Новини

bitcoin видобутку, будуть незаконними в Китаї

bitcoin видобутку, будуть незаконними в Китаї

Китай розглядає загальнонаціональної заборону на bitcoin видобутку.

 

Китай і Bitcoin вийти на ринг

Китай і bitcoin є не завжди хвалився міцних відносин між собою. Минулого року, країни розміщені заборону на cryptocurrency торгівлі і намагалися обмежити Біржовою діяльністю, але заборона bitcoin видобутку буде в кінцевому підсумку скасувати на деякі з найбільших компаній в Китаї.

Великий bitcoin гірничодобувних компаній, таких як Bitmain зробив бізнес у Китаї протягом багатьох років, і з такої заборони в силі, важко сказати, де вони будуть йти або що вони будуть робити.

 

Bitcoin, останнім часом, була на те, що бичачий рулону. Валюта нещодавно шипами за межі Марк $5000 в перший раз в кілька місяців. У листопаді минулого року, валюти, – який був був хворого з початку 2018-впала в середині-$3000 діапазон, викликаючи багато любителів втратити їх прохолодно. Багато хто вважали, грошової одиниці або ніколи не одужає або буде потрібно багато часу, щоб зробити це.

 

Хороша новина в тому, що це не так, і навіть якщо bitcoin залишається, де це на деякий час, успіхи в підручниках та трейдерів користуються найбільшим вікна, вони повинні були приблизно п’ять місяців. Однак, слід Китай пройти через свою заборону на видобуток, що можуть позначатися неприємні на тій валюті ціни.

bitcoin видобутку, будуть незаконними в Китаї

bitcoin видобутку, будуть незаконними в Китаї

 

Здається, що кожні кілька років, агентства, відомий як Китаю національного розвитку та реформування комісії (NDRC) публікує список різних галузей промисловості, якої небудь потрібно обмежити, перешкодити або обмежити взагалі, оскільки вони вважаються “небезпечне, незаконним або погано для довкілля». Цей останній список включає в себе bitcoin видобутку як потенційний варіант “поетапного відмови від”.

 

Китай практично домінує bitcoin видобутку сцени, яка припускає, що економіки може постраждати сильно він повинен вжити таких заходів проти видобутку.  Однак, не кожному переконаний, що заборона буде проходити через.

Венчурний капіталіст Dovey Wan є скептично, що Китай буде коли-небудь пройти з про заборону видобутку cryptocurrency, пояснюючи на Twitter:

 

NDRC оновлює нову версію таких пропозицій кожен інші 3-5 років з моменту початку 2000 року. Елементи, які повинні бути ліквідовані до кінця 2006 року все ще знаходяться в 2011 і 2019 версії.

 

Китай керування коливанням криптографічного?

Інший Скептик поставляється у вигляді інвестора Jehan Чу, які пояснюється в заяві:

 

На NDRC крок є в черзі загальний з Китаю бажання для керування різними верствами крипто вибухово зростаючої індустрії. Я вважаю, Китай просто хоче “перезавантаження” крипто промисловості в один що вони нагляду, той же підхід, вони взяли з Інтернету.

 

Є додаткові припущення, що Китай не має наміру встановлення заборони на камені, і що це все просто намагаючись розмістити криптографічного і blockchain додатків в державного контролю.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *