Тренінг

5 кращих НВІС шахтарів на гірничо Bitcoin в 2019 році

5 кращих НВІС шахтарів на гірничо Bitcoin в 2019 році

НВІС видобутку став надзвичайно конкурентоспроможна багатомільярдної промисловості, яка дає нам багато на вибір. НВІС шахтарів представляють останнього покоління cryptocurrency гірничо-шахтного обладнання, які ефективно замінила графічних процесорів. Канада, підставі GPU для виробництва гігантських Nvidia нещодавно витягнув видобутку, через його низький дохід, нерозривно пов’язаний домінування ASIС фішки. В той же час виробники мікросхем ASІС прагнете підняти мільярдів доларів після збирається громадськості.

 

Bitmain, найбільший криптографічного орієнтованою компанією в світі, все ще користується монополію на cryptocurrency ринку. Тим не менше, її основні конкуренти вже дихання його шиї. Таким чином, ми будемо намагатися, щоб дізнатися кращі шахтаря cryptocurrency там.

 

Як вибрати Bitcoin шахтаря?

Перш ніж ми приступимо до наших top п’ять вибірка, варто відзначити основні фактори, які допоможуть вам визначити найкращий Bitcoin НВІС шахтаря для ваших особистих потреб:

 

  • Хеш ставка. Хеш проводять в хеші за секунду. Очевидно, тим потужнішими ваш шахтаря є, більший блок винагороду, що ви отримуєте.

 

  • Ефективність. Хеш ставка не є остаточним фактор, коли справа доходить до вибору кращих Bitcoin шахтаря, оскільки до нього зробити найкращим чином використовувати кількість електроенергії, що ви споживаєте. Видобуток прибутковості значно залежить від ваших витрат електроенергії, так що ви хочете, щоб отримати максимальну кількість Bitcoin.

 

  • Ціна. На ранніх стадіях Bitcoin видобутку мова йде про екологічно чисту продукцію ваші початкові інвестиції. Ви повинні розрахувати рентабельності видобутку і вирішити, чи варто придбання флагманських шахтаря, або ви можете просто наклеїти з менш дорогих той, який дасть вам більше ефективності.

 

Найбільших виробників ASІС чіп

 

  • Пекін, підставі компанія як і раніше контролює левову частку ринку (85 відсотків), незважаючи на повідомлення, що цей Бегемот багатомільярдної втрачає її монопольне становище через головорізів конкуренцію у цій ніші cryptocurrency промисловості. Bitmain вдалося так швидко рости через величезний успіх їх Antminer лінія, (яка включає легендарного шахтаря Antminer S9). Варто також відзначити, що Bitmain працює численні видобутку басейни (Antpool-найбільший) несуть відповідальність за більш ніж 51 відсотків Bitcoin hashrate.

 

  • Видобуток Халонг. Те, що Bitmain hell-bent на позбавлення від інших гірничодобувних компаній на ринку, це не означає, що немає конкуренції. Ще в листопаді 2017 іншого китайського виробника представила найбільш ефективні в світі шахтар Халонг DragonMint 16T, продовжуючи гонки НВІС гірничодобувної устаткування.

 

  • Canaan Creative. Творчі Ханаан є другим найбільшим Bitcoin видобутку виробник устаткування світу після Bitmain. Крім вбив її шахтарів, має також нещодавно компанія представила перший телевізор видобутку.

 

Тепер, коли ми вже розглянули всі ази, дайте нам визначити кращий НВІС шахтаря на ринку.

 

Antminer S9, або Antminer S9 гідро?

Antminer S9 вже став легендою серед НВІС шахтарів, але це це все ще досить гарною? Ви можете купити в даний час 14-го/с. Один з недоліків цієї шахтаря є те, що дуже чутливі до високої температури, так що primal ваше завдання, щоб переконатися, що він отримує належного охолодження. Найкращим вибором є конкретні Однокімнатні шахтні (якщо ви, звичайно, не є власником ферми видобутку).

 

Після виходу Antminer S9 Bitmain в попередній хіт продукт Antminer S7 різко впала в ціні, так ви могли б також розглянути придбання пару шахтарям використовуваних S7.

antminer s9

antminer s9

 

Наприкінці серпня абсолютно новий шахтаря з’явилася на Bitmain на офіційний сайт їм S9 гідро. Ми маємо справу з гарні старі Antminer S9, але вони також додали хешування рада, яка збільшує загальну hashrate до 18 тис. Незважаючи на немає фундаментальних технологічні відмінності, S9 гідро виробляє не є шумно, як інші НВІС шахтарів. Antminer Z9 і Antminer Z9 міні зможуть бій НВІС опір?

 

Це відносно новий Шахтар, Bitmain (Bitmain оголосив про попереднє замовлення цього шахтаря повернувся на 3 травня). Однією з особливостей цього шахтаря є, що він підтримує видобутку на базі Equihash монет, в тому числі ZCash (ЗЕЦ), золото Bitcoin (BTG) і так далі. Насправді, це був перший НВІС шахтаря, сумісний з цього конкретного алгоритму, ще раз виступає серйозний удар GPU видобутку.

 

Якщо ви плануєте придбати цей конкретний шахтаря, є певні речі, які ви повинні розглянути зростання видобутку труднощі. Так, шахтарі НВІС Bitcoin є набагато більш потужним, ніж звичайні графічних процесорів, але може також читав, що в значно вище складність видобутку Equihash на основі cryptocurrencies. Крім того, більше таких монет може перетворитися на МОНОКРИСТАЛЬНІ стійкі аналогічно до Bitcoin золото, яке практично усунуло б шахтарському ефективності.

 

Халонг гірничо DragonMint T1-перший шахтаря запропонувати 16 Th/s

Халонг гірничо виступив із заявою про звільнення з Халонг гірничо DragonMint T1 в листопаді 2017, маркетинг як найбільш ефективну машину там. Цей НВІС шахтаря дійсно вдалося зняти до 16 е/с, який є видимих поліпшень з 14 ї/с, пропонованих Antminer S9s, наш перший запис у списку. DragonMint T1 має tad підвищення ефективності в порівнянні з старих Antminer S9s, але вона навіть не наблизитися до раніше задекларованих чисел.

 

Одним помітним переваги DragonMint T1 є його охолодження рішення, що представлені у вигляді подвійного дев’ять лезо змінної вентилятори (вони тримають температури тільки на 25 градусів). Варто відзначити, що ця шахтаря був розроблений з Samsung. Після посадки угоду з гігантськими південнокорейських tech, гірничо Халонг створює як життєздатного конкурентом Bitmain. “Ми хочемо, щоб” зробити SHA256 великий знову, “– BtcDrak, Bitcoin ядро розробник.

 

AvalonMiner 821-створення конкурс на Bitmain

AvalonMiner 821 офіційно розкрив Ханаан творчі у грудні минулого року провести свічку на Bitmain за панування після успіху її попереднього покоління AvalonMiner 741. Цей шахтаря має hashrate 11 / s. На відміну від DragonMint T1 AvalonMiner 821 має тільки один кулер, але як і раніше забезпечує власник з істотним рівнем охолодження. Крім того, Шахтар є стійкі до різних температур.

 

Шахтар абсолютно сумісна з величезний видобутку басейни як Nicehash.com, Slushpool.com. AvalonMiner 821 стежками Antminer S9s на 10 відсотків з точки зору ефективності видобутку (це відбувається на додаток до нижньої hashrate). Однак, це як і раніше є життєздатним варіантом для тих, хто хоче заощадити кошти.

avalon miner 821

avalon miner 821

 

Whatsminer M10, Авалон A9 та більше – новий НВІС монстрів тут (майже)

Цей основний продукт компанії Шеньчжень, підставі Шеньчжень — також гідних вашої уваги. Whatsminer M10, пропонуючи 33TH / s hashrate, використовує про 81W за 1 е/с, що робить його більш ефективним, ніж його найближчий конкурент ГМО B3. Деякі інженери позаду Whatsminer M10 походять з Bitmain, так що це пояснює високим рівнем продуктивності. Однак, є деякі критики оточуючих Whatsminer M10 – від негативних відгуків про M3 повільно передзамовлень до спекуляції про те, чи Шахтар відповідає опису на папері в реальних умовах.

whatsminer m10

whatsminer m10

 

Назад у часі, творчих Ханаан виступив із заявою про роботу на новий новенькі Авалон A9, що є 7nm технології чіпа, який в змозі досягти 30 го у той час як споживання енергії є лише 1730W, тим самим забезпечуючи максимальний рівень ефективності. Цієї технології безумовно ударів з води навіть новітні Innosilicon Термінатор 2. Однак, це цілком ймовірно, що кожен виробник великих НВІС вже нових 7nm МОНОКРИСТАЛЬНІ в рукаві, тому ми повинні почекати і подивитися, чи Ханаан матиме конкурентну перевагу. Японський tech гігантських ГМО розробляє 7nm НВІС шахтарів, які збираються бути запущений ще в 2019 році.

 

Строго чисел

Строго чисел

Строго чисел

 

Чи існують шахтарів, ми не знаємо про?

Це вже підтвердили, що існував таємні кращий НВІС шахтаря, яка була спеціально розроблена з моїм Monero (він був відповідальним за майже 50 відсотків своїх hashrate для більше року). Крім того, там було багато чуток про інших супер-потужні НВІС шахтарів. НВІС гірничо-це величезний глобального промисловість, великої видобутку господарств готові платити мільйони для того, щоб мати sneak peek ексклюзивні шахтарів.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *