Тренінг

Речі, щоб знати, коли будівля Ethereum видобутку Ріг

Ласкаво просимо на цей підручник все про будівництво видобутку Ріг. Якщо ви коли-небудь замислювалися як зібрати свій власний Ethereum гірничо Ріг, ти в правильному місці!

 

У цьому посібнику I’ll be навчання вам все, що вам потрібно знати про будівництво ваш перший GPU гірничо Ріг. Я розповім коротко, що ми розуміємо, коли ми говоримо про видобуток Ethereum і навіщо вам навіть це зробити.

 

До кінця цього Ethereum видобутку Ріг керівництва ви повинні мати всі знання, які вам потрібно побудувати вам власного видобутку Ріг і почати видобуток Ethereum.

 

Як завжди, є навантажень для покриття в це керівництво для побудови видобутку Ріг. Маючи це на увазі давайте почнемо. Ми вже витратили достатньо часу!

 

(Якщо ви вже знайомі з концепцією Ethereum видобутку, можете пропустити до розділу “що таке Ethereum видобутку RIG”).

 

 

Що таке гірничо Ethereum?

Перед тим, як почати роботу, навчання, як побудувати видобутку Ріг, важливо зрозуміти, що ми маємо на увазі, коли ми говоримо про видобуток Ethereum.

 

Ethereum-це мережа позаду blockchain на основі cryptocurrency ефіру. На blockchain, як у банку дані про такі операції. Звичайно, ви повинні довіряти вашим банком тримати цього запису транзакцій, точну та актуальну. Cryptocurrency не потрібні довіряти єдине ціле. Ви просто вірити, відкритим вихідним кодом, рецензованих код. Це не випадково, що перший blockchain, підставі електронну валюту був створений просто після фінансової кризи 2008 року!

 

Щоб переконатися, що ніхто коди системи і що кожен тільки витрачає їх ефіру монети один раз, спеціалізовані комп’ютерні системи забезпечення мережі. Ці системи, називаються шахтарів. При трансляції транзакції до Ethereum мережі, шахтарі перевірити дотримуються правил мережі, і що адрес відправки необхідну кількість ETH монети, щоб здійснити операцію.

 

Шахтарі групують операцій на блоки. Щоб додати новий блок мережі, шахтарі повинні вгадати ряд символів, що є унікальним для блоку. Цей рядок символів називається блоку «хеша». Кожен блок містить хеш попереднім блоком, а також нові хеш, яка повинна бути здогадалися шахтарі. В тому числі попереднього блоку хеш, шахтарі можна перевірити, що угоди, що містяться в конкретний блок дійсно приходять після тих, що нібито пішов до його. Ця послідовність (або ланцюжок) блоків відома як в blockchain.

 

Одна з мережі шахтарів здогадки хеш блоку, вони намагаються додати, він додається до на blockchain. Цей процес підбору називають “доказом робота”. Це єдиного найбільш важливих функція безпеки на основі blockchain cryptocurrencies.

 

Блок нагород і видобуток зборів

Отже, чому ви хочете шахтної Ethereum будь-якому випадку? Безсумнівно, кожен не витрачати все, що гроші на електрику і комп’ютерних систем для забезпечення мережі з доброта їх серця!?

Відповідь є простою. Мова йде про гроші.

 

Ви бачите, коли Шахтарем отримує додати блок на blockchain, вони забрати те, що відомо як блок нагороду. Вони також отримують тримати всі штрафи, які входили до складу угод, що вони додали в blockchain. Обіцянка ETH монети кожен раз, коли ви отримаєте, щоб додати новий блок в ланцюжку створює потужних фінансових стимулів для гірників шахти на Ethereum blockchain.

 

Що таке послугами Ethereum гірничо Ріг?

Насправді видобуванням Ethereum на регулярній ігрового комп’ютера. Однак, щоб зробити його максимально якісним, ви можете побудувати одиниці, що це єдина мета полягає в екстракт Ethereum. Це займає трохи часу і не особливо дешево. Це означає, що ви добувають Ethereum набагато ефективніше, ніж якщо ви щойно використовували стандартної комп’ютерної системи хоча.

 

Ethereum Ріг (як ці спеціально побудованому блоки називаються) є видобуток все-в-одному комп’ютерних систем, які були спроектовані і побудовані, щоб витягти на Ethereum (або інших cryptocurrencies).

Ethereum видобутку Ріг

Ethereum видобутку Ріг

Найбільш важливі компоненти Ethereum видобутку Ріг є блок живлення і графічних процесорів, себе. GPU розшифровується як графічний процесор. Вони, що дає High-End ігор комп’ютери можливості проведення вражаючі графіки сучасних КОМП’ЮТЕРНИХ іграх. Вони також відмінно підходить для гадати багато в хеші Ethereum блоків у найкоротший термін і можливості.

 

Ethereum гірничо-шахтного RIGs зазвичай мати принаймні два з цих графічних процесорів. Однак, вони можуть містити багато чого іншого. Скільки ви вирішите піти для буде залежати від вашого бюджету для побудови видобуток Ріг. Звичайно, більше графічних процесорів у вас, великих (і дорожчі) блок живлення має бути. Крім цього вам буде потрібно багато більше додаткові компоненти, щоб зробити всю роботу річ.

Що потрібно буде побудувати Ethereum видобутку Ріг

Перед тим, як почати роботу, роз’яснення, як побудувати видобутку Ріг, я покажу вам все, що вам знадобиться. Обладнання буде незначно відрізнятися в залежності від компонентів, які ви будете використовувати.

 

Побудувати ваш перший Ethereum, гірничо-рудне Ріг, потрібні:

ethereum mining

ethereum mining

Ethereum гірничо-шахтного устаткування

Є багато різних графічних процесорів, які можна вибрати з складаючи свої власні Ethereum, гірничо-рудне Ріг. Найбільш популярних виробників, AMD і NVIDIA.

 

Будь-які GPU, буде працювати з моїм Ethereum. Однак, я особливо рекомендуємо одним з декількох частин обладнання для вас Ріг:

 

 • NVIDIA GeForce GTX1070.
 • AMD Radeon RX580.
 • NVIDIA GeForce GTX1060.
 • AMD Radeon RX Vega 56.
 • NVIDIA GeForce GTX1080 Ti.
 • NVIDIA GeForce GTX1070 Ti.

 

Ethereum гірнича програмного забезпечення

Як вибір для видобутку устаткування не бракує програмного забезпечення варіантів, щоб мої Ethereum на. Це керівництво не є дійсно про вибираючи краще програмне забезпечення видобутку там, хоча, так що я буду тримати його коротким.

Якщо ви не впевнені, я маю на увазі, що коли я кажу видобутку програмного забезпечення, це в основному програми, яка з’єднує ваш Ethereum видобутку Ріг Ethereum мережі.

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Завантаження програмного забезпечення видобутку може бути небезпечна Гра. Є багато прикладів зловмисного програмного забезпечення прив’язуючись до пакетів програмного забезпечення видобутку. Такі програми можуть вкрасти будь-яких ефіру, ви зможете розблокувати через видобутку. Ви були попереджені!

 

Деякі з кращих програм видобутку шахтні виділений RIGs є:

 

 • EthOS
 • Claymore
 • Geth

 

УСТАНОВКИ вентиляційні гнучкі шахтні

Перш ніж почати будівництво ваш Ethereum, гірничо-рудне Ріг, перевірте, чи всі компоненти та засоби нижче. Вся Збірка процес не повинні приймати більше години, так що якщо ви можете мати все, що вам потрібно, перш ніж приступити до будівництва, вас буде запущений в найкоротші терміни.

 

Побудувати вашої Ethereum, гірничо-рудне Ріг, потрібні такі дії:

 

 • Кутові алюміній довжини (5×24”, 8×14”)
 • Дерев’яні блоки (3x 1”x1”)
 • Блок живлення здатні водіння всі компоненти
 • Материнська плата

 

mining equipment_1

mining equipment_1

 • Кабелі силові
 • RAM
 • CPU
 • Heatsink fan
 • Powered стояки

 

mining equipment_2

mining equipment_2

 • GPUs

 

graphic cards

graphic cards

 

 • Електрична дриль
 • Саморізи
 • Викрутка
 • ZIP зв’язків
 • Вимикач живлення
 • Порожній USB stick
 • Комп’ютер
 • Монітор комп’ютера
 • Кабель Ethernet

 

Як побудувати видобуток Ріг

По-перше, ви повинні гвинт 14″ Кутовий алюміній разом, щоб створити два квадрати. Для цього ви будете використовувати дриль і саморізи.

 

Далі, підключення двох квадратів алюміній разом з допомогою більшої довжини алюміній. Використовуйте, дриль і гвинтів переконатися, що це все красиво і тверді. Тепер ви повинні мати сталевий каркас, що є паралелепіпед у формі.

 

Тепер ви повинні використовувати останній довше алюміній довжина як перехрещення провести свій графічних процесорів на місці. Це повинно бути прикріплені навколо 3-4″ в від краю рамки Ріг видобутку.

 

Наступним кроком є додавання дерев’яних блоків до нижнього краю кадру (на протилежній стороні, яка ваша поперечину).

 

Додайте три дерев’яних блоків з використанням вашої материнської плати як керівництво до де ви повинні розмістити блоки.

 

Ви повинні мати ради вписуються в кадр таким додати один блок недалеко від краю кадру, другий, де протилежного краю плати буде сидіти. Третій блок повинні бути розміщені всередині них.

 

Будівля самого комп’ютера

Тепер, коли кадр буде готовий, вам потрібно додати платі самого. Цього разу використовувати викрутку і саморізи. Це повинно зупинити вас від пошкодження материнської плати, коли її усунення на місці.

 

Далі потрібно додати процесора на материнській платі. Обережно вийміть його з захисним кожухом купив її в і акуратно помістити його в житлі процесора на материнській платі. Дуже важливо не доторкнутися до материнської плати або базі процесора. Жир з пальцями може пошкодити ці чутливі компоненти.

 

Далі потрібно додати процесора на материнській платі. Після процесора, блокування її з чохлом на материнській платі. Наступний компонент, щоб додати є радіатора процесора. Помістіть це процесор і підключити 4-контактний роз’єм у тому, що знаходиться поруч з ЦП, сама.

 

Далі потрібно додати процесора на материнській платі. Після цього пора додати оперативну пам’ять для гірничо-шахтного Ріг. Взяти палицю оперативної пам’яті і помістити його у відповідні позиції на материнській платі. Вона повинна бути досить очевидно, де це виходить. Однак, якщо це не так, перевірте інструкції від материнської плати. Це може зайняти трохи сили правильно натиснути ОЗУ на місці.

 

Додавання блок живлення

Тепер вам потрібно додати ваш блок живлення. Місце блоку живлення поруч з материнської плати в кадрі. Там повинно, 24-контактний роз’єм (основні енерговитрат) і 8-контактний слот (для процесора) на материнській платі.

 

Використання силових кабелів з’єднуватися з материнської плати блоку живлення. Далі до додає powered стояки. Вони використовуються для материнської плати підключитись до графічних процесорів.

 

Оскільки вони ти powered стояки, вони також потребують підключення до блоку живлення. Використовувати більше силових кабелів підключити їх до блоку живлення.

 

На powered стояки повинні бути USB-кабель, який веде до чіп. Ці чіпи повинні бути підключеним до відповідного положення (слоти PCI-E) на материнській платі. Використовуйте, виробника керівництво знайти дані, якщо ви не впевнені, де вони потрібні, додавши.

 

Додавання до графічних процесорів

Настав час натиснути Додати найбільш важливим компонентом вашої cryptocurrency, гірничо-рудне Ріг — в графічних процесорів. Ви повинні взяти кожного GPU і підключіть один powered стояки в них. Буде, на кожному GPU, що на стояк вписується в слот.

mining rig

mining rig

 

Далі, підключитись кожного GPU блоку живлення. Використовувати більше шнури живлення для цього. Повинно бути деякі 8-контактний кабель отвори по відношенню до верхньої частини кожної GPU для вашого кабелів. Будьте обережні, щоб переконатися, що всі кабелі зайти всередину рамках або це буде виглядає безладним!

 

Після цього вам необхідно повісити графічних процесорів в кадрі. Тепер вашої рами виглядають метушні, а з компонентами, так що ми хочемо, щоб додати до графічних процесорів в простір у верхній частині рамки. Дає змогу zip зв’язків повісити ваших графічних процесорів на горизонтальні алюмінієві довжин у верхній частині рамки. Їм не слід занадто близько один до одного. Спробуйте простір їх близько 6″ один від одного.

 

Останній компонент, щоб додати є вимикач живлення. Підключіть вимикач живлення до материнської плати.

 

Турбота про програмне забезпечення

На комп ‘ ютері завантажити програмне забезпечення видобутку Ethereum, ви хочете використовувати і додати його до USB stick. Для цього прикладу ми використовуємо Етос.

ethOS

ethOS

 

Підключіть USB stick USB диск на материнській платі а інший кабель ethernet ethernet кабельної муфти на материнській платі. Інший – у вашому інтернет маршрутизатор. Підключіть монітор і підключіть його до материнської плати, теж. Тепер ви готові почати його все догори!

 

Включення вашого GPU, гірничо-рудне Ріг

Увімкніть живлення і використовувати ваше вимикач живлення увімкнути материнської плати. Підключення все правильно, GPU вентилятори повинні почати обертатися, і ви повинні побачити програмного забезпечення, які починають працювати на моніторі. Якщо ви використовуєте Етос, вам необхідно ввести “Показати шахтаря”, і ви повинні побачити багато тексту, потокове вгору по екрану. Якщо ви це зробите, ви маєте гірничо-шахтне ефір на на Ethereum вже!

 

Скільки часу потрібно, щоб витягти Ethereum блок буде залежати від кількості та потужності GPU одиниць. Все, що вам потрібно зробити зараз є Влаштуйтеся зручніше та чекати ваших грошей в рулон!

 

Роблячи всі виглядають добре!

На жаль, вище керівництво є тільки основи. Видобуток Ріг, ймовірно буде виглядати досить потворні на даний момент. Ви не збираєтеся хочете запросити всіх ваших tech приятелів навколо показати ваш саморобку тільки ще! На щастя, я отримав кілька рад і трюків, які можна використовувати, щоб зробити ваш cryptocurrency видобутку Ріг виглядають awesome!

 

Використовувати алюмінієві кольорові довжини

Замість промислових дивлячись природного алюміній довжини, може інвестувати ще трохи і отримати деякі фантазії кольорових ones. Магазин, і ви знайдете деякі cool металеві закінчується. Крім того, чорний кутові алюміній довжини є досить поширеними – і звичайно, чорний йде ні з чим!

 

Графічних процесорів часто мають фарбування на них і виглядають досить прохолодно самі. Колір рамки в кольорі з докладним на GPU, сама може зрівнятися. Наприклад, NVIDIA графічних процесорів найчастіше кольоровий фанкі вапна зелений і чорний. За допомогою вертикальних вапна зелений алюміній довжин і чорний горизонтальних частин, безумовно, дати ваш Ethereum, гірничо-рудне Ріг стильний Готово!

 

Закрити гірничо Ріг кадру і прикрасити його

Один з варіантів зробити видобутку оснащення дивитися більше, це додати аркушів деякі матеріали до між весь блок. Будьте обережні, коли роблять це, однак. У наведеному вище прикладі ми створили наш видобутку Ріг справним якомога з як невеличкі роботи. Якщо ви вирішили додати листи до між одиниці, ти обмежують потік повітря. Це важливо, оскільки графічний процесор працює 24-години на день буде отримати дуже жарко!

 

Якщо ви хочете, щоб взяти ваш cryptocurrency, гірничо-рудне Ріг, переконайтеся, що ви додати принаймні один вентилятор, щоб позбутися від цього гарячого повітря. Якщо ви не зробите ваш GPU одиниці мають набагато більше шансів, щоб спалити, швидко.

 

Якщо ви не впевнені в тому додати вентилятори для оснащення, є всі види cool матеріали можна використовувати до між одиниці. Те ж або різні кольорові алюміній можна використовувати, якщо ви не хочете, щоб побачити в блоці. Ви можете зайти на деякі прозорий або побачити, напів – матеріалами, наприклад, плексиглас.

 

Потім можна прикрасити зовнішньої установки за допомогою фарб або додавання наклейок ваших улюблених крипто проектів. Він не буде важко знайти всі види Ethereum Стікери онлайн використовувати на ваших GPU, гірничо-рудне Ріг!

 

Поекспериментуйте з різними способами можна повісити вашу графічні процесори NVIDIA

У наведеному вище прикладі я використав zip зв’язків повісити в графічних процесорів. Це було зробити його дуже швидко і легко замінити графічних процесорів, якщо вони вигорають, або ви просто хочете, щоб модернізувати їх. На жаль, так зручно, як і zip зв’язків, вони дійсно не виглядають так здорово!

 

Якщо зовнішній вигляд вашого Ethereum, гірничо-рудне Ріг дійсно важливо для вас, використовуйте щось трохи більш постійного. Ви можете спробувати Буріння отворів у видобутку Ріг кадр з прикріпленим кронштейна повісити на графічні процесори NVIDIA. Це буде тримати все всередині кадру і зробити все це подивитися, що трохи більш професійним.

 

Додавши, ліхтарі

Якщо ви не настільки стурбований ефективність вашого Ethereum видобутку Ріг, ви завжди можете використовувати деякі додаткові потужності, що блок живлення може виробляти додати деякі фантазії вогнів. Ви дійсно можете йти дикої природи з вогнями. Просто подивіться на деякі настроювані High-End ігор ПК для натхнення. Хоча вони фактично не буде додавати будь-яку функціональність із блоком, вогні зробить видобуток Ріг виглядає він в не надто віддаленому майбутньому!

Додавши, ліхтарі

Додавши, ліхтарі

 

Додати монітор до одиниці

Ще один спосіб зробити ваш Ethereum Шахтар чудово виглядати, це додати монітор із блоком, сама. Це дозволить вам відслідковувати вашого підрозділу без необхідності додаткових проводів або за допомогою монітора комп’ютера власний.

 

Ви можете змонтувати маленький РК-монітор до бази і Збігайте він же джерела живлення як ваш графічних процесорів (якщо це досить великий блок живлення). Потім можна накрити цілком або залишити його відкритим. Додавання монітора до вашого GPU видобутку Ріг буде не тільки зробити її виглядати круто, але це також означатиме, ви можете використовувати його в меншу ділянку вашого будинку або офісу!

 

Висновок

Отже, ось воно! Ось моє Керівництво для побудови видобутку Ріг. Хоча вони можуть виглядати супер високо tech, вони не дійсно не так складно налаштувати!

 

Є ще кілька речей, щоб згадати, перш ніж я закінчу це керівництво хоча. По-перше, ви повинні в магазині кращим провайдером Ціна енергії, що ви можете. Ви можете подумати, що найдорожчою частиною гірничо cryptocurrency є ціни на частини ви використовувати, щоб побудувати видобутку Ріг. Тим не менш, ви помилилися! Електроенергії буде серйозно є в вашого прибутку. Завжди йти з найдешевших постачальника.

 

Також не варто купувати бувші графічних процесорів для гірничо-шахтного Ріг. Вони можуть заощадити трохи грошей авансом, але вони навряд чи може працювати так само ефективно, як нові і їх тривалості життя буде набагато нижче! Ми сподіваємося, з поради, я дав вам у цьому посібнику, тепер все готове для початку будівництва першої Ethereum видобуток СФАЛЬСИФІКУВАТИ.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *