Новини

Bitcoin шахтарів інвестують знову, незабаром очікується дешеві сила бум

Bitcoin шахтарів у Китаї Купівля вживаного обладнання та прийняття угоди з видобутку ферм і ГЕС рослин, ставок рясні води влітку цього року буде зробити свій бізнес прибутковим знову.

 

Це тому, що протягом цього сезону значні суми надлишкової електроенергії очікується, будуть створені сотні ГЕС, особливо в Китаю гірський південно-західній провінції Сичуань і Юньнань. Цей рівень надлишкова енергія призводить конкурентних електрика витрати для bitcoin шахтарів, робить його, мабуть, одним з рідкісних можливості заробляти прибутку в поточному ведмідь ринок, що вже вплинула видобувні.

 

Hashage, компанії, що базується в місті Ченду в провінції Сичуань, яке діє шість видобутку господарств з постачання близько 200000 слоти для машин, наприклад, сказав вартості електроенергії в провінції Сичуань протягом літа, – яка може варіюватися від ГЕС – зазвичай навколо 0,25 юанів, або $0.037, на кіловат годину (кВт) для хостингу обладнання для шахтарів.

 

Чжен, генеральний директор компанії, заявив:

що за минулий місяць фірми було говорити до окремих шахтарів і великих видобутку господарств з загальна попит більш ніж 1 мільйон слоти для розгортання видобутку чіпи. Згідно Чжен індивідуальні шахтарів в середньому дивлячись провести 1000 до 3000 одиниць гірничо-шахтного обладнання кожного, хоча великих фермах придивляється в більш широкому масштабі на десятки тисяч машини.

 

Він додав, що хоча точне електрика витрати з місцевих ГЕС не буде завершена до кінця березня, шахтарі вже почали шукає ресурсів та ведення переговорів щодо угод з видобутку ферм, перш ніж сезон приходить, щоб вони мали достатньо часу, щоб суднового устаткування в гори і встановити їх up.

 

«Інтерес є безумовно,» Чжен сказав, додавши, більшість шахтарів, які показали, ентузіазм, від внутрішньої Монголії і Синьцзян в Китаї провінції, де вони працюють використанням викопних електростанцій ферм видобутку. Витрати на електроенергію, там, як правило, навколо 0,35 юанів, або $0.052, за 1 кВт/год.

 

Навіть просто різниця 0.01 китайський юань ($0.0015) є значущими для bitcoin шахтарів, особливо в поточних ведмежого ринку, коли один bitcoin є коштує близько $3700 станом на прес час.

 

Візьмемо, наприклад, S9 Bitmain в AntMiner, яка споживає близько 30 кВт/год на день, тільки один кіловат-годину більше, ніж середня США додому в 2017 році.

 

Це означає, що для кожної машини, додаткові $0.045 можуть бути збережені в день з здавалося б, незначна різниця. Для шахтаря, який має 10000 машини, яка різниця $450 за день, і $13500 на місяць.

 

Б / у попит

Додавання до цього рівень інтересу також відносно дешевою вартості покупки вживаного bitcoin ASICs, особливо використовуваних AntMiner S9s, Чжен сказав.

 

За його словами використовуваних S9, залежно від рівня ушкодження, могли бути куплені на про $150, з обчислювальну потужність трохи понад 10 трлн хеші за секунду (го/с).

 

Дійсно, деяких оптовиків в Китай в даний час продажу вживаного S9s на ринку електронної комерції Алібаба для $100 до $200 кожен. У той час як офіційний веб-сайт виробника Bitmain списки Ціна новий S9 буде близько $450, інші оптовиків рекламуєте альтернативних каналів для користувачів купувати нове обладнання S9 приблизно за $300.

 

Тайлер Сюн, директор із маркетингу видобутку басейн і гаманець служби Bixin, повторив, що точка, кажучи останній раунд шахтарів завершення операції в кінці 2018 призвело до підвищеної доступності вживаного обладнання.

 

“S9, тепер як АК-47 [штурмової гвинтівки] в ASICs,” сказав Сюн. “Він тепер має кращу продуктивність за співвідношенням витрат на ринку.” Bixin також планує збільшити свій обсяг видобутку в провінції Сичуань у літній час, але відмовився розкривати запланованих розмах вперед.

 

Підбиваючи підсумки всіх оцінками поставок передбачено основних гірничодобувних господарств у районі, Чжен проектів буде всього близько 1.5 мільйонів слоти доступні.

 

Він пояснив, що це загальноприйнята практика для гірничо-шахтного господарств підписати угод з електростанцій заздалегідь придбати 80 відсотків ємності з рослинами. Що означає, що або не видобутку ферми має достатньо шахтарів споживати передані в заставу суму, платити за те, що вони прийшли до згоди на, так чи інакше.

 

З цієї причини Чжен сказав: Крім того, хостинг машини для шахтарів, його фірма також планує розгорнути близько 20000 ASICs зі мною на його власного імені з б / машини купив на ринку.

 

Він далі оцінками, що весь bitcoin мережі хеш курсу може навіть піти до 70 мільярдів мільярдів хеші на секунду (EH/s) в літній період, який є набагато вище історичного максимуму у мережі 61 EH/с, записані в літній 2018.

 

Насправді, за останні два місяці, bitcoin в хеш ставка вже показав стійке зростання від в середньому близько 35 EH/с на початку січня в даний час близько 42 EH/с, за даними blockchain.info.

Bitcoin ставки хеш

Bitcoin ставки хеш

 

“Ми звикли думати, загальних поставок було б більше, ніж попит. Але загальна кількість ASICs на ринку, а також нові машини, вироблених найбільші виробники, безумовно може заповнити в цілому постачання. Питання тепер в тому скільки шахтарів буде приймати цю ставку,”сказав Чжен.

 

Ринок shift

Але кожного року влітку, є багато дощу та води в Garze та Ngawa тибетських префектурах в західній провінції Сичуань, де багато хто з цих господарствах видобутку розташовані.

 

Що робить цей рік відрізняється від попередніх років, однак, є зрушення в динаміку ринку. Чжао Юнь, співзасновник Hashage, хто його залишив фірми управління почати шахтаря організації в провінції Сичуань називається видобутку море, пояснив, що ринок раніше на стороні видобутку виробників обладнання, а також видобуток ферм.

 

“Бичачого ринку, важко було купити гірничо-шахтного обладнання, важко було знайти доступних роз’ємів у видобутку ферм, тому що вартість електроенергії не був занадто великий важливою проблемою,” сказав Чжао.

 

Це також причина, він почав організації в провінції Сичуань в першу чергу цього року, з метою підвищення ліквідності між видобутку господарствах запасів і попиту з боку шахтарів.

 

“На ведмежому ринку, ми повинні huddle разом і знайти кращі способи використовувати наші ресурси” Чжао сказав.

 

Сюн Bixin загальні одному вікні. “В цьому турі, домінування на ринку буде перехід до шахтарів і будь-який інший фермерських господарств, які можуть отримати найдешевший витрати на електроенергію. “Вони є ті, які дійсно можуть rock, сказав він, додавши:

 

“Гірничо-шахтне обладнання виробники напевно не буде мати сенсу участі в цьому турі [з точки зору продажу нові машини] так як люди можуть віддати перевагу використовуються з них. Так, на ринку вже не на їхньому боці зараз.”

 

Надлишок блок живлення

Подальшого додавання поточний рівень інтересу знаходиться також відкритості місцевою владою відпустити, приватній власності ГЕС, брати участь у більш ринкової торгівлі електрики, так що надлишкової енергії можуть бути продані для приватних компаній в енергоємних галузей промисловості.

 

Степінг назад, у приватній власності ГЕС в Китаї можна розділити на дві категорії: ті, які інтегруються з країни державного сітки і ті, які не є.

 

Для тих, які мають право на інтеграцію держава сітки зазвичай купить узгоджених певну кількість електроенергії від них так їх джерел доходу може бути стійким. Але для тих, які не є, вони повинні конкурувати за стійкий клієнтами, які споживають виробленої електроенергії.

 

Уряд провінції Сичуань видано повідомлення в серпні 2018 році як практичний посібник “поглиблювати Реформації електроенергії» у регіоні.

 

Хоча повідомлення не згадав будь-якої конкретної галузі, він підкреслив, “розширення сферу клієнтами, які можуть брати участь в електроенергії угоди” під час “зменшення адміністративного втручання в ринок”.

 

Кінцеву мету було б краще використовувати надлишкової електроенергії, що генерується в області, який в іншому випадку будуть витрачені даремно. Повідомлення також зазначив, що уряд буде продовжувати експеримент встановлення індустріальних парків поблизу рослини, що мають значне перевищення влади.

 

Згідно з іншим Примітка: Garze Префектура урядом ГЕС в області згенеровано 41,5 млрд кВт-год електроенергії просто в 2017 році з загальною надлишок 16.3 млрд кВт-годин, які пішли витрачати.

 

Все-таки ставку

Але навіть з цією можливістю, заманливо, все-таки залишається ризик.

 

Чжао і Чжен сказав головний ризик полягає у можливості bitcoin, Ціна опускається нижче порога $3000, навіть з дешеву електрику витрати. Відповідно до індексу доходів для гірничодобувних машин передбачено f2pool, четвертий за величиною видобутку басейн хеш силою, видобуток з S9 середня електроенергії вартістю $ 0.05 за 1 кВт/год можуть генерувати Маржинальний прибуток щодня і $0,60 окремого комп’ютера.

 

“, Але якщо ціна падає нижче цього порогу 3 000 $ подвоїться протягом літа, багато шахтарів, можливо, доведеться потягнути за штепсель знову” Чжао додав.

 

Хоча це звичайна практика для шахтарів, щоб короткий bitcoin ф’ючерсних контрактів для хеджування потенційних збитків, Чжао сказав потенційного ризику в цій ситуації не може бути достатньо контрагентів приймати довгі позиції.

 

Він додав, що ще один довгий час в промисловості йдеться про відсутність самоврядування для захисту шахтарів з поганими акторами, який є областю, де море видобутку організації спрямований на поліпшення на шляхом оновлення своїх членів про будь-яких поганих поведінки з видобутку ферм, якщо знайдено.

 

Наприклад, він сказав, що там були випадки, де гірська ферм таємно перейшли мережну адресу гірничо-шахтного обладнання вони розміщення для клієнтів, що в своїх власних в 2 ранку вранці просто за дві години на мої самі за себе.

 

Чжен каже, є також видобуток господарств, що заманили шахтарів з обіцянкою тарифів на електроенергію дешеві, але потім змученим Ціна, після того, як вони створили машини.

 

“Ці шахтарів мав не вибору, але змиряться з цим,” додав він, звертаючись до останніх місцевих звітів, що подібних ситуаціях відбулося в провінції Цинхай Китаю.

 

Чжен до висновку:

“Ця галузь завжди йде про роблячи ставку врешті-решт. Завжди є ризик від декількох аспектах, особливо з боку ринках у цей час ведмежий.”

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *