Тренінг

Все, що вам потрібно знати про те, як до екстракт Cryptocurrency

mining

З cryptocurrencies введення основне русло все більше і більше людей кожен день розвивати інтерес до цього нового і дивного світу blockchain. Багато цих людей прийти до cryptos, тому що вони почули, що це можна зробити з них гроші. Якщо ви один з тих людей, ви ‘ Re пощастило, тому що сьогодні я хочу розповісти вам, як шахтної cryptocurrency.

cryptocurrency mining

cryptocurrency mining

 

Ми почну, що охоплюють сам – термін ми будемо говорити про те, що cryptocurrency видобутку і чому люди турбувати гірничо cryptocurrency в першу чергу. Потім я вам скажу про різні способи ви можете отримати cryptocurrency – свої плюси, мінуси їх і так далі. Нарешті, ми поговоримо про деякі з найбільш популярних монет, коли справа доходить до криптографічного видобутку.

 

Введення

так, перших речей перший… Що таке cryptocurrency видобуток?

Щоб покласти його в дуже простими словами, крипто є процес, в якому машина виконує деякі завдання, щоб отримати трохи cryptocurrency. Це найбільший TL, DR можливим, так що давайте розгалужуються трохи, ми будемо?

 

Уявіть собі, що у вас є машина, яка витягує крипто монети. Ми будемо говорити про конкретні види машин пізніше у підручнику, але заради прикладу, давайте просто сказати, що це ваш власний, персонального комп’ютера і ви намагаєтеся з’ясувати, як витягти cryptocurrency.

 

Ваш комп’ютер буде виконувати специфічних завдань, необхідних, щоб мати можливість отримати навіть найменшої кількості cryptocurrency. Ці завдання називаються “Доказ робота”, і вони призначені для створення справедливої ігрове поле для всіх різних шахтарів там.

 

Завданнями, самі є математичних рівнянь. Більше шахтарів необхідно вибрати один, pool конкретних гірничо-жорсткі рівнянь стати. Це приносить рівновагу в басейн, але це також мотивує використання техніки більше і сильніше.

 

Є багато більш тонкі факторів, які вступають в гру, хоча гірській процес відбувається, але загальна ідея полягає в тому, що якщо пристрій сприяє “mining”, ви отримаєте частка видобутку.

 

Це дуже короткий і простий спосіб визначення, що таке cryptocurrency гірничо. Тепер давайте перейдемо до те, що ви прийшли сюди, щоб побачити – як витягти cryptocurrency.

 

Як витягти Cryptocurrency?

Є дійсно кілька способів, ви могли б йти про видобуток cryptocurrency. Я буду покрити основні з них тут і почати з Найпростіший з них – хмара видобутку.

 

Метод 1 – хмара гірничо

якщо ви шукаєте як шахтної cryptocurrency, Хмара, гірничо-рудне, ймовірно, найбільш популярним способом з моїм cryptocurrencies без того, щоб підняти палець.

 

Хмара видобутку є процесом, де ви платите комусь (найчастіше це великі корпорації) конкретні суми грошей і “оренда на” їх видобуток машини під назвою “rig” і процес видобутку себе. Це оренда триває узгоджених на проміжок часу, через який всі доходи, що робить установки (за винятком електроенергії та експлуатаційні витрати) передані cryptocurrency гаманці.

cloud mining

cloud mining

 

Люди (компаній), які пропонують ці послуги видобутку хмара зазвичай мають у своєму розпорядженні величезний гірничого господарства з кількома господарств (десятки або сотні установок із накопиченням і разом з нами) і вміють чудово шахтної cryptocurrency. Хмара видобутку стала настільки популярною, головним чином тому, що дає можливість брати участь у світі cryptocurrencies для людей, які, можливо, немає достатньо грошей, щоб придбати своїх власних установок або яких може бути просто не зацікавлені у володіння за rig.

 

Є два варіанти хмара видобутку

Є два варіанти хмара видобутку – безкоштовні та платні. Природно, багато людей, які шукають способи, як мої cryptocurrency б тяжіють до “вільним” Параметри, але він має свої недоліки, (дуже повільно видобутку швидкостях додаткових умов тощо.). Платні Хмара, гірничо-рудне зазвичай працює таким чином:

Ви знайдете безліч хмара видобуток онлайн. Ознайомтеся з планами, що пропонує хост-там, як правило, чотири або п’ять ці плани, починаючи від найдешевших на одну найдорожчих; Деякі хости навіть запропонувати вам можливість створити і налаштувати свій власний план видобутку хмара. Після того, як ви знаєте, що ви хочете, ви просто виконувати операції (означає, що ви платите хост), зареєструвати свій гаманець код cryptocurrency і що це!

 

Різні плани вартістю різні суми грошей і остання для різних періодів часу. Стандартні плани можуть працювати де завгодно від $500 доларів США до $5000 доларів США і останній з двох років на все життя.

 

Зазвичай очікує, що ви беззбитковості в місті на половині на рік – одного року Марка і потім прибуток від трактуватиме. Ніхто може не знати точно, хоча, тому що ціни на cryptocurrencies дуже нестабільних і їх ціни, як правило, схилити зовсім небагато.

 

Метод 2-гірничо-шахтного

видобутку процесор процесор використовує процесори з моїм cryptocurrencies. Раніше вважалося життєздатним варіантом назад в день, але в даний час менше і менше люди використовують цей метод на щоденній основі.  Є кілька причин, чому це. По-перше, процесор є ВКРАЙ повільно. Ви могли б піти місяці не помічаючи самі дрібні суми доходів.

 

Це також зазвичай не варто-зробити дуже мало суми грошей, але ви, ймовірно, витратити десять разів цю суму на електрику і охолодження. Проблема пом’якшує себе, небагато, якщо ви маєте можливість знайти місце, що має приємний охолодження і дешеві електрику, але що трапляється досить рідко.

Так чому люди все ще навіть використовуємо процесора гірничо-шахтне, потім? Ну, в основному тому, що хто-небудь з настільного комп’ютера може це зробити. Все, що ви повинні бути в змозі Шахта методом процесор є буквально тільки комп’ютер і пару програм. Це можна зробити з ноутбуком, але це дуже СИЛЬНО не ADVISED. Комп’ютера буде ймовірно смажити та перегріву в лічені кілька годин.

 

Той факт, що це так легко почати видобуток cryptocurrency приваблює новий процесор шахтарів кожен день. Деякі люди, які шукають як витягти cryptocurrency насправді не хвилює деталі – вони просто хочуть, щоб почати процес, як можна швидше і в будь-якому випадку можливе.

 

Метод 3 – GPU видобуток

Видобуток GPU, ймовірно, найбільш популярні та відомі метод гірничо cryptocurrencies. Якщо ви google “як витягти cryptocurrency”, GPU установок збираєтеся одними з перших речей, які ви побачите.

 

Хмара шахтарів, наприклад, за допомогою GPU установок за свої послуги. І ці хлопці є професіоналами, які іноді мають сотні, якщо не тисячі бурових установок, тому вони, напевно, знаєте, що вони роблять, право?

 

GPU видобутку є дуже популярні, тому що це як ефективним, так і відносно дешево. Не зрозумійте мене неправильно, будівництво Ріг, сам, як правило, дорогі – але коли справа доходить до хеш швидкість і загальна робочої сили, GPU видобутку Ріг є великим.

GPU rigs використовувати відеокарт для видобування cryptocurrencies. Один стандартний Ріг зроблений з процесор, материнську плату, охолодження Ріг кадру та – звичайно – кілька (2-8) відеокарт.

 

Типовий Ціна для добре виконавської і добре побудований GPU видобутку Ріг має на меті бути навколо ціновому діапазоні $3000 дол. Це здоровенний інвестицій, але окупиться набагато швидше, ніж, давайте сказати, процесор шахтаря. Люди шукають способи як витягти cryptocurrency слід обов’язково перевірити їх.

 

Метод 4-ASIC видобуток

ASICs (конкретного додатка інтегральних схемах) є спеціальні пристрої, які покликані явно виконують одне завдання, який в даному випадку є крипто видобутку.

 

ASICs дуже добре відома і заповітна, тому що вони виробляють божевільна кількість cryptocurrency у порівнянні з конкурентами GPU і процесор.

Але якщо вони так добре, чому б не я згадав їх рано? Ну, в основному тому, що вони великі предметом суперечок.  Ви бачите, коли ASIC компанія оголосила про свою нову версію машини, оголошення викликало бурю обурення в cryptocurrency спільноти. Багато людей мають називається для пряма заборона на ці машини. Чому?

 

Because ASICS are so powerful, they rob other miners who are using GPU or CPU rigs of the possibility to keep up both in hash speeds and in earnings. Also, ASICS have twisted the economy of certain specific cryptocurrencies – imagine if the majority of earnings would go to one miner with an ASIC farm, what kind of chaos that would ensue.

 

Кращий спосіб витягти Cryptocurrency

Тепер у вас є розуміння того, як мої cryptocurrency і про всі різні способи це зробити, яке є найкращим способом?  Метод, який найбільше вам підходить залежить від урочисто кілька ключових деталі: готові ви витратити початковий rig? Якщо так, скільки? Ви хочете, щоб ВОЛОДІТИ стенді? Ви ще хочете робити це з за rig?

 

На ці та багато більше схожі питання буде визначати ваш кращий спосіб для екстракції cryptocurrency.  Взагалі кажучи, GPU і хмара видобутку, як видається, два великі варіанти, який люблять. Процесор видобутку є повільно і втомлює, а ASICs видобуток може отримати дуже непередбачуваним, особливо як з пізно.

Якщо ви хочете, щоб побудувати свій власний Ріг, потім GPU, безумовно, шлях. Якщо ви не хочете витрачати ні копійки, і просто отримати йти як можна швидше, ви могли б дати процесора, гірничо-рудне постріл. Однак, якщо ви готові ризикувати, і ви не боїтеся суперечка-ASICs, велику ставку. І нарешті, якщо ви не хочете що-небудь зробити з ні установки, ні будь-який інший тип машини-Хмара, гірничо-рудне є все можливе ставку!

 

Який Cryptocurrency для mining?

Який Cryptocurrency для mining?

Який Cryptocurrency для mining?

 

Ваш вибір передач також повинні залежати від типу cryptocurrency, що ви вирішили шахта.

 

Деякі очевидні фаворити б Bitcoin, Ethereum або тире. Майте на увазі, однак, що Bitcoin видобутку ймовірно найскладнішим з усіх – оскільки монети є таким популярним, є багато шахтарів у світі налаштуванні в кілька басейнів, які існують і намагаючись урвати принаймні невеликий трохи Bitcoin. Це може призвести до вас чекає незліченну кількість годин, поки перший крапель Bitcoin свідомості починають.

 

Маючи це на увазі, кращим варіантом було б палицю з Ethereum або деяких інших менш популярні cryptocurrency. Залежно від вашого метод вибору перевірити ціни, обчислити, коли станеться рентабельності інвестицій, робити деякі математичні, і ви будете розібратися в найкоротші терміни!

 

Висновок

Як ви напевно помітили, є багато різних способів про те, як екстракт cryptocurrency. Вони просто основних методів-якщо ви б хотіли, ви могли б навіть забути про видобуток і стрибати в Bitcoin змішувачі – але це вже зовсім інша історія зовсім інший день. Але це варіант!

 

Одна річ, яку ви повинні не тільки пам’ятати, а також робити відразу ж полягає у створенні cryptocurrency wallet. Рішення про тип cryptocurrency, які потрібно витягувати і просто шукати варіанти wallet для цієї валюти. Ви будете немає ніяких проблем, знаходження один для монет, як Bitcoin, Ethereum або Litecoin, але якщо ви хочете, щоб мої менш відомі валютах, потім може знадобитися для пошуку трохи поки ви знайдете авторитетних гаманець.

 

Отримувати безпечний і авторитетними гаманець, найважливіше завдання, коли ви починаєте з cryptocurrency видобутку. Уявіть собі, якщо ви б видобутку протягом року, і всі свої заощадження будуть вкрадені тільки тому, що ви не удається приділяти увагу під час вибору wallet і взяв рибний той, який отримав зламали.

 

Якщо ви серйозно і дійсно шукає шляхи про те, як cryptocurrency видобутку, я хотів би запропонувати покупку устаткування гаманця-вони найбезпечніший і найбільш надійних cryptocurrency гаманців там.

 

Ну, це кінець мій підручник про те, щоб витягти cryptocurrency. Ми охоплює кілька різних темах і вивчені різних сортів cryptocurrency методів видобутку. Пам’ятайте – метод, що підходить вам більшість буде залежати від урочисто те, що ви хочете і якого роду ресурсів у вас, так що вибирайте ретельно! Якщо Ви зважилися на даючи гірська шанс, я бажаю вам удачі!

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *