Новини

Вільні гроші: як студенти видобуток Cryptocurrency у своїх кімнатах гуртожитку

видобуток

Минулого місяця, повідомлення про поверхню на крипто видобуток дослідження, проведеного tech конгломерату Cisco з наступних заголовок: “коледжі діти використовують кампусу електроенергії для видобування криптографічного.”

 

Дійсно, багато студентів не доведеться турбуватися про оплату рахунків влади, відповідно до їх університету житла контракти, які, як правило, для покриття витрат електроенергії. Що “вільних” влада дозволяє їм хост економічно ефективним видобутку бурових установок, де єдиний рахунок є фактична устаткування. Майже здається занадто гарним, щоб бути правдою: видобуток студенти отримують пасивний дохід, які потенційно можуть охоплювати покупки кілька підручників — або навіть розплачуються за весь семестр і багато іншого.

 

Однак, там є одна заковика: немає електрики є фактично безкоштовно, і врешті-решт хтось повинен платити ціну.

 

Як популярний є видобуток серед студентів?

Cisco секюріті дослідників досліджено cryptocurrency гірничодобувної діяльності через різні галузі вертикалей. Дослідження проводилося візків компанії cloud безпеки парасольку, яка стежить за клієнтів мережні підключення до екрану шкідливих діяльності, нібито виявлення інцидентів крипто видобутку.

 

Відповідно до висновків університетських кампусів є другим за величиною шахтарів віртуальний валюти по всій промисловості вертикалей 22 відсотків, другий тільки до енергетика та електропостачання сектору, що близько 34 відсотків.

 

Прес повідомили, шахтаря доходи почали зменшуватися в 2018 році (останній рік для статистики), завдяки крипто зимових та його супутніх Ціна drop. Що зробив видобутку менш прибутковими. Але хеш ставки продовжує збільшуватися, із зазначенням, що басейн видобувної продовжує зростати, навіть, як окремі шахтарів приходять і йдуть.  Cisco загрозу дослідник Остін МакБрайд пояснив тенденція PCMag, про те, що ‘ ви залишите [видобутку Ріг] працює в кімнаті гуртожитку протягом чотирьох років, ви ходити з коледжу з великий шматок від зміни.’

 

Запуску видобутку установок в гуртожитку, студенти нібито уникнути електрика витрат, пов’язаних з cryptocurrency рентабельності видобутку, сказав МакБрайд, додавши:

 

‘ Гірська труднощі для багато монет є дуже високою прямо зараз-це означає, що він коштує більше електрики та Інтернету, ніж прибуток може виробляти від видобутку ці монети. Якщо вам не доведеться платити за ці витрати, то ви знаходитеся в дійсно гарне місце для заробляння грошей в університеті dime.’

 

Аналогічний доповідь було проведено раніше в березні 2018 році, коли кібер атакувати моніторингу фірма Vectra з’ясував, що обидва навмисне cryptocurrency видобутку і cryptojacking був стають все більш поширеними в університетських кампусах, ніж в інших промисловості.

 

Згідно з Vectra університети нездатні контролювати свої мережі тісно в великих корпорацій з високих бюджетом ІТ кафедр, “кращий [консультування] студентів про те, як захистити себе і університету, встановлення операційної системи патчі і створення поінформованості про фішинг-листи, підозрілі веб-сайти та веб–оголошення.”

 

Студенти, які приймають перевага цієї “вільний влади”, у свою чергу, є “просто бути опортуністичні як значення cryptocurrencies збільшився в минулому році,” заявив Vectra в блозі. Метт Уолмслі, Європи, Близького Сходу та Африки директор Vectra, сказав Cointelegraph, що, хоча сферу їх дослідження був міжнародним, він не може розкривати, якої університети брали участь в дослідженні:

 

“Дані було передбачено закладів освіти світу на розумінні, що будь-яку інформацію, отриману б залишитися анонімним.”

 

Таким чином, хоча це важко точно визначити гарячих точках шахтні коледжу віртуальний валюти на карті, явище здається досить популярні в цілому. Відповідно до 2019 Vectra доповіді, опублікованій на початку цього року “cryptocurrency видобутку зросла популярність зі студентами та злочинців, особливо серед вищих навчальних закладів з великим студент населення.”

 

Це дійсно так просто?

 

Одним з основних речей про видобуток в університеті житлових умов є, що воно має бути стриманий — в іншому випадку наглядачів можуть чути шум і почати розслідування. Марк D’Aria, засновник і генеральний директор Bitpro, Нью Йорку монтаж і видобуток операція управління фірмою, сказав, що:

 

“Я підозрюю, що переважна більшість добування з університетських містечок, не підтримується те, що ви б вважати видобуток ‘установки’ — ці гігантські машини з декількох графічних процесорів, цілі [графічних процесорів], побудований для видобутку. ASICs [конкретного додатка інтегральних схемах] також безумовно буде вкрай рідко просто тому, що вони настільки голосно і гарячі що ніхто не буде їх терпить їх в кімнаті в гуртожитку дуже довго. Студент буде потрібно пояснювати, що і він не збирається отримати разом з ним на довгий.”

 

Замість цього, більшість видобуток, здається, виходячи з студентів старомодним ПК, запропонував Генеральний директор Bitpro. Зокрема, випадкові машини може забезпечити їх власників з помірним доходи навіть під час поточного, Ведмежий ринок.

Враховуючи, що додаткові витрати, пов’язані з електрикою охоплені третьою стороною, звичайно. Згідно з D’Aria:

 

“Gaming rig з одного high end GPU може виробляти може бути $1/ день. Але навіть запуску млина ноутбук може виробляти кілька центів, а також. Важливо визнати, що хоча $1/ день малого — якщо ви не маєте платити за електрику, немає ніяких підстав для кого-то з gaming rig або досить потужний ноутбук * не * витягти. Це буквально вільних грошей”.

 

Крім того, генерації cryptocurrency з комп’ютером, не обов’язково вимагають істотних технічних навичок і знань. “Це дуже легко зробити послуги, як NiceHash [крипто хмара видобутку ринку], які можна настроїти, щоб автоматично мої, коли вона не використовується ваш комп’ютер як заставку,” D’Aria додається.

 

Дійсно, Том (псевдонім для збереження конфіденційності), університет Міссісіпі студент фармацевтичних наук, сказав, що він використовується NiceHash з його ігрового ПК з моїм Bitcoin близько двох місяців, але незабаром вирішив відмовитися від ідеї, через що постійно високі навантаження і зростання цін на GPU:

 

“Я був в змозі зробити близько $120 грн., якщо ціни bitcoin залишалися в $15,000. З bitcoin в даний час близько $4000 грн. це може бути вигідно, враховуючи, що я отримував безкоштовне електрику. Однак, через навантаження на систему, а також overinflated ціни графічних процесорів, я б не робити цього більше.”

 

Том вказано, що, будучи житель радник гуртожитку, йому вдалося виведення з місцевих обслуговування помічника. Що дозволило йому, щоб переконатися, що його поверх був достатньо кондиціонер провести Шахтар:

 

“Було б неможливо сказати, якщо я повинен був мій комп’ютер на весь час, тим більше, що це був величезний, 11-поверхова будівля”.

 

Тома кімнаті відчував холодні зимові місяці, так що додаткового тепла було насправді корисно. Він сказав: “Я просто використав мій комп’ютер замість опалювальний.”

 

Однак, іноді, видобуток студентам отримати піддається. Кен (псевдонім для збереження конфіденційності), в Арізоні державний студентів університету, які досліджень прикладної фізики, показав, що знімок передбачуваного листа від співробітника університету. В ньому Кен був бути поінформований, що команда безпеки “виявила монети Шахтар програма” на двох своїх пристроїв.

 

«Хотілося б ви, щоб видалити програми або запустити перевірку на віруси, у випадку, якщо ви не знали таких програм, як це ілюструє шкідливі програми на вашому пристрої,»,-заявив він.

 

Кен дійсно використовував NiceHash в той час як він підтвердив цю дію. Після консультацій з шахтарів на r/BitcoinMining subreddit, він вирішив використовувати віртуальну приватну мережу (VPN), кожного разу, коли він був гірничо-шахтне, кажучи: «у мене вже був один і я переконався, що вона перетворилася на запуск і вбити перемикач Інтернет був активним, так що вони не могли відстежувати мене.”

 

Однак, як тільки Кен зумів Шахта “кілька сотень доларів”, NiceHash був зламаний, і студент втратив значну частину своїх коштів, як він ще не переїхали їх приватні гаманець.

 

Кріс Партрідж є обчислювальних безпеки випускник Рочестерського технологічного інституту (РИТ), які також добували cryptocurrency під час свого перебування в коледжі, запуск в 2015 році і триває до середини 2016. “Я був цікаво про Bitcoin і які, здавалося, як хороший спосіб, щоб дізнатися,” сказав він. Його налаштування було трохи більш передові в порівнянні з Томом і Кен, як він використовував “пара” Antminers, монарх пакет і Просперо X 1.

Отже, кількість тепла виробляється за його устаткування було значно вище:

 

“Ніхто з них [видобутку бурові установки] не віддалено струму gen, навіть у той час, і всі вони були сильно underclocked/undervolted/мод буде прохолодніше і тихіше. Життя в Рочестер [New York), де було морозно, весь час, ми були наші вікна відкриті 24/7 (навіть під час хуртовин!) і шахтарі зазначив в неї, або ж стало дуже жарко в областях нашого життя дуже швидко. Це було трохи деформації для Мій сусід і я, але він був гарній спортивній про речі.”

 

Куропатва, сказав, що він ніколи не був пійманий у законі, незважаючи на кілька номерів перевіряє, що сталася помилка через не пов’язані причин. “Ніхто не здавалося, піклуються,” сказав він. “Особливо, так як це було дуже малі операції-я вважаю, я вийшов друком як ексцентричний біт, але не подальшого розслідування було запропоновано.”

 

Хоча вона була не орієнтовані прибутку починанні для колишній студент RIT, він пішов з навколо БТД 0.4, який він потім продав здоровенний суму $6000. Заробітки прийшла в потрібний час: Куропатва необхідні грошових коштів, яка буде проводити його для стажування.

Витративши гроші на загальні витрати на кілька місяців, він навіть мав деякі ліворуч над неважливих покупки:

 

“Я купив Roomba, тому що якщо все, що я збираюся витратити прибуток від магії Інтернет гроші на, це Roomba.”

 

Є навіть більше історій успіху: Марко Streng, співзасновник і генеральний директор буття видобутку, Велика хмара гірничодобувних компаній, чиї електростанції знаходяться в декількох країнах, стверджує, що він по суті почав свій бізнес з кімнаті гуртожитку назад в 2013 році. Він відмовився вказати які університету, він відправився в, однак, мовляв, це “те ж саме ніде в світі.”

 

“Було такого роду сауна атмосферу в моїй кімнаті 10-13 квадратний метр, і шум був дуже гучним,” сказав він. “Ми намагалися, щоб пом’якшити ІТ, поставивши деякі подушки над Шахтар і поставив її ближче до вікна, щоб охолодити його.”

 

Streng сказав, що, у той час як метушню було залучення уваги, своїх сусідів, здавалося, не порушується. “Я маю на увазі, я знайшов це дратує, але це компроміс для мене,”,-додав він. “Я був схвильований, пристрасний, і було економічний аспект — він створений гроші.”

 

Близько 2014 року Streng зрозумів, що місцеві студентський актив почали активно взяти за основу для власного видобутку установок по всьому університетському містечку. “Слух поширюється, так що він [видобутку] одержав деякий тягової,” він нагадав. “На оплату електроенергії студентського гуртожитку піднявся відчутно.”

 

Коли крипто ринку почав рости і Streng в діяльності став все більш вигідним, він зрозумів, що він міг запустити “кілька тисяч цих машин,” створення операції з видобутку промислових масштабах.

 

“, Які приводять створенню Genesis видобутку, один з найбільших гірничодобувних компаній,” сказав Streng. “Я дуже радий, що я зробив це в моїй кімнаті в гуртожитку і знайшов таку можливість. В іншому випадку, це було б ніколи не прийшли далеко. ”

 

Як юридичні та етичні є те, що?

 

Хоча немає університету здається конкретні політиці стосовно cryptocurrency видобутку на його приміщення в січні 2018 році, Стенфордського університету виступив із публічним попередженням проти крипто видобутку на території кампусу, стверджуючи, що школа ресурси “не можна використовувати для особистих отримання фінансового прибутку.”

Попередження, крім того, навів університету керівник інформаційної служби безпеки:

 

“Cryptocurrency видобутку є найбільш прибуткових коли обчислювальні витрати зведені до мінімуму, який на жаль має призвело до заражених системах, неправомірне використання університету обчислень, Прилади й устаткування гірничо особистій власності за допомогою кампусу влади”.

 

Дійсно, багато університетів, здається, заборону на використання своїх ресурсів для особистих фінансових махінацій-у тому числі ті, які спостерігаються в цій статті. В РИТ кодекс поведінки для використання комп’ютера, наприклад, говориться наступне:

 

“Немає членом спільноти РИТ може використовувати RIT, обчислень облікового запису або будь-який комунікаційним обладнанням, що знаходиться у володінні або підтримується РИТ для запуску бізнесу або служби професійного або для реклами для комерційної організації або діяльності. Відповідно до інших певні політики, члени спільноти РИТ не марнувати ресурси університету або використовувати їх для особистої вигоди або для вигоди не університетські сутності.”

 

Однак, не мають конкретних наборів правил шахтні cryptocurrency може фактично викликають проблеми з питань оподаткування для навчальних закладів хто (мимоволі чи ні) розміщення такої діяльності своїх приміщень.

Як Сельва Ozelli Міжнародний податковий адвокат і CPA, сказав, що:

 

“Враховуючи, що електроенергії, як правило, включені у вартість навчання студента або оренди, університетів, б, потрібно настроїти політику щодо того, чи вони дозволять cryptocurrency видобутку на кампусі приміщення або не або чи студенти повинні покриватися додатково для електричних витрати стосовно cryptocurrency видобутку.

 

Якщо університети належної політики в цьому відношенні, вони може піддати себе податкових проблем. Тому що розділ 4, КК-8 повідомлення 2014-21 говориться, що cryptocurrency видобутку, який розглядається як службової діяльності повинна розглядатися як звичайний дохід в цьому році він видобувається а витрати гірничо-включаючи електричний заряд — віднімається як понесені основі на відповідності доходів і витрат.’

 

З етичної точки зору ситуація також є досить складним і думки різняться залежно від навіть ті, хто отримали користь від видобутку на території кампусу.

 

“Я платити, щоб кімната і оскільки немає явного деталі в мій контракт покарані надмірне використання електроенергії я порахував, що я був добре, тим більше, що я мав би використовувати опалювальний будь-якому випадку, тому студенти не могли контролювати температуру в свої власні номери,”, сказав Том з При університеті Міссісіпі, заперечуючи, що в неправильному настроювання видобутку Ріг в своїй кімнаті.

 

Куропатва Рочестерського технологічного інституту був більш критично. “Я не вірю, це етичний шахта в масштабі на коледжі”,-сказав він. “Електрику, будучи”вільні”мені не так само, як бути вільним, на жаль електричної енергії”. Колишній студент РИТ нагадав, що він спалив близько $200 під час видобутку в його dormarty, “припускаючи, що вони отримують досить твердий комерційних електричних ставки.”

Він продовжував:

 

“Більшість людей, які стверджують, що видобуток на кампусів етичні не беруть до уваги важливі другий змінної: це не без ризику. Студент житла не призначена для розміщення великих кількостях електронної техніки і не міг придушити або в іншому випадку містять пожеж електрообладнання – що може легко призвести до пошкодження масивних майна і загибелі людей.”

 

Streng, генеральний директор видобутку буття, вважає, що, хоча студенти можуть сприяти децентралізованих мережу по видобутку, вони не повинні експлуатувати ресурси своїх університетах та інформувати місцевої адміністрації, якщо це можливо. “Я думаю, це чудово, якщо студент хоче це робити [шахти в його/її кімнаті] і схвильований про це,” сказав він. “Але звичайно, вони повинні оплачувати свої рахунки”. Він продовжував:

 

“Нові побічний ефект весь cryptocurrency ідея є що щось, що живуть в маленькій кімнаті можна перетворити електроенергії на гроші. Є багато інституційних установок — не лише у сфері освіти — коли хтось платить за електроенергію конкретної області, поки жителі повинні платити плоских внесок, незалежно від того, скільки електрики, вони споживають. Я думаю, ці провайдери повинні бути інформовані про ці можливості зараз і що люди можуть зробити використовувати їх. Вони повинні поважати це і підготовки проекту в їх угоди”.

 

Таким чином, якщо університети продовжувати в значній мірі виходять видобутку своїх приміщень, явище, ймовірно, зупинитись, що дозволяє студентам отримувати принаймні деякі гроші пива.

 

“Я не можу уявити будь-якого студента має намір включити вниз $30/ місяць або навіть $5 на місяць,”, сказав D’Aria Bitpro. “Незважаючи на те, що вони мають справу з невеликих кількостях на індивідуальній основі, видобуток кімнаті гуртожитку є впровадження cryptocurrencies на ціле покоління молодих дорослих. Вона не приймає їх довго з’ясувати, наскільки легко і він корисний використовувати щось на зразок Ethereum, щоб розділити витрати на 12 пакету natty лід-особливо, коли немає не виписку їхні батьки можуть стежити. “

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *