Тренінг

Як знайти безпечний Bitcoin гаманець

Після Bitcoin, початковий сплеск в основний успіх багато нових любителів cryptocurrency почав приймати процентні крипто монету. Деякі люди тільки хотів би знати, що обман це насправді про, тоді як інші були дуже Адамант в інвестуванні в і робити гроші з Bitcoin. Перш за все, cryptocurrency Холдинг гаманець, яка б не тільки буде повністю функціональна, але також мають високий рівень безпеки має бути пріоритетом номер один для цієї групи людей. Ось чому сьогодні ми поговоримо про безпечне параметри Bitcoin гаманець і де їх знайти.

 

Ми почну, швидко іменування кілька причин чому Bitcoin повинен бути точки інтересу для будь-яких потенційних інвесторів там. Потім я огляд різних видів гаманців, яка є, говорити про свої плюси і мінуси і подивитися, якщо ми можемо знайти і назвати найбільш безпечний Bitcoin гаманець там.

Як знайти безпечний Bitcoin гаманець

Як знайти безпечний Bitcoin гаманець

Введення

Bitcoin

Незалежно від того, як ви ставитеся до його немає ніяких сумнівів, що цей cryptocurrency виразно сколихнула деякі метушні з його раптове і вибухових стрибати в основне русло. Але ця монета дійсно хороший і корисний як це hyped бути? Ну, перш ніж ми намагаємося з’ясувати, найбезпечніший Bitcoin гаманець, я вам розповім про кілька основних причин чому люди, як правило, думають так, а потім я дам вам зробити ваш власний розум.

 

Анонімність. Bitcoin пропонує абсолютної анонімності, коли мова йде про операції, які виконують або брати участь у. Кожен раз, коли що ви вводите одну таку трансакцію, випадкові адресу генерується від вашого імені – буквально жодним чином з відстеження цих операцій – ваші секрети знаходяться в безпеці з Bitcoin. Децентралізації. Bitcoin є децентралізованим, а це означає, що немає ні одна особа або організація, які вони належать. Це, у свою чергу, означає, що ніхто не може отримати участь в операції, які ви робите з іншого індивідуальних або відносини є компанія чисто однолітків to-peer не третім особам вступаємо в дорозі.

 

Швидко і дешево. У порівнянні з іншими, fiat методи оплати або відправлення грошей, Bitcoin є супер швидкий і дуже дешево. Тому що це децентралізація, ні один уряд може податкові платежі та перекази – будь-де в світі ви були б! Це в основному основні визначні пам’ятки, що об’єднують людей, коли мова йде про Bitcoin в переваги. З огляду на наведеної вище інформації, це раціоналізує Bitcoin до приходу до слави, принаймні за трохи.

 

Різні види Bitcoin гаманці

Є багато різних безпечний Bitcoin гаманців… Але ви тут, щоб знайти безпечний гаманець Bitcoin, право? Ну, перш ніж ми намагаємося і знайти найбільш безпечний Bitcoin гаманець, ми повинні спочатку познайомитися два основні види гаманці, які існують.

 

Гарячі гаманці

Термін “гарячі гаманець” відноситься до цифрових (онлайн або робочий стіл) гаманці. Це програма, яка зберігає ваші Bitcoin (або будь-яких інших cryptocurrency) в зашифрований, онлайн серверів. Це, напевно, можна сказати, що Цифрова гаманці Найуживаніший коли мова йде про Bitcoin безпечного зберігання. Природно, є кілька причин, чому це так. Перш за все, вони є найбільш доступних варіантів там. Все, що вам потрібно зробити, щоб отримати один є буквально за кілька цифрових гаманець надання веб-сайт і завантажити його. Так, дійсно, це так просто.

 

Існують платні цифрові гаманці, але більшість з них лежать абсолютно вільно. Це, у свою чергу, дає майже всім і кожному отримати один і подивитися, якщо вони підходять для “безпечних Bitcoin гаманець” заголовок. Ще один величезний причин їх популярності є те, що вони можуть зберігати всі cryptocurrencies.

 

Тепер єдиний гаманець цифрових неможливо зберігати будь одномісний cryptocurrency там. Однак будь одномісний крипто медалі в існуванні, є гаманець, створений. Як правило команда, яка відповідає за створення або розвиток на cryptocurrency, хлопці, що також створити гаманця для нього.

 

Цифровий гаманці, часто також багатофункціональні. Існує деякий гаманців, які пропонують безліч функцій, не тільки просте зберігання платіжній системі. Ви можете змінити мови, передача Мікроплатежі тощо. Є помітні недоліки до гарячої гаманці, хоча. Основним питанням, що люди з них є безпека.

 

Програмне забезпечення для зберігання цифрових cryptocurrency знаходяться на постійне з’єднання з Інтернетом. Ваші дані зберігаються в онлайн серверів. Якщо щось на зразок технічні збої або хакер порушення буде відбуватися, ваша економія cryptocurrency на величезний ризик бути шахрайства та крадіжки. Це пасивний, але постійна питанням мати на увазі. Деякі веб-сайти пропонують більш захищених і безпечніший версій гаманців, ніж інші, але в кінці дня, якщо ваша економія завжди онлайн-вони знаходяться під постійною загрозою.

 

холодний гаманці

Холодний гаманці є фізичні пристрої, які призначені для зберігання вашого Bitcoin в міцний середовище. Ці пристрої пропонують великий рівень захисту, але поки що навіть як віддалено популярними, як цифровий гаманці. Основною причиною цього є їх цінник. Фізичні крипто запам’ятовуючі пристрої, як правило, отримати досить дорогими, особливо в порівнянні з їх безкоштовні версії контр-цифровий гаманці.

 

Інший популярний скарга про холодні гаманці є більшість з них зберігати тільки дуже конкретні види cryptocurrencies. Bitcoin, Ethereum, пульсація та інших видів популярні cryptos все добре, але коли справа доходить до менш відомих і менш популярних монет на ринку, можливо, намагаються знайти пристрій, який буде зберігати його.

 

Варто відзначити, однак, що апаратних крипто монета зберігання не потребує будь-якого типу підключення до Інтернету – це автономні Bitcoin гаманець. Зберігання даних вашої монети всередині пристрою – навіть якщо ви підключіть його до комп ‘ ютера кейлоггер або деякі інші види вірусів, ви швидше за все безпечно.

 

Покращений гаманець

Ви, ймовірно, отримати різні думки кожного разу, коли ви б запитати, хто-небудь про те, що кращим варіантом для cryptocurrency зберігання гаманця – цифровий або оффлайн Bitcoin гаманці. Деякі люди кажуть, що це більш-менш суб’єктивним – що все це залежить від людини і конкретну ситуацію. Але є один ключовим моментом, який ви повинні бути в курсі.

 

Уявіть собі, що у вас є десять Bitcoins. За поточний Bitcoin Ціна, що є багато грошей! Ви робите ваші дослідження і знайти гаманець, що здається, з урахуванням ваших потреб та очікувань. Перерахувати всі Bitcoin на що гаманець і рухатися далі зі своїм життям. Через тиждень йдеш з’ясувати, що всі ваші кошти були.. вкрадені. Вони пішли назавжди, всі, тому що гаманець, що ви використовуєте був зламаний в.

 

Ви отримуєте те, що я намагаюся сказати? Якщо ні, я хотів би повторити: немає нічого більш важливого, коли справа доходить до гаманців cryptocurrency ніж безпеки. Якщо ваш Bitcoins вкрадений, ви залишилося порожнім передав буде треба інтерфейсу користувача – це трохи незграбно! Чи будете ви дбаєте, що передача ставки є кращою в галузі? Напевно, немає, тому що в той момент, ви будете нема залишив для перенесення.

 

Безпека повинна бути номером один річ, яка стосується при виборі гаманець, будь то цифровою або в автономному режимі Bitcoin гаманець. Безпечний Bitcoin гаманець може бути незграбно, вона може страждати в дизайн квартири або навіть зменшитися дещо – якщо це гарантує безпеки, вона повинна бути не просто. Що було сказано, давайте перевірити деякі з найбільш популярних і добре розглядати (і безпечний!) гаманці, які в даний час домінувати на ринку.

 

Кращий гарячої гаманці

Ми почну, говорити про кращі цифрові гаманці доступні.

 

Coinbase

Незважаючи на те, що Coinbase є цифрова гаманець, це насправді досить оригінальна за своєю природою.

coinbase

coinbase

 

Цей гарячий гаманець розглядається багатьма як найбезпечніший Bitcoin гаманець доступні. Це багатофункціональна, інтегровані в своєму власному ринку, (що означає, що передача, Купівля та продаж ставки супер швидко і безкоштовно), дійсно початківців дружні і добре оптимізований.

 

Що дуже крутий про Coinbase, що він пропонує 100% страхування для вашого cryptocurrency. Це означає, що цей сайт гарантує вам, що ваш cryptos цілості. Крім того, можна додати перевірок (як двоетапної перевірки), і вони навіть надають можливість зберігати cryptos всередині “склепіння” для забезпечення максимальної безпеки.

 

Звучить занадто добре, щоб бути правдою? Ну, там є одна заковика: Coinbase приймає тільки Bitcoin і Ethereum. Хоча, з огляду на те, що ви читаєте керівництво під назвою “Як до знайти найбезпечніший Bitcoin гаманець”, ви напевно не шукаєте інші гаманці cryptocurrency ви?

 

Jaxx

Jaxx ймовірно можна вважати гібридних гаманець – він часто потрапляє в “безпечних Bitcoin гаманець” категорії, але це в трохи важко сказати, який тип гаманець йде мова. Ви бачите, Jaxx може бути використаний як цифрового гаманець або інтерактивному режимі з робочого столу, але його головною особливістю є те, що це перший смартфон гаманець у світі-цей факт майже виставляє його в категорії фізичних гаманець.

Jaxx

Jaxx

 

Jaxx дуже зручно, коли справа доходить до безпечної Bitcoin гаманці – він має всі обов’язкові функцій, які необхідні для безпечної та надійної цифрової гаманець. Однак, через Jaxx в Постійне оновлення і новим інтеграцій, це може бути важко отримати повісити його для новачків, які не є дуже досвідченим у сфері cryptocurrencies.

 

Кращий холодний гаманці

Тепер я вам скажу про двох кращих холодний гаманці.

 

Trezor

Trezor вважається оригінального обладнання Bitcoin зберігання. Якщо ви шукаєте найбезпечніший Bitcoin гаманець, Trezor повинні, мабуть десь у верхній частині цього списку. Найсильніші Trezor в якості, безумовно, його безпеки. Цю частину обладнання іноді називають vault фізичної гаманці-могли б в основному під’єднання до будь-якого пристрою чи чистої або пошкоджені зловмисне програмне забезпечення, і він буде тримати ваші ключі безпеки (не намагайтеся його, хоча. Серйозно.).

 

Стандартні Trezor коштує близько $99 USD-це, як вважають, бути свого роду Базисної ціни для коли мова йде про хороший і Шановний холодний гаманці і Trezor, безумовно, сильний претендент на “безпечних Bitcoin гаманець” плашкові.

 

Ledger Nano S

Головний конкурент для Trezor, Леджер Nano S пропонує дуже схожі користувач досвід і безпеки функції, але за вигідними цінами. Леджер коштує близько $65 доларів США і компактний і повністю функціональний. Вона є прекрасною альтернативою для Trezor, і ці два пристрої були домінуючими ринку безпечний і надійний оффлайн Bitcoin гаманці.

 

Найбезпечніший Bitcoin гаманець?

Ви опанували близько двох найбільш популярних видів cryptocurrency гаманець, свої сильні сторони і свої слабкості. So… Що таке безпечний Bitcoin гаманець там? Якщо ми будемо оцінці гаманці виключно на Наскільки безпечно вони, Coinbase і Trezor, ймовірно, ваші кращі ставки коли мова заходить про гарячих і холодних гаманці, відповідно.

 

Це безумовно не означає, що інші гаманці небезпечних або не заслуговує на довіру-це просто що Trezor і Coinbase майже повністю домінує на ринку і вони мають дуже сильні та сталого основи для претензій про свою безпеку.

 

Висновок

Цей посібник було пошуки найбільш безпечний Bitcoin гаманець. Ми досягла успіху? Ну, я не думаю, що є односторонніми відповідь на це питання. Знаходження та представлення найбезпечніший Bitcoin гаманець нелегко. Не тому, що є відсутність інформації або компетенції – просто тому, що є насправді чимало претендентів на місце “безпечних Bitcoin гаманець”. З часом стає все більш складно вибрати правильний.

 

Я дав лише два приклади для цифрових та фізичні гаманці. Озираючись назад це просто нуля на поверхні кількість різних гаманців там. Але гаманці, які я вже згадував, основні гравцями в грі-них років будівля репутацію, технічного прогресу та загального розвитку під пояси. Складно передбачити, просто який тип безпеки на основі технології, ми побачимо в, скажімо, п’ять років по тому. Якщо ви згодні, що гаманці, що я назвав у цьому посібнику підходять для ім’я “кращий Bitcoin гаманець”, не вагаючись і випробувати їх самостійно!

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *