Новини

Було б помилкою довіряти Facebook рідним Cryptocurrency

Facebook, один з гігантських соціальні медіа-платформи там, має довгий доказуванням контроль за нашими даними. У свою ставку, щоб монополізувати весь ринок Facebook використовували наші дані проти нас у багатьох випадках. Продавати його третя сторона користувачам запускати цільової реклами, заважаючи політичних кампаній а що не.

 

The Wall Street Journal таким чином попереджає нас, щодо таємні stablecoin проект з Facebook, яка називається проекту Терези. Те, що компанія бажає зробити, полягає у створенні мережі онлайн-продавців і фінансових установ, на підтримку цього нового cryptocurrency, що вони розвиваються.

 

З цією метою Цукерберг шукає $1 млрд в фінансування, проектом Терези, від важкоатлетів як Visa і Mastercard, для отримання готівки. Маючи почалося рік тому, проект має catapaulted в щось набагато більше, ніж вона була спочатку покликана служити в якості простий інструмент, щоб дозволити людям, щоб переказати кошти між WhatsApp користувачів.

 

Нові cryptocurrency, якщо випущений, досягне платформ близько 1,6 мільярда щоденний активних користувачів.

Facebook аналітика

Facebook аналітика

 

Однак, питання, що задаються питанням, є, Facebook можна довіряти? Відповіддю є, немає. Давайте дивитися на факти тут. Минулого року, Facebook, Кембридж Analytica скандал отримав багато міжнародної уваги. Facebook була звинувачують у продажу персональних даних 87 мільйонів користувачів Кембридж Analytica без згоди користувачів, назад в 2014 році. Це було грубе порушення політики конфіденційності компанії соціальних медіа.

 

Якщо вони випускають з cryptocurrency, вам буде потрібно надати Facebook фінансові дані, які на даний момент не було б у ваших інтересах, враховуючи те, що пріоритет щодо неправильного використання даних. Крім того, ще в березні, Facebook розкрита, що він мав був зберігання записами паролів сотні мільйонів користувачів, звичайний текст непридатними з 2012 року.

 

Це знову є серйозною проблемою для користувачів, яким потрібно довіряти Facebook з їх даними. Якщо ви довіряєте компанії з будь-якої кількості грошей, є хороший шанс, що вони мають намір fuddle до ваших фінансів.

 

Також, анонімності, що гарантується у використанні Bitcoin, можливо, міф у випадку Face-book криптографічного. Ось чому в даний момент, не схоже, розумно, щоб довіряти Facebook з нашими даними.

Пов'язані публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *