довше blockchain.

 

Через довгий ланцюг правило зазвичай розглядається, що найдовше blockchain є чинний ланцюжок зі мною після. В результаті решта з шахтарями в мережі буде змушений перейти на довше ланцюг. Раніше приватні версії з blockchain тепер вважається правильним, і всі операції, які не ввійшли на цей ланцюжок міняються місцями. Погано актор також зберігає його bitcoins, як він не включають трансакції, витрачені на цю версію blockchain, це означає, що ці кошти здатні витрачаються знову.

роз'яснення 2

роз’яснення 2

 

На практиці

На практиці проведення 51% напад, дуже важко, як погано актор буде потрібно більше хешування енергії, ніж решта всієї мережі, разом узятих. Досягнення таких подвиг потребуватиме значних фінансових зобов’язань, що зазвичай достатньо, щоб утримати людей від спроб.

 

Однак, це залежить від ставки хеш у мережі, як фінансові бар’єр для проведення 51% напад може бути нижчою, у мережі зі швидкістю низький хеш. Крім того, шанси успішно здійснюють 51% напад може бути швидше за все, якщо один визнає існування видобутку басейнів, які дозволяють ефективно шахтарів об’єднати свої обчислювальні потужності будь-якої даної мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *