Новини

Dogecoin, нарешті, перерахованих на Binance — DOGE Ціна на 30%

Dogecoin, нарешті, перерахованих на Binance — ДОЖА Ціна на 30%

Основні cryptocurrency обміну Binance оголосив, що сьогодні вона виведе список dogecoin (DOGE) в пост на своєму веб-сайті 5 липня.

 

Починаючи, ці пари dogecoin почне будучи торгуються на біржі: ДОЖА/BNB DOGE/БТД, DOGE/USDT, DOGE з особи та ДОЖА/USDC. Крім того, користувачі вже змогу розміщувати свої dogecoin на біржі в рамках підготовки до торговельну.

DOGE

DOGE

 

Станом на прес час схоже, монети в питанні відреагував звітності значних успіхів. DOGE, це приблизно на 31% за останні 24 години, і більшу частину прибутку були зареєстровані в близько 30 хвилин.

 

Згідно з Finder Dogecoin почав як жарт валюту, коли Біллі Маркус з Портленда, штат Орегон, він створений і назвав місто на честь “doge”, мем зображенням собаки Шиба іну породи. Монети в даний час на ринку cap, cryptocurrency 26the і загальна вартість мережі становить понад $503 млн.

 

Як повідомлялося раніше на цьому тижні Binance Labs, blockchain інкубації ініціативи у веденні Binance, надала на основі blockchain управління взаєминами (CRM) зауважиити мережа із стратегічного фінансування.

 

Монета, що 27 найбільших cryptocurrency, ринкова капіталізація, котируються на майже 80 обмінів, у той час як fex exchange несе відповідальність за найбільша частка обсяг торгів (34% за останні 24 години).

 

Dogecoin прийшов на існування як спроба популяризувати “легше” підхід до cryptocurrencies серед аудиторії, що був набридло, технічних деталей і оповідань суперечок.

 

Вибираючи дожа мем Шиба іну собаки як монети талісман, його творці Біллі Маркус і Джексон Палмер хотів поставити задоволення назад в світі crypto, пропонуючи на тому ж рівні, функціональних можливостей більше і більше серйозних гравців.

 

Це означає, що Dogecoin можуть бути використані для оплати однолітків to-peer, перетворення, торгівлі або видобування, просто хотіли його більше “серйозних” колеги. Команда за DOGE запущений її створення у грудні 2013.

 

За минулий рік, генеральний директор Binance Changpeng Чжао говорить він вже не бере участь у визначенні того, які монети до списку. Він додав тоді, що немає жорстких метричних повинні бути перераховані, але якщо проект має добре працює продукт і користувачів, вони будуть перераховані.

 

У травні американський основних cryptocurrency обміну Coinbase Додана підтримка Dogecoin до її служби крипто Гаманець гаманець Coinbase.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *