Тренінг

що таке bitcoin?

що таке bitcoin?

Щоб прорватися через деякі з плутанини навколо bitcoin, ми повинні розділити його на дві складові. З одного боку, у вас є bitcoin-маркер, фрагмент коду, що представляє власності цифрових концепція – ніби як віртуальний IOU. З іншого боку, у вас є bitcoin-протокол, розподілена мережа, яка підтримує Леджер залишки bitcoin маркер. Обидва називаються “bitcoin”.

 

Система дозволяє платежі повинні бути відправлені між користувачами без проходження через центральної влади, наприклад, банку або платіжної шлюз. Він створений і відбувся в електронному вигляді. Bitcoins не друкується як доларів або євро,-вони виробляються комп’ютерів по всьому світу, використовуючи вільне програмне забезпечення.

 

Це був перший приклад те, що ми сьогодні виклику cryptocurrencies, зростаючий клас активів, що розділяє деякі характеристики традиційні валют, з перевіркою на основі криптографії.

 

Хто створив bitcoin?

Анонімний програміст збирається під назвою Сатосі Nakamoto запропонував bitcoin в 2008 році, як системи електронних платежів на основі математичним доказом. Ідея полягала в тому, виробляти засіб обміну, незалежно від будь-якого центральної влади, які можуть бути передані в електронному вигляді таким чином, безпечної, піддаються перевірці і незмінні.

 

До цього дня ніхто не знає хто Сатосі Nakamoto насправді.

 

Яким чином він відрізняється від традиційного валют?

Bitcoin використовуються для оплати речей в електронному вигляді, якщо обидві сторони готові. У цьому сенсі це як звичайні долари, євро або ієн, який також торгуються цифровим.

 

Але вона відрізняється від цифрових fiat валют в декількох важливих шляхів:

bitcoin

bitcoin

  • Децентралізація

Bitcoin, найбільш істотною характеристикою є, що він є децентралізованим. Жодна організація керує bitcoin мережі. Це забезпечується групою волонтерів кодери і запустити відкритої мережі виділених комп’ютерах поширився по всьому світу. Це приваблює людей і груп, які почувають себе ніяково з контролю, що банки або державні установи мають своїх грошей.

 

Bitcoin вирішує “подвійний витрат” електронних валют (в якому цифрових активів може легко бути скопійовані і повторно використовуватися) через дотепні комбінації криптографії та економічних стимулів. В електронному fiat валют, цю функцію виконує банків, яка дає їм контроль над традиційною системою. З bitcoin розподілених і відкриті мережі, що належать ніхто зберегти цілісність трансакцій.

 

  • Обмеженій кількості

Fiat валют (долари, євро, ієн тощо) мати необмежені поставки-центральні банки може видати стільки, скільки вони хочуть і можуть намагатися маніпулювати є валютою значення по відношенню до інших. Тримачі валюти (і особливо громадян, що мають мало альтернатива) нести витрати.

 

З bitcoin з іншого боку, постачання жорстко контролюється базового алгоритм. Невелика кількість нових bitcoins прибувати на кожну годину і буде продовжувати робити це на зменшення швидкості, поки не досягнуто максимально 21 млн. Це робить bitcoin більш привабливим, як актив-в теорії, якщо попит зростає і постачання залишається незмінним, значення буде збільшуватися.

 

  • Pseudonymity

Хоча відправники традиційні електронних платежів, як правило, визначені (для перевірки достовірності та зобов’язуються боротьба з відмиванням та інших законів), користувачі btc в теорії працюють в напів-анонімності. Оскільки немає немає Центральної “валідатор”, користувачі не потрібно ідентифікувати себе, надсилаючи bitcoin іншому користувачеві. Під час надсилання запиту угоди, протокол перевіряє всі попередні угоди підтвердити, що відправник має необхідні btc, а також адміністрацією відправити їх. Система не потребує знати його або її особистості.

 

На практиці кожний користувач ідентифікується адресу свого гаманця. Угоди можна з деяким зусиллям, відстежити таким чином. Крім того, правоохоронні органи розробила методи ідентифікації користувачів, якщо це необхідно.

 

Крім того, більшість обміни вимагає право виконувати ідентичності перевіряє на своїх клієнтів, перш ніж вони можуть купити або продати bitcoin, сприяння в інший спосіб використання bitcoin можуть бути відслідковані. Оскільки мережа прозорим, прогрес конкретної трансакції є видимим для всіх.

 

Це робить btc не ідеальний валюти для злочинців, терористи або відмиває гроші.

 

  • Незмінності

Bitcoin угоди не може бути звернена назад, на відміну від електронних fiat угоди. Це тому, що немає немає Центральної “судді”, які можуть сказати “ok, повертати гроші.” Якщо транзакції реєструється в мережі, і якщо більше години вже пройшло, неможливо змінити.

 

Хоча це може неспокою деяких, це означає, що будь-які угоди по мережі btc не може бути змінений.

 

  • Перевіряємо

Найменша одиниця за bitcoin називається за Сатосі. Це сто мільйонні bitcoin (0.00000001) – при сьогоднішніх цінах, близько соту ні цента. Імовірно, це вдалося ввімкнути microtransactions, що традиційні електронних грошей не може.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *