Тренінг

Кращих монетку, щоб витягти – ваш кращий вибір гірничо Altcoin

cryptocurrency mining

Здравствуйте і Ласкаво просимо на цей посібник, щоб краще монети для видобування. Перші речі по-перше, я повинен відзначити, що cryptocurrency витягти-це величезна тема, і повністю розуміти це займе набагато більше часу статті, ніж ця.

 

Попри це, я сподіваюся, що це послужить ідеальною книгою з цієї теми. Врешті-решт, я сподіваюся, це допоможе вам вирішити кращих монетку, щоб витягти. Під час керівництва я опишу багато різних аспектів Bitcoin і altcoin видобутку. Разом, ми розглянемо:

 

 • Що таке cryptocurrency видобуток
 • Як криптографічного монети взяті
 • Те, що мають на увазі, коли вони кажуть, що складність видобутку
 • Деякі корисні слова, які часто виникають, коли ви читаєте про видобуток altcoins або Bitcoin
 • Як вибрати те, що для видобування
 • Нарешті, я буду дивитися на деякі з переваг гірничого деякі з top cryptos сьогодні

 

Перш ніж ми почнемо, дивлячись на те, як вибрати кращих монетку, щоб витягти, я спочатку необхідно пояснити, що саме гірничо-шахтне, для тих, які є абсолютно новими для цієї теми. Давайте приступимо!

 

Що таке cryptocurrency видобуток

Видобуток є життєво важливу особливість багатьох cryptocurrencies. Простіше кажучи, це процес, за допомогою якого угоди є перевірив, що вони слідувати певним правилам, мережі. Шахтарі, рекомендується виконати необхідні перевірки і перевірок фінансово.

Це робиться з плату, яка стягується з користувачів, які платять, щоб відправити їх операцій, а також спеціальну нагороду нової валюти, що звільняється з кожен новий блок, додані до ланцюга. Цей тип оплати називається блок винагороду.

 

На самому базовому все що вам потрібно, щоб витягти cryptocurrency є комп’ютер, Інтернет і спеціальні частина програмного забезпечення. Ви знайдете це програмне забезпечення на GitHub сховища з cryptocurrency, що ви вибрали для видобування. Крім того, ви можете знайти вже вбудовані у cryptocurrency гаманець програмного забезпечення. Це у випадку з подібними Monero і Electroneum.

 

Cryptocurrency видобутку розбиття

Давайте подивимося на розбиття що одиниця cryptocurrency видобуток насправді робить для забезпечення мережі і випустити нові монети. Для простоти я будемо посилатися на валюту, під час видобування переданого як Bitcoin. Процес є дуже подібним для всіх cryptocurrencies, які вимагають гірська хоча:

 

 • По-перше, комп’ютера перевіряє список очікування операції проти на blockchain. Вони повинні бути впевнені, що ніхто з монети були витрачені двічі і кожного рахунку або гаманець має достатнього залишку відправити Bitcoin операцію, запитану.
 • Після цього комп’ютер пачками ці перевірені операції в блоці.
 • Після того, як набір операцій формується в блоці, Шахтар повинен вирішувати свого роду головоломки публікувати блоку на ланцюжку. Ця головоломка-вгадати «хеша» блок.

 

Примітка:

Геш створюється за допомогою криптографічний алгоритм перетворити текст, який відповідає усі суми операції для цього блоку, а також їх відправників і приймачів в декількох символів. Цей рядок символів абсолютно унікальне і може відноситися тільки до блоку, намагаючись бути опубліковані. Якщо ви були змінити деякі подробиці на блок інформації, хеш повністю змінили б теж. Це дуже важливо.

 

 • Коли комп’ютерна система видобутку нарешті вгадує правильне поєднання букв і цифр хеш, його можна публікувати блоку в кінці ланцюга.
 • Оскільки кожен блок містить хеш попереднім блоком занадто, ланцюг не може бути змінений. Якщо хтось намагаються змінити кількість Bitcoin на певну адресу, було б зробити кожному блоці в ланцюжку (після tamper) неприпустиме.

 

Складність видобутку

Cryptocurrency мережі автоматично змінюється на складно з проблем, які мають бути вирішені. Це гарантує, що монети звільняються з постійною швидкістю. Якщо багато шахтарів добувають мережі, труднощі буде збільшуватися.

 

Якщо дуже мало шахтарів є забезпечення мережі, буде відносно легко вирішити проблеми. Труднощі монетку також впливає на його рентабельності, щоб витягти. Якщо ваше устаткування обмежується GPU одиниць, кращих монетку, щоб мої матиме нижній труднощі.

 

Словник термінів гірничо Cryptocurrency

Хеш ставка – скільки вгадує Шахтар можна зробити в хеш блок.

ASIC – програми комплексного ланцюга. Ці чіпи були спеціально розроблені для видобування cryptocurrency. Вони коштують дорого, щоб купити і енергоспоживанням, але є кращими на ринку для видобутку.

гірничо-шахтне Ріг – видобуток Ріг-це набір процесори, графічних процесорів або НВІС чіпи працює разом, щоб збільшити шахтарському хеш ставку.

GPU – процесор відеоадаптера, створений для відтворення 3D-графіки. Вони можуть створити більше здогадки в хеш, ніж процесор в таку ж кількість часу.

CPU – центральний процесор. Процесор, як ваш мозок комп’ютерів. Він обробляє інформацію даного йому комп’ютерних програм. Процесори, також дешевих, найбільш легко доступний спосіб шахтної cryptocurrency.

Докази роботи – процес підбору хеш відомий як доказ роботи. Доказ робота робить його дуже дорогим, щоб обдурити cryptocurrency мережі. Це засіб захисту життєво важливих більшість blockchain мереж.

 

Отже, ви тепер знаєте, як гірничо працює, але як ви йти про вибір кращих монетку, щоб витягти?

 

Що звернути увагу при виборі монету

Якщо ви хочете, щоб вибрати кращих монетку, щоб витягти, існує багато дивитися. По-перше, ви повинні думати про те, що ви гірничо cryptocurrency для досягнення. Для деяких, це буде очевидно – негайного прибутку. Інші будемо розглядати їх видобуток, як хобі, які можуть зробити їх дуже багатим в довгостроковій перспективі.

 

Нарешті, є ті люди, які хочуть, щоб витягти cryptocurrency для захисту мережі. Це у випадку з багато любителів Bitcoin. В той час як вони не будуть робити будь-які прямі прибуток, вони допомагають децентралізацію мережі. Для них гірничо-рудне мережі як платити за антивірусне програмне забезпечення, щоб убезпечити комп’ютер-всі повинні робити це.

 

Для цілей цієї статті я припускаю, що ви хотіли, щоб прибуток від гірських робіт.

 

Рентабельності короткостроковій перспективі

Якщо ви просто шукаєте короткострокові прибутки, ви будете мати для Будьте актуальний з мінливі умови видобутку для різних проектів. Так як складність видобутку кожен валюти є постійно зміни, та це нікуди не годиться, мені кажу вам вказати ваше устаткування в одну монету і для вас, просто дайте обладнання ходити на роботу на нього. Що таке вигідно сьогодні може бути завтра!

 

З цієї причини, це набагато більше сенсу для мене, щоб пояснити, як відкрити для себе те, що мої себе. Таким чином, ви постійно знати, кращі монети, щоб витягти і можете переключитися на буровій altcoins, які представляють найбільш прибутковості в будь-який даний момент!

 

Видобуток рентабельність калькулятори

Один з найпростіших способів перевірити рентабельність кожен cryptocurrency є використання калькулятора рентабельності видобутку. Є багато на вибір.

 

Той, який я особливо люблю використовувати передбачено CryptoCompare. Все, що вам потрібно зробити, це ввести деякі подробиці і калькулятор покаже вам, що є найбільш вигідним з БТД, XMR, ТИРЕ, ETH, ЗЕЦ, «ОТК» тощо і PASC. Інші калькулятори покаже рентабельність інші монети занадто.

 

З’ясувати, що витягти використовуючи калькулятор видобутку крипто порівняти дуже легко. Я перелічив наведені нижче дії:

 

Введіть загальна хешування живлення (хеш ставка) видобуток Ріг. Кожен GPU або процесор буде мати різний витрата. Ви можете перевірити їх тут для non спеціальні підрозділи (графічних процесорів і процесори), або тут для ASIC фішки.

 

Введіть сумарну потужність, які споживають ОСНАЩЕННЯ у ватах. Це буде детально описано десь на сторінці специфікації частина гірничо-шахтного обладнання або на два посилання в попередній точку кулі.

nvidia data

nvidia data

 

Введіть ціну вашого електроенергії. Це буде в кіловат-годину (кВт/год). Це можна отримати від постачальника електроенергії.

 

Введіть ваш видобутку басейн плату, при необхідності. Калькулятор тоді покаже вам прибуток ви можете очікувати, щоб зробити в день на тиждень, на місяць та на рік. Як легко це?

monero mining calculation

monero mining calculation

 

Довгостроковий потенціал проекту

Ще один спосіб вирішити кращих монетку, щоб витягти є дивитися на потенціал довгострокового проекту. Це може бути не зовсім найприбутковіших монетку, щоб витягти сьогодні, але видобуток може бути способом, щоб зібрати більше монет, перш ніж Ціна збільшується з майбутніх прийняття. Монети як Ethereum б приклад проекту з величезним довгостроковий потенціал, який не може бути найбільш вигідним сьогодні.

 

Одна річ, щоб Зауважте, якщо ви розглядаєте можливість прийняття такого підходу до визначення кращих монетку, щоб витягти, що вам доведеться вирішити, чи видобуток СФАЛЬСИФІКУВАТИ би більш корисним, гірська різних монету і потім торгівлі цією монетою для обраного довгостроковий проект. Це включатиме трохи більше роботи від вашого імені (фактично торгують монети як і постійно перевіряючи, яка є найбільш вигідним монетку, щоб витягти), а також деякі операції і торгівлі зборів.

 

Тепер, коли у вас є деяке уявлення про Bitcoin і altcoin видобуток і деякі ідеї про те, як вибрати те, що монети для видобування, я розповім вам через деякі з найбільш популярних варіантів для cryptocurrency гірська сьогодні.

 

Кращих монетку, щоб витягти: деякі приклади

Bitcoin

Bitcoin є в даний час номер один займає cryptocurrency з точки зору її ринкова капіталізація. На жаль, це зовсім не означає кращих монетку, щоб витягти з точки зору прибутку. Це тому, що є так багато ASIC видобутку КРИВОРІЗЬКОГО гірничо в мережі вже. Для шахтаря, який не готові інвестувати буквально мільйони доларів на обладнанні вона не збирається бути варто Bitcoin видобутку.

 

Все, що сказав, там все ще дуже хороша причина, щоб мої Bitcoin-збільшити децентралізації в мережі. Багато Bitcoin пуристів вважають, що тільки Bitcoin пропонує рівня незмінності та цензури опору, необхідні для дійсно децентралізованого валюти. Для них витрати на запуск малого Bitcoin видобутку Ріг є невелика плата зіграти свою роль у забезпеченні найбільш важливим з усіх cryptocurrencies.

 

Однак, якщо суворо прибуток, яку ви шукаєте, ви не живете в холодному кліматі дешеві сила і ви ще не отримали мільйони інвестувати, то вам варто пошукати можливості з видобутку altcoins.

 

Ethereum

Ethereum — проект з великий довгостроковий потенціал. По суті, одним із співзасновників Reddit, Алексіс Ohanian, прогнозує, що кожен ефіру маркер буде $15000 кінця 2018. Він вважає, що його наздогнати Bitcoin і стати найбільш цінним активом в просторі весь cryptocurrency. Якщо це сталося, правда, було б зробити, гірничо-рудне Ethereum дуже добре грати в довгостроковій перспективі.  Давайте подивимося на тему більше, щоб дізнатися, чи Ethereum може бути кращих монетку, щоб витягти.

 

Ohanian та інші БИЧАЧИЙ коментатори будуємо свої прогнози на те, що додатки можуть бути побудовані на вершині Ethereum мережі. Існує говорити про децентралізованого будинку спільне використання додатків, як повітря Bnb або еквівалент Uber в їздити спільне використання платформи, створені в Ethereum мережі. Якщо один з цих додатків виявиться настільки успішними, як їхні еквіваленти централізованої, значення ефіру токени будуть стріляти.

 

Примітка також є підприємства Ethereum Альянсу. Ця група деякі з найбільших компаній на планеті в даний час тестуючи blockchain додатків, спираючись на Ethereum мережі. Якщо ви подивитеся на в нижче екрані пострілу з гурту веб-сайт, ви побачите, що існують деякі досить вражаючі і захоплюючих імена, які зацікавлені в Ethereum.

ethereum зацікавлені компанії

ethereum зацікавлені компанії

 

Monero

Monero є cryptocurrency з дуже реальним сценарій виконання вже те, що вже існує в реальному світі. Оскільки це одна з найбільш успішних конфіденційності монети, існує безліч різноманітних причин, чому люди хотіли б використовувати його. Давайте розгледіти в Monero є кращих монетку, щоб витягти.

 

Є багато користувачів Monero, які в даний час купувати і продавати речі для Monero темно web ринку місць. Але є й багато прикладів, де зосереджено конфіденційності монети є корисним, які не є незаконними.

 

Є навіть цілих народів, які зацікавлені в Monero. Візьмемо Північної Кореї, наприклад. Ізгоїв держави за повідомленнями використовує Monero ухилятися від економічних санкцій, покласти на них з боку Заходу.

 

Незважаючи на те, що незаконним програм Monero може відкласти деякі люди із видобутку його функцій конфіденційності монети зробить дуже важко, розгін на Monero, використання. Врешті-решт, як може, ви поліція те, що ви не можете бачити?

 

Один з кращих речей про видобуток Monero є, що ви можете мої прибутково за допомогою процесори або графічних процесорів. Це тому, що він використовує різні хеш-алгоритм Bitcoin і інші cryptocurrencies, який називається CryptoNote.

 

Це також дуже легко налаштувати операції з видобутку Monero. Це можна зробити за допомогою графічного Інтерфейсу версії програмного забезпечення гаманець. Це робить Monero, один з кращих монети витягти для абсолютних новачків.

 

Electroneum

Electroneum була заснована на Monero. Це означає, що це так само просто, щоб мої як Monero є. Знову ж таки гаманець, сам має дуже проста у використанні “витягти” функція, яка буде почати отримувати Electroneum з одним натисненням кнопки.

 

Рішення Electroneum команда зробити їх монету, один з найпростіших валюті, щоб почати видобуток було навмисним. Electroneum також має деякі великі цілі. Команда за це дійсно хоче стати cryptocurrency з в країнах.

 

Зробивши його легким для користувачів мобільних телефонів використовувати програмне забезпечення вбудованої видобутку, пов’язаних з гаманця Electroneum за замовчуванням, вони сподіваються, це буде розвиватися в найбільш децентралізованого cryptocurrency. Цей простий спосіб Шахта грошової одиниці повинні дати всі ці мобільний телефон власники економік, що розвиваються шанс взяти участь в цифровій економіці, без необхідності традиційних банківських послуг.

 

Zcash

Zcash є інший конфіденційності зосереджено cryptocurrency. Одна з речей, що робить його популярним вибором серед cryptocurrency шахтарів, що він стійкий до МОНОКРИСТАЛЬНІ. Це означає, що це все ще дуже вигідно, шахта Zcash за допомогою набагато дешевше GPU фішки, так що це величезний плюс при виборі кращих монетку, щоб витягти, якщо ви не хочете витрачати багато на GPU.

 

Завдяки його особливості конфіденційності Zcash підтримується подібними Едвард Сноуден. Він стверджує, що її “конфіденційності властивості є справді унікальним”. Колишній агент НГБ (звичайно) є чимось експертом у захисті онлайн даних. Це почасти завдяки його exposés на shady практики різними урядами по всьому світу, що конфіденційність в Інтернеті навіть отримав увагу масового це зроблено в останні роки.

 

Існують також багато інші монети! Звичайно, це не повний список cryptocurrencies доступна для видобування. Існують сотні інших на вибір. Перелічені вище це лише деякі з найпопулярніших. Вибираючи кращий монети, щоб витягти буде залежати від ваших цілей як Шахтар.

 

Тим не менш, ми сподіваємося поради, я дав вам про те, як вибирати, що екстракт до конкретних прикладів допоможе вам звузити вибір для себе.

 

Висновок

Ось наш гід Bitcoin і altcoin видобутку. Я сподіваюся, що ви знайшли його як розважальних і, що більш важливо, інформативним. Як ви бачите, є багато різних речей, щоб думати про, коли видобуток altcoins. Існує безпосередній рентабельність, довгостроковий успіх проекту, і навіть чи хочете ви витягувати на валютну чомусь інші, ніж прибутку.

 

У цьому посібнику ми розглянули багато, так що давайте мати невеликий команди. Я говорив вам через такі дії:

 

 • Є те, що видобуток cryptocurrency
 • Як процес cryptocurrency гірничих робіт.
 • Те, що ми маємо на увазі за складність видобутку.
 • Деякі корисні слова можна зустріти при вивченні про видобуток altcoins або Bitcoin навчання.
 • Я потім охоплює як вибрати кращих монетку, щоб мін. Це спричинило, дивлячись на ваші цілі, як Шахтар.
 • Нарешті, я говорив про переваги Гірська частина верхнього cryptos сьогодні. Я покрив: Bitcoin, Ethereum, Monero, Electroneum і Zcash.

 

Тепер, коли ми все зробили, що ви думаєте? У вас краще уявлення про те, як вибрати різні монети зі мною. Ми також будемо раді почути, що ви думаєте, кращих монетку, щоб витягти! Дайте нам знати!

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *